Čas na serveru 03:30:18

Aukce LIII./2019

Emil Filla - Souboj s drakem

Emil Filla
Souboj s drakem

Id: 187202

lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popisný štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 501

Detail

Alex Vladimír Hrska - Láska

Alex Vladimír Hrska
Láska

Id: 184308

kolorovaná kresba/papír, rozměr 73 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

František Ringo Čech - Kašpárek Merten

František Ringo Čech
Kašpárek Merten

Id: 185102

olej/dřevo, rozměr 27 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

9 500

Detail

Ota Bubeníček - Předvečerní nálada na Svratce

Ota Bubeníček
Předvečerní nálada na Svratce

Id: 187412

olej/karton, rozměr malby 32,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis a datace 1940, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 400

9 000

Detail

Josef  Svoboda - Rybáři u mola

Josef Svoboda
Rybáři u mola

Id: 186902

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Vincenc Beneš - Vesnice s kostelíkem

Vincenc Beneš
Vesnice s kostelíkem

Id: 190410

olej/plátno, rozměr 48 x 57 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Kája Saudek - Sfinga

Kája Saudek
Sfinga

Id: 172501

tisk na plechu, rozměr 46,5 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, na povrchu drobné škrábance, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

6 515

Detail

František  Tichý - Z cyklu Zvěstování

František Tichý
Z cyklu Zvěstování

Id: 185003

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 26 cm, signováno a datováno vlevo dole, s věnováním, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
3 800

27 000

Detail

Příhozy: 53

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 184203

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 15,7 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, na povrchu drobné otlačeniny, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Václav Vojtěch Novák - Portrét ženy

Václav Vojtěch Novák
Portrét ženy

Id: 185037

olej/plátno, rozměr 97,5 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám, volné v rámu, popsáno na napínacím rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Vladimír Komárek - Muž a dítě

Vladimír Komárek
Muž a dítě

Id: 187702

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:
6 000

46 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 57

Jaroslav Kafka - Zátiší

Jaroslav Kafka
Zátiší

Id: 170704

akvarel/papír, rozměr 27,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 185046

barevná litografie/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno a datováno vpravo dole, s věnováním, vlevo dole značka s číslováním, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Max Švabinský - Studie jezevce

Max Švabinský
Studie jezevce

Id: 187408

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 21 cm, signováno a datováno, studie k obrazu sv. Jan Křtitel, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 900

10 500

Detail

Jan Spáčil - Vokovice

Jan Spáčil
Vokovice

Id: 185043

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

Detail