Čas na serveru 17:49:39

Aukce LIII./2019

Vladimír Vašíček - Portrét

Vladimír Vašíček
Portrét

Id: 187509

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo nahoře s datací 58, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Autor neurčen - Na pobřeží

Na pobřeží

Id: 188514

olej/plátno, rozměr 57 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Slavíček - Taomíra

Jan Slavíček
Taomíra

Id: 188518

olej/lepenka, rozměr 39 x 49 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Rudolf Gajdoš - Žně

Rudolf Gajdoš
Žně

Id: 189102

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

8 501

Detail

  Autor neurčen - Dívka

Dívka

Id: 185004

olej/deska, rozměr 60 x 44 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Neznačeno - Vojáci

Neznačeno
Vojáci

Id: 185041

olej/plátno, rozměr 95 x 156,5 cm, celkový rozměr 114 x 177 cm, jedná se o kopii díla z Drážďanské galerie, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jan Sigmund - Pod sklálou

Karel Jan Sigmund
Pod sklálou

Id: 187414

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jaroslav Šimůnek - Benátky nad Jizerou

Jaroslav Šimůnek
Benátky nad Jizerou

Id: 186706

olej/lepenka, rozměr 70 x 59 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Pražské střechy

František Max
Pražské střechy

Id: 188106

olej/karton, rozměr 67 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Sklenka vína

Josef Jíra
Sklenka vína

Id: 190414

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jan  Novopacký - Jezero Atterzské od Steinbachu

Jan Novopacký
Jezero Atterzské od Steinbachu

Id: 185401

olej/plátno, rozměr 29,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole pod rámem, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 084

Detail

Vojtěch Bartoněk - Konvolut dvou kusů

Vojtěch Bartoněk
Konvolut dvou kusů

Id: 185402

Preclíkář, pastel/lepenka, rozměr 47 x 32 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám; Čtenářka, pastel/lepenka, rozměr 31 x 47 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno pod sklem, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Emil Filla - Zápas

Emil Filla
Zápas

Id: 187201

lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně štítek s popisem viz foto

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Podzimní nálada

František Daněk - Sedláček
Podzimní nálada

Id: 187405

olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

8 000

Detail

Otakar Hůrka - Tůňka

Otakar Hůrka
Tůňka

Id: 188108

olej/plátno, rozměr 53 x 72 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail