Čas na serveru 09:18:09

Aukce LIII./2019

Alois Kalvoda - Ve stínu stromu

Alois Kalvoda
Ve stínu stromu

Id: 188403

olej/lepenka, rozměr 35 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Pravoslav Kotík - Figury

Pravoslav Kotík
Figury

Id: 190422

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jiří Kolář - Olejnička

Jiří Kolář
Olejnička

Id: 190431

chaismáž, rozměr objektu 40 x 30 cm, signováno a datováno 1965 na zadní straně, číslováno 2/3, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
7 000

25 000

Detail

František Vobecký - Zátiší s kyticí v bílé váze

František Vobecký
Zátiší s kyticí v bílé váze

Id: 185801

olej/plátno, rozměr 92 x 74 cm, nesignováno, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

Vyvolávací cena:
8 000

24 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Za soumraku

Antonín Waldhauser
Za soumraku

Id: 186701

olej/deska, rozměr 10,3 x 25,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám, PO

Vyvolávací cena:

23 222

Detail

Jaromír Skřivánek - Parlament nad Temží

Jaromír Skřivánek
Parlament nad Temží

Id: 187510

olej/plátno, rozměr 124 x 89,5 cm, signováno vpravo dole s datací, olištováno, drobné oděrky na liště i v malbě

Vyvolávací cena:

22 100

Detail

Gustav Macoun - Ráno u Nezdic

Gustav Macoun
Ráno u Nezdic

Id: 186501

olej/plátno, rozměr 60,5 x 80,5 cm, signováno vpravo dole, malba odborně čištěna, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 187501

olej/karton, rozměr 20 x 27 cm, signováno vlevo dole s datací 09, oděrky na rámu, vzácná raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Antonín Hudeček - Podzimní les

Antonín Hudeček
Podzimní les

Id: 189401

olej/lepenka, rozměr 66 x 100 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, lehce zvlněná lepenka

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jiří Anderle - Sonáta

Sonáta

Id: 190418

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 34 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Bohuslav Dvořák - Na pastvě před roubenkami

Bohuslav Dvořák
Na pastvě před roubenkami

Id: 187502

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 400

Detail

Karl Vikas - Lesní rybník

Karl Vikas
Lesní rybník

Id: 189111

olej/plátno, rozměr 68 x 106 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 001

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Paris - Notre Dame

Josef Václav Směšný - Barnet
Paris - Notre Dame

Id: 185013

olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Emil Filla - Zápas

Emil Filla
Zápas

Id: 186101

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 56,4 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení autenticity M. Malinou z roku 1987, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vincenc Beneš - Zátiší s kyticí a jablky

Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí a jablky

Id: 186102

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

21 000

Detail

Příhozy: 56