Aukce LIII./2019
Erich Kaizr
Podzimní tah
Id: 185040
olej/plátno, rozměr 99 x 149 cm, signováno vlevo dole, datováno, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
František Tavík Šimon
Rozkvetlý kaštan
Id: 82303
litografie/papír, velikost tisku 13 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
3 900 Kč
Jaroslav Malinský
Dívčí akt
Id: 185601
malba/plátno/deska, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, signováno autorsky na zadní straně, datováno 1920, zaskleno, paspartováno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
3 900 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Bárka v nebezpečí
Id: 189202
olej/překližka, rozměr 25 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, drobná vada v podkladu malby viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 900 Kč
Ernst Gustav Doerell junior
Pohled na Střekov
Id: 186704
olej/deska, rozměr oválu cca 18,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Horské jezero
Id: 189103
olej/plátno, rozměr 68 x 47 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč
Neznačeno
Šička
Id: 185020
olej/karton, rozměr 34,5 x 49 cm, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 700 Kč
Ferdinand Kotvald
Kytice
Id: 185706
olej/karton, rozměr 47 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 700 Kč
Felicitas Köster-Caspar
Kytice
Id: 186602
olej/lepenka, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 700 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Pod jezem
Id: 188104
olej/lepenka, rozměr 30 x 44 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 700 Kč
Štefan Prukner
Radovánky
Id: 188209
olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč
Ernst Gustav Doerell junior
Pohled na Ústí
Id: 186703
olej/deska, rozměr oválu cca 18,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Indiáni
Id: 185036
kombinovaná technika/koláž/plátno, celkový rozměr objektu 101,5 x 76 cm, signováno a datováno vpravo dole, pospáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Jiří Heřman
Z Bouloňského lesíku
Id: 185056
olej/překližka, rozměr 20 x 25 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Josef Štolovský
Alej
Id: 186302
olej/plátno/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 500 Kč