Čas na serveru 11:09:29

Aukce LIII./2019

  Neznačeno - Kytice

Neznačeno
Kytice

Id: 187303

olej/plátno, rozměr 63 x 56 cm, 19. století, velmi kvalitní práce, původní stav, oděrky na velmi dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jiří Valenta - Zátiší

Jiří Valenta
Zátiší

Id: 187307

olej/plátno, rozměr 20 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole s datací, pochází z pozůstalosti autora, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

  Neznačeno - Zátiší na stole

Neznačeno
Zátiší na stole

Id: 185028

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 44 x 60 cm, list značně poškozen, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
400

Detail

Jiří Heřman - Paříž

Jiří Heřman
Paříž

Id: 185055

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan Prouza - Příboj

Jan Prouza
Příboj

Id: 187304

olej/plátno, rozměr 100 x 140 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, uvolněné plátno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Kája Saudek - Sfinga s pyramidami

Kája Saudek
Sfinga s pyramidami

Id: 172502

tisk na plechu, rozměr 47 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

7 525

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 185022

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu cca 29 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list značně zašpiněn a poškozen

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Holec - Předjaří v Rožné

Karel Holec
Předjaří v Rožné

Id: 187418

olej/ karton, rozměr malby 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, kvalitní malba odrážející v sobě Kalvodovu školu, ve které byl K. Holec žákem v letech 1929 - 32, původní stav, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 900

Detail

Vojtěch Bartoněk - Konvolut dvou kusů

Vojtěch Bartoněk
Konvolut dvou kusů

Id: 185402

Preclíkář, pastel/lepenka, rozměr 47 x 32 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám; Čtenářka, pastel/lepenka, rozměr 31 x 47 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno pod sklem, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Max Švabinský - Studie srny

Max Švabinský
Studie srny

Id: 187407

kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, signováno, list v minulosti přeložen, studie k obrazu sv. Jan Křtitel, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Jaroslav Trinkmoc - Tůňka na potoce

Jaroslav Trinkmoc
Tůňka na potoce

Id: 187305

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

Rudolf Gajdoš - Žně

Rudolf Gajdoš
Žně

Id: 189102

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

8 501

Detail

 Nečitelná signatura - Roubenky

Nečitelná signatura
Roubenky

Id: 188507

olej/plátno, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Autor neurčen - Jezero v horách

Jezero v horách

Id: 184502

olej/plátno, rozměr 53 x 72 cm, signováno monogramem AP vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 61

Bedřich Blažek - Dům u vody

Bedřich Blažek
Dům u vody

Id: 188503

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, singováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

1 600

Detail