Čas na serveru 14:49:57

Aukce LIII./2019

Jan Rapin - Loutnista

Jan Rapin
Loutnista

Id: 188802

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Autor neurčen - VENI-VIDI-VICI

VENI-VIDI-VICI

Id: 30711

pandán dvou kusů karikatur, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každé 32 x 21 cm, jeden kus signován vpravo dole Piesen včetně slepotiskové značky, poškozená pasparta, zaskleno, pod sklem zaprášeno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Josef Jambor - Louky u Březiny

Josef Jambor
Louky u Březiny

Id: 188201

olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 187306

malba/papír, rozměr oválů cca 19 x 14 cm, na zadní straně jednoho kusu značeno Brandeys, poškozené původní rámování, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Vincent Plesnivý - Dívka v šátku

Vincent Plesnivý
Dívka v šátku

Id: 185015

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

Josef Štolovský - Alej

Josef Štolovský
Alej

Id: 186302

olej/plátno/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

 Nečitelná signatura - Zimní krajina

Nečitelná signatura
Zimní krajina

Id: 188505

olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Jaroslav Panuška - Vřesoviště s lesíkem

Jaroslav Panuška
Vřesoviště s lesíkem

Id: 187409

olej/karton, rozměr malby 21 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu i v malbě, původní stav, autorsky popsáno na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Stanislav Ježek - Na Starém městě

Stanislav Ježek
Na Starém městě

Id: 188506

kombinovaná technika/papír, rozměr 46 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 800

Detail

Lev Šimák - Na jezu

Lev Šimák
Na jezu

Id: 190409

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém  Kreibich - Na závodní trati

Vilém Kreibich
Na závodní trati

Id: 188510

malba/papír/lepenka, rozměr 42 x 52 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, malba v ploše poškozena, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Othon Coubine - Studie rotundy v Simiane

Othon Coubine
Studie rotundy v Simiane

Id: 187603

kresba/papír, rozměr listu 24,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Tavík Šimon - Zimní Paříž

František Tavík Šimon
Zimní Paříž

Id: 188502

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 51

  Autor neurčen - Indiáni

Indiáni

Id: 185036

kombinovaná technika/koláž/plátno, celkový rozměr objektu 101,5 x 76 cm, signováno a datováno vpravo dole, pospáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Ján Hála - Sekáč

Ján Hála
Sekáč

Id: 188210

kresba/papír, rozměr 35 x 12 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail