Čas na serveru 11:23:27

Aukce LIII./2019

František Kupka - Fontána

František Kupka
Fontána

Id: 185707

suchá jehla/ruční papír, rozměr tisku 23,2 x 15,2 cm, značeno vpravo dole v tisku a též autorovým razítkem, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Jiří Šorm - Smím prosit

Jiří Šorm
Smím prosit

Id: 129709

akryl/olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:
9 000

9 000

Detail

Ota Bubeníček - Předvečerní nálada na Svratce

Ota Bubeníček
Předvečerní nálada na Svratce

Id: 187412

olej/karton, rozměr malby 32,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis a datace 1940, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 400

9 000

Detail

  Autor neurčen - Rybářská výprava

Rybářská výprava

Id: 187504

olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vladimír Vašíček - Portrét

Vladimír Vašíček
Portrét

Id: 187509

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo nahoře s datací 58, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Autor neurčen - Na pobřeží

Na pobřeží

Id: 188514

olej/plátno, rozměr 57 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Slavíček - Taomíra

Jan Slavíček
Taomíra

Id: 188518

olej/lepenka, rozměr 39 x 49 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Rudolf Gajdoš - Žně

Rudolf Gajdoš
Žně

Id: 189102

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

8 501

Detail

  Autor neurčen - Dívka

Dívka

Id: 185004

olej/deska, rozměr 60 x 44 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Neznačeno - Vojáci

Neznačeno
Vojáci

Id: 185041

olej/plátno, rozměr 95 x 156,5 cm, celkový rozměr 114 x 177 cm, jedná se o kopii díla z Drážďanské galerie, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jan Sigmund - Pod sklálou

Karel Jan Sigmund
Pod sklálou

Id: 187414

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jaroslav Šimůnek - Benátky nad Jizerou

Jaroslav Šimůnek
Benátky nad Jizerou

Id: 186706

olej/lepenka, rozměr 70 x 59 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Palma

Palma

Id: 187617

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, v levé části zahnědlý papír, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Pražské střechy

František Max
Pražské střechy

Id: 188106

olej/karton, rozměr 67 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Sklenka vína

Josef Jíra
Sklenka vína

Id: 190414

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
800

Detail