Čas na serveru 06:17:25

Aukce LIII./2019

Othon Coubine - Studie rotundy v Simiane

Othon Coubine
Studie rotundy v Simiane

Id: 187603

kresba/papír, rozměr listu 24,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Charles Mootz - Lodě za úplňku

Charles Mootz
Lodě za úplňku

Id: 189110

olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Antonín Michalčík - Dům na vršku

Antonín Michalčík
Dům na vršku

Id: 184305

olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 185046

barevná litografie/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno a datováno vpravo dole, s věnováním, vlevo dole značka s číslováním, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Ringo Čech - Kašpárek Merten

František Ringo Čech
Kašpárek Merten

Id: 185102

olej/dřevo, rozměr 27 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

9 500

Detail

Robert Schlosser - Slavnosti v Indii

Robert Schlosser
Slavnosti v Indii

Id: 185501

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 38 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

9 500

Detail

Příhozy: 52

Josef Krejsa - Šumava

Josef Krejsa
Šumava

Id: 185702

olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

Ferdinand Engelmüller - U cesty

Ferdinand Engelmüller
U cesty

Id: 187404

olejová skica/lepenka, rozměr malby 31 x 21 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jaroslav Kafka - Kristus

Jaroslav Kafka
Kristus

Id: 187802

olej/překližka, rozměr 24,5 x 21 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, drobné poškození v malbě

Vyvolávací cena:
800

9 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Sušení jetele

Vojtěch Sedláček
Sušení jetele

Id: 188203

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
2 800

9 500

Detail

František Tavík Šimon - Pařížský bulvár

František Tavík Šimon
Pařížský bulvár

Id: 188501

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Načeradský - Dvě postavy

Jiří Načeradský
Dvě postavy

Id: 190404

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Anderle - Kolem hlavy

Kolem hlavy

Id: 190406

hélliografie/papír, rozměr listu 32 x 23 cm, signováno uprostřed dole, v rozích listu stopy po lepence, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Emler - Před barem

František Emler
Před barem

Id: 190425

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, malba v ploše lokálně poškozena, list byl v minulosti přehnutý, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

9 500

Detail

Jan Štursa - Melancholické děvče

Jan Štursa
Melancholické děvče

Id: 188519

pálená hlína, výška cca 41 cm, signováno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

9 200

Detail