Aukce LIII./2019
Miroslav Barták
Konvolut čtyř kusů
Id: 187634
tužové kresby/papír, rozměr každé cca 21 x 15 cm, signováno a datováno 71 na zadní straně, jedná se o návrhy ilustrací k povídkám Gerharda Branstnera uvedené v Revue zahraničních literatur ročník XXV, nerámováno, volně loženo, Revue přiložena
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Bedřich Feigl
Bez názvu
Id: 190433
kombinovaná technika/papír, rozměr 12 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Jaroslav Kafka
Kytice
Id: 187803
barevná kresba/papír, rozměr 30 x 23 cm, signováno vpravo nahoře s datací, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Tomáš Rafl
Večeře
Id: 185048
olej/akryl, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, singováno monogramem a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, popisný štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč
Jan Prouza
Příboj
Id: 187304
olej/plátno, rozměr 100 x 140 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, uvolněné plátno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Nečitelná signatura
Roubenky
Id: 188507
olej/plátno, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Ludmila Kaprasová
Kompozice I.
Id: 190438
textilní plastika, rozměr 20 x 20 cm, nesignováno, označeno na zadní straně osobní vizitkou autorky, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Jaroslava Pešicová
V klobouku
Id: 185018
litografie/papír, rozměr ve výřezu 65 x 48 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 7/40, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
400 Kč
700 Kč
Jaroslav Trinkmoc
Tůňka na potoce
Id: 187305
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč
Tomáš Bím
Velociped
Id: 187619
litografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, signováno, číslováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
600 Kč
VENI-VIDI-VICI
Id: 30711
pandán dvou kusů karikatur, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každé 32 x 21 cm, jeden kus signován vpravo dole Piesen včetně slepotiskové značky, poškozená pasparta, zaskleno, pod sklem zaprášeno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
Nečitelná signatura
Zimní krajina
Id: 188505
olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč