Čas na serveru 07:14:28

Aukce LIII./2019

Charles Mootz - Lodě za úplňku

Charles Mootz
Lodě za úplňku

Id: 189110

olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 188004

olej/karton, rozměr 78 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

  Autor neurčen - V kurníku

V kurníku

Id: 188508

olej/deska, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Kafka - Kristus

Jaroslav Kafka
Kristus

Id: 187802

olej/překližka, rozměr 24,5 x 21 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, drobné poškození v malbě

Vyvolávací cena:
800

9 500

Detail

František Tavík Šimon - Pařížský bulvár

František Tavík Šimon
Pařížský bulvár

Id: 188501

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Adolf Born - Paganini

Paganini

Id: 190426

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, číslování 1/50 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 400

17 500

Detail

Jan Koblasa - Krychle

Jan Koblasa
Krychle

Id: 190421

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 42 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 140

Detail

František Kaván - Trosky za větru

František Kaván
Trosky za větru

Id: 190601

olej/lepenka, rozměr 39,5 x 51,5 cm, signováno vpravo dole Kaván, zaskleno, oděrky na rámu, publikováno ve výstavním katalogu autora z roku 2018, strana 518

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Ludmila Kaprasová - Kompozice I.

Ludmila Kaprasová
Kompozice I.

Id: 190438

textilní plastika, rozměr 20 x 20 cm, nesignováno, označeno na zadní straně osobní vizitkou autorky, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Emil Filla - Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 187616

lept/akvatinta/papír, rozměr listu 14,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, olištováno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Joan Miró - IX

Joan Miró
IX

Id: 187631

litografie/papír, rozměr listu 31,9 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 38 viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Karel Demel - Konvolut čtrnácti kusů

Karel Demel
Konvolut čtrnácti kusů

Id: 186801

soubor čtrnácti grafických listů na motivy díla písničkáře Georgese Brassense, rozměr jednotlivých listů 25 x 36 cm, ruční papír, signováno, číslováno, popsáno, výborný stav

Vyvolávací cena:

12 555

Detail

Kamil Lhoták - P. F. 86

Kamil Lhoták
P. F. 86

Id: 187613

serigrafie/papír, rozměr listu 15 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 85, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

Andy Warhol - Macintosh

Andy Warhol
Macintosh

Id: 190003

litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 57/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Jan Štursa - Melancholické děvče

Jan Štursa
Melancholické děvče

Id: 188519

pálená hlína, výška cca 41 cm, signováno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

9 200

Detail