Čas na serveru 11:11:47

Aukce LIII./2019

Bohumil Jaroš - Kamenitý břeh

Bohumil Jaroš
Kamenitý břeh

Id: 189801

olej/plátno/překližka, rozměr 43 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální odřeniny v malbě

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 187306

malba/papír, rozměr oválů cca 19 x 14 cm, na zadní straně jednoho kusu značeno Brandeys, poškozené původní rámování, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

André Lessage - Paříž

André Lessage
Paříž

Id: 187511

olej/překližka, rozměr 81 x 116 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně galerijní štítky viz foto

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Vladimír Komárek - Otevřené dveře

Vladimír Komárek
Otevřené dveře

Id: 187315

kresba tužkou/ruční papír, rozměr listu 29 x 21 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jaroslav Ronek - Roubenka

Jaroslav Ronek
Roubenka

Id: 189602

olej/lepenka, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

4 201

Detail

Adolf Liebscher - Karlštejnské zvony

Adolf Liebscher
Karlštejnské zvony

Id: 185021

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 22 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, lehce roztržený list, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

Vyvolávací cena:
2 200

4 200

Detail

  Neznačeno - Odpočívající dívka

Neznačeno
Odpočívající dívka

Id: 185031

olej/plátno, rozměr 44 x 150 cm, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Na venkově

Na venkově

Id: 185059

olej/plátno, rozměr 145 x 77 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Erich Kaizr - Podzimní tah

Erich Kaizr
Podzimní tah

Id: 185040

olej/plátno, rozměr 99 x 149 cm, signováno vlevo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Rozkvetlý kaštan

František Tavík Šimon
Rozkvetlý kaštan

Id: 82303

litografie/papír, velikost tisku 13 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
300

3 900

Detail

Jaroslav Malinský - Dívčí akt

Jaroslav Malinský
Dívčí akt

Id: 185601

malba/plátno/deska, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, signováno autorsky na zadní straně, datováno 1920, zaskleno, paspartováno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 700

3 900

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Bárka v nebezpečí

Jan Bohumil Pospíšil
Bárka v nebezpečí

Id: 189202

olej/překližka, rozměr 25 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, drobná vada v podkladu malby viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

3 900

Detail

Ernst Gustav Doerell junior - Pohled na Střekov

Ernst Gustav Doerell junior
Pohled na Střekov

Id: 186704

olej/deska, rozměr oválu cca 18,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

  Autor neurčen - Horské jezero

Horské jezero

Id: 189103

olej/plátno, rozměr 68 x 47 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

  Neznačeno - Šička

Neznačeno
Šička

Id: 185020

olej/karton, rozměr 34,5 x 49 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail