Aukce LIII./2019
Vladimír Vašíček
Portrét
Id: 187509
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo nahoře s datací 58, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Na pobřeží
Id: 188514
olej/plátno, rozměr 57 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Jan Slavíček
Taomíra
Id: 188518
olej/lepenka, rozměr 39 x 49 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Rudolf Gajdoš
Žně
Id: 189102
olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 501 Kč
Dívka
Id: 185004
olej/deska, rozměr 60 x 44 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
8 500 Kč
Neznačeno
Vojáci
Id: 185041
olej/plátno, rozměr 95 x 156,5 cm, celkový rozměr 114 x 177 cm, jedná se o kopii díla z Drážďanské galerie, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč
Karel Jan Sigmund
Pod sklálou
Id: 187414
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 500 Kč
Jaroslav Šimůnek
Benátky nad Jizerou
Id: 186706
olej/lepenka, rozměr 70 x 59 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
František Max
Pražské střechy
Id: 188106
olej/karton, rozměr 67 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč
Josef Jíra
Sklenka vína
Id: 190414
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
8 500 Kč
Jan Novopacký
Jezero Atterzské od Steinbachu
Id: 185401
olej/plátno, rozměr 29,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole pod rámem, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 084 Kč
Vojtěch Bartoněk
Konvolut dvou kusů
Id: 185402
Preclíkář, pastel/lepenka, rozměr 47 x 32 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám; Čtenářka, pastel/lepenka, rozměr 31 x 47 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno pod sklem, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 Kč
Emil Filla
Zápas
Id: 187201
lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně štítek s popisem viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Podzimní nálada
Id: 187405
olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 000 Kč
Otakar Hůrka
Tůňka
Id: 188108
olej/plátno, rozměr 53 x 72 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč