Aukce LIII./2019
František Ringo Čech
Kašpárek Merten
Id: 185102
olej/dřevo, rozměr 27 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 500 Kč
Robert Schlosser
Slavnosti v Indii
Id: 185501
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 38 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 500 Kč
Příhozy: 52
Josef Krejsa
Šumava
Id: 185702
olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Ferdinand Engelmüller
U cesty
Id: 187404
olejová skica/lepenka, rozměr malby 31 x 21 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Jaroslav Kafka
Kristus
Id: 187802
olej/překližka, rozměr 24,5 x 21 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, drobné poškození v malbě
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 500 Kč
Vojtěch Sedláček
Sušení jetele
Id: 188203
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 500 Kč
František Tavík Šimon
Pařížský bulvár
Id: 188501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Jiří Načeradský
Dvě postavy
Id: 190404
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Kolem hlavy
Id: 190406
hélliografie/papír, rozměr listu 32 x 23 cm, signováno uprostřed dole, v rozích listu stopy po lepence, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč
František Emler
Před barem
Id: 190425
kombinovaná technika/papír, rozměr malby 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, malba v ploše lokálně poškozena, list byl v minulosti přehnutý, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 500 Kč
Jan Štursa
Melancholické děvče
Id: 188519
pálená hlína, výška cca 41 cm, signováno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 200 Kč
František Kupka
Fontána
Id: 185707
suchá jehla/ruční papír, rozměr tisku 23,2 x 15,2 cm, značeno vpravo dole v tisku a též autorovým razítkem, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 100 Kč
Jiří Šorm
Smím prosit
Id: 129709
akryl/olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč
Ota Bubeníček
Předvečerní nálada na Svratce
Id: 187412
olej/karton, rozměr malby 32,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis a datace 1940, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 400 Kč
9 000 Kč
Rybářská výprava
Id: 187504
olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 000 Kč