Čas na serveru 10:52:57

Aukce LIII./2019

Vlastimil  Kačírek - Při úplňku

Vlastimil Kačírek
Při úplňku

Id: 186303

olej/překližka, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Xaver Naske - Pianistka

František Xaver Naske
Pianistka

Id: 188101

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 28 cm, signováno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Lev Šimák - Na jezu

Lev Šimák
Na jezu

Id: 190409

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 190413

olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich Horálek - Kočky za úplňku

Bedřich Horálek
Kočky za úplňku

Id: 192201

olej/deska, rozměr 49 x 63 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Zamyšlený

Neznačeno
Zamyšlený

Id: 187602

olej/plátno, rozměr 28 x 22 cm, 19. století, rentoilováno, v ploše lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Alex Vladimír Hrska - Láska

Alex Vladimír Hrska
Láska

Id: 184308

kolorovaná kresba/papír, rozměr 73 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Jiří Balling - Bouře nad rybníkem

Jiří Balling
Bouře nad rybníkem

Id: 187904

olej/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

1 200

Detail

Vladimír Suchánek - Kapela

Vladimír Suchánek
Kapela

Id: 187905

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

Vladislav Cuřín (Jan Kozelka) - Praha v zimě

Vladislav Cuřín (Jan Kozelka)
Praha v zimě

Id: 185012

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Neznačeno - Honáci

Neznačeno
Honáci

Id: 185033

kombinovaná technika/papír, rozměr 55 x 80 cm, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Spáčil - Vokovice

Jan Spáčil
Vokovice

Id: 185043

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

Detail

Antonín Viktorin - Zimní motiv

Antonín Viktorin
Zimní motiv

Id: 188005

malba/lepenka, rozměr viditelný 10,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, lehce zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
700

Detail

Miroslav Barták - Konvolut čtyř kusů

Miroslav Barták
Konvolut čtyř kusů

Id: 187634

tužové kresby/papír, rozměr každé cca 21 x 15 cm, signováno a datováno 71 na zadní straně, jedná se o návrhy ilustrací k povídkám Gerharda Branstnera uvedené v Revue zahraničních literatur ročník XXV, nerámováno, volně loženo, Revue přiložena

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich  Feigl - Bez názvu

Bedřich Feigl
Bez názvu

Id: 190433

kombinovaná technika/papír, rozměr 12 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

Detail