Čas na serveru 16:53:42

Aukce LIII./2019

Josef Jíra - Hlava

Josef Jíra
Hlava

Id: 190401

kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 62

Marie Čermínová - Toyen - Bez názvu

Marie Čermínová - Toyen
Bez názvu

Id: 179201

tuž/papír, velikost listu 19 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Josef Hlinomaz - V aréně

Josef Hlinomaz
V aréně

Id: 185058

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, lehce pomačkaný papír

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jaroslav Vožniak - Kompozice

Jaroslav Vožniak
Kompozice

Id: 190402

malba/sololit, rozměr 50 x 60 cm, signováno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Vincenc Beneš - Vesnice s kostelíkem

Vincenc Beneš
Vesnice s kostelíkem

Id: 190410

olej/plátno, rozměr 48 x 57 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jaroslav Panuška - Hrad Choustník

Jaroslav Panuška
Hrad Choustník

Id: 187410

olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

29 000

Detail

Rudolf Adámek - Bájný motiv

Rudolf Adámek
Bájný motiv

Id: 189104

olej/karton, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jan Kutálek - Sedící vodníček

Jan Kutálek
Sedící vodníček

Id: 185201

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 23 cm, signováno na spodní části, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování Marie

Zvěstování Marie

Id: 186803

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 17 x 16,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František Kaván - Zima na Vysočině

František Kaván
Zima na Vysočině

Id: 188604

olej/lepenka, rozměr 41,5 x 52 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku cca třicátá léta, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Vincenc Vingler - Antilopa

Vincenc Vingler
Antilopa

Id: 190420

dřevěný reliéf, rozměr 29,5 x 100 cm, značeno na zadní straně, provenience londýnská galerie Cassel Gallery z roku 1966, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František  Tichý - Z cyklu Zvěstování

František Tichý
Z cyklu Zvěstování

Id: 185003

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 26 cm, signováno a datováno vlevo dole, s věnováním, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
3 800

27 000

Detail

Příhozy: 53

Jaroslav Panuška - Zarostlý rybník

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 187415

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 700

27 000

Detail

Adolf Kaufmann - Na pastvě

Adolf Kaufmann
Na pastvě

Id: 189105

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno pseudonymem vpravo dole,J. Rollin, v minulosti restaurováno, včetně opravy rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

  Autor neurčen - Lesní tůň

Lesní tůň

Id: 190303

olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, značeno monogramem vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně napínacího rámu, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

25 200

Detail