Čas na serveru 15:20:49

Aukce LIII./2019

Jan Bohumil Pospíšil - Bárka v nebezpečí

Jan Bohumil Pospíšil
Bárka v nebezpečí

Id: 189202

olej/překližka, rozměr 25 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, drobná vada v podkladu malby viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

3 900

Detail

František Daněk - Sedláček - Zátiší s jahodami

František Daněk - Sedláček
Zátiší s jahodami

Id: 187402

olej/karton, rozměr malby 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Bohuslav Dvořák - Na pastvě před roubenkami

Bohuslav Dvořák
Na pastvě před roubenkami

Id: 187502

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 400

Detail

Jiří Načeradský - Figura

Jiří Načeradský
Figura

Id: 188206

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 29 cm, signováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Adámek - Bájný motiv

Rudolf Adámek
Bájný motiv

Id: 189104

olej/karton, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Pod sklálou

Karel Jan Sigmund
Pod sklálou

Id: 187414

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 186806

papírový reliéf, velikost listu 44,7 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Antonín Viktorin - Zimní motiv

Antonín Viktorin
Zimní motiv

Id: 188005

malba/lepenka, rozměr viditelný 10,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, lehce zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
700

Detail

Karel Chaba  - Náměstíčko

Karel Chaba
Náměstíčko

Id: 187611

malba/plátno/lepenka, rozměr 24 x 16 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jiří Volf - Na pláži

Jiří Volf
Na pláži

Id: 188701

patinovaný bronz, rozměr cca 50 x 33 x 19 cm, nesignováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

73 500

Detail

Příhozy: 75

Kamil Lhoták - Dr. František Dvořák má 60 let!

Kamil Lhoták
Dr. František Dvořák má 60 let!

Id: 187612

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 15,5 cm, signováno vlastnoručně vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

Otakar Hůrka - Podzimní nálada

Otakar Hůrka
Podzimní nálada

Id: 187313

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich  Feigl - Bez názvu

Bedřich Feigl
Bez názvu

Id: 190433

kombinovaná technika/papír, rozměr 12 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 188517

olej/deska, rozměr 18,5 x 14,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

2 200

Detail

Bohumil Jaroš - Kamenitý břeh

Bohumil Jaroš
Kamenitý břeh

Id: 189801

olej/plátno/překližka, rozměr 43 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální odřeniny v malbě

Vyvolávací cena:

4 400

Detail