Aukce LIII./2019
Alois Kalvoda
Ve stínu stromu
Id: 188403
olej/lepenka, rozměr 35 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Pravoslav Kotík
Figury
Id: 190422
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Jiří Kolář
Olejnička
Id: 190431
chaismáž, rozměr objektu 40 x 30 cm, signováno a datováno 1965 na zadní straně, číslováno 2/3, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
25 000 Kč
František Vobecký
Zátiší s kyticí v bílé váze
Id: 185801
olej/plátno, rozměr 92 x 74 cm, nesignováno, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
24 000 Kč
Antonín Waldhauser
Za soumraku
Id: 186701
olej/deska, rozměr 10,3 x 25,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 222 Kč
Jaromír Skřivánek
Parlament nad Temží
Id: 187510
olej/plátno, rozměr 124 x 89,5 cm, signováno vpravo dole s datací, olištováno, drobné oděrky na liště i v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
22 100 Kč
Gustav Macoun
Ráno u Nezdic
Id: 186501
olej/plátno, rozměr 60,5 x 80,5 cm, signováno vpravo dole, malba odborně čištěna, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice
Id: 187501
olej/karton, rozměr 20 x 27 cm, signováno vlevo dole s datací 09, oděrky na rámu, vzácná raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Antonín Hudeček
Podzimní les
Id: 189401
olej/lepenka, rozměr 66 x 100 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, lehce zvlněná lepenka
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
22 000 Kč
Sonáta
Id: 190418
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 34 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
22 000 Kč
Bohuslav Dvořák
Na pastvě před roubenkami
Id: 187502
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 400 Kč
Karl Vikas
Lesní rybník
Id: 189111
olej/plátno, rozměr 68 x 106 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 001 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Paris - Notre Dame
Id: 185013
olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Emil Filla
Zápas
Id: 186101
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 56,4 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení autenticity M. Malinou z roku 1987, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí a jablky
Id: 186102
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 56