Aukce LIII./2019
Marie Čermínová - Toyen
Bez názvu
Id: 179201
tuž/papír, velikost listu 19 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč
Josef Hlinomaz
V aréně
Id: 185058
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, lehce pomačkaný papír
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč
Jaroslav Vožniak
Kompozice
Id: 190402
malba/sololit, rozměr 50 x 60 cm, signováno a datováno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč
Vincenc Beneš
Vesnice s kostelíkem
Id: 190410
olej/plátno, rozměr 48 x 57 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Jaroslav Panuška
Hrad Choustník
Id: 187410
olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
29 000 Kč
Rudolf Adámek
Bájný motiv
Id: 189104
olej/karton, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Jan Kutálek
Sedící vodníček
Id: 185201
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 23 cm, signováno na spodní části, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Zvěstování Marie
Id: 186803
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 17 x 16,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
František Kaván
Zima na Vysočině
Id: 188604
olej/lepenka, rozměr 41,5 x 52 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku cca třicátá léta, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč
Vincenc Vingler
Antilopa
Id: 190420
dřevěný reliéf, rozměr 29,5 x 100 cm, značeno na zadní straně, provenience londýnská galerie Cassel Gallery z roku 1966, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
František Tichý
Z cyklu Zvěstování
Id: 185003
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 26 cm, signováno a datováno vlevo dole, s věnováním, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 53
Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník
Id: 187415
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 700 Kč
27 000 Kč
Adolf Kaufmann
Na pastvě
Id: 189105
olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno pseudonymem vpravo dole,J. Rollin, v minulosti restaurováno, včetně opravy rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Lesní tůň
Id: 190303
olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, značeno monogramem vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně napínacího rámu, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 200 Kč
Igor Kitzberger
Marabu II.
Id: 186807
bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška 48 cm, výška mramorového podstavce 6,5 cm, nesignováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč