Čas na serveru 14:48:08

Aukce LIII./2019

Josef Jíra - Sklenka vína

Josef Jíra
Sklenka vína

Id: 190414

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Tomáš Bím - Velociped

Tomáš Bím
Velociped

Id: 187619

litografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, signováno, číslováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
300

600

Detail

Jan Kutálek - Rybovitost

Jan Kutálek
Rybovitost

Id: 191503

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 27 x 29 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Vojáci

Neznačeno
Vojáci

Id: 185041

olej/plátno, rozměr 95 x 156,5 cm, celkový rozměr 114 x 177 cm, jedná se o kopii díla z Drážďanské galerie, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vincenc Vingler - Antilopa

Vincenc Vingler
Antilopa

Id: 190420

dřevěný reliéf, rozměr 29,5 x 100 cm, značeno na zadní straně, provenience londýnská galerie Cassel Gallery z roku 1966, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František Tavík Šimon - Rozkvetlý kaštan

František Tavík Šimon
Rozkvetlý kaštan

Id: 82303

litografie/papír, velikost tisku 13 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
300

3 900

Detail

Václav Rožánek - Hlava na červeném pozadí

Václav Rožánek
Hlava na červeném pozadí

Id: 187604

malba/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, nesignováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení originality díla, obraz byl vystaven v roce 2003 v Písku

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Zdeněk Holub - Vyspění

Zdeněk Holub
Vyspění

Id: 185005

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, signováno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek, olištováno

Vyvolávací cena:
800

15 700

Detail

Příhozy: 64

  Neznačeno - Honáci

Neznačeno
Honáci

Id: 185033

kombinovaná technika/papír, rozměr 55 x 80 cm, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Blažek - Na Sozopolské pláži

Zdeněk Blažek
Na Sozopolské pláži

Id: 186601

olej/sololit, rozměr 45 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Jiří Balling - Bouře nad rybníkem

Jiří Balling
Bouře nad rybníkem

Id: 187904

olej/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

1 200

Detail

  Neznačeno - Zamyšlený

Neznačeno
Zamyšlený

Id: 187602

olej/plátno, rozměr 28 x 22 cm, 19. století, rentoilováno, v ploše lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Jaroslav Ronek - Roubenka

Jaroslav Ronek
Roubenka

Id: 189602

olej/lepenka, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

4 201

Detail

Jaroslav Kafka - Kytice

Jaroslav Kafka
Kytice

Id: 187803

barevná kresba/papír, rozměr 30 x 23 cm, signováno vpravo nahoře s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

  Autor neurčen - V hostinci

V hostinci

Id: 189601

olej/plátno, rozměr 44 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 700

Detail