Čas na serveru 22:03:47

Aukce LIII./2019

Erich Kaizr - Podzimní tah

Erich Kaizr
Podzimní tah

Id: 185040

olej/plátno, rozměr 99 x 149 cm, signováno vlevo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Rozkvetlý kaštan

František Tavík Šimon
Rozkvetlý kaštan

Id: 82303

litografie/papír, velikost tisku 13 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
300

3 900

Detail

Jaroslav Malinský - Dívčí akt

Jaroslav Malinský
Dívčí akt

Id: 185601

malba/plátno/deska, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, signováno autorsky na zadní straně, datováno 1920, zaskleno, paspartováno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 700

3 900

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Bárka v nebezpečí

Jan Bohumil Pospíšil
Bárka v nebezpečí

Id: 189202

olej/překližka, rozměr 25 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, drobná vada v podkladu malby viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

3 900

Detail

Ernst Gustav Doerell junior - Pohled na Střekov

Ernst Gustav Doerell junior
Pohled na Střekov

Id: 186704

olej/deska, rozměr oválu cca 18,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

  Autor neurčen - Horské jezero

Horské jezero

Id: 189103

olej/plátno, rozměr 68 x 47 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

  Neznačeno - Šička

Neznačeno
Šička

Id: 185020

olej/karton, rozměr 34,5 x 49 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Ferdinand Kotvald - Kytice

Ferdinand Kotvald
Kytice

Id: 185706

olej/karton, rozměr 47 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 700

Detail

Felicitas Köster-Caspar - Kytice

Felicitas Köster-Caspar
Kytice

Id: 186602

olej/lepenka, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Pod jezem

Jan Bohumil Pospíšil
Pod jezem

Id: 188104

olej/lepenka, rozměr 30 x 44 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Štefan Prukner - Radovánky

Štefan Prukner
Radovánky

Id: 188209

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Ernst Gustav Doerell junior - Pohled na Ústí

Ernst Gustav Doerell junior
Pohled na Ústí

Id: 186703

olej/deska, rozměr oválu cca 18,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Indiáni

Indiáni

Id: 185036

kombinovaná technika/koláž/plátno, celkový rozměr objektu 101,5 x 76 cm, signováno a datováno vpravo dole, pospáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Heřman - Z Bouloňského lesíku

Jiří Heřman
Z Bouloňského lesíku

Id: 185056

olej/překližka, rozměr 20 x 25 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Štolovský - Alej

Josef Štolovský
Alej

Id: 186302

olej/plátno/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail