Čas na serveru 14:58:22

Aukce LIII./2019

Olbram Zoubek - Thámar

Thámar

Id: 184201

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21 cm, nesignováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

53 500

Detail

Příhozy: 51

  Autor neurčen - Dívka s holubičkou

Dívka s holubičkou

Id: 189901

olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole Waldmüller F. viz foto, v minulosti rentoilováno, restaurováno, v malbě drobná poškození, lehce poškozené dekorativní adjustování

Vyvolávací cena:
15 000

50 000

Detail

Gustav  Porš - Šípkový keř v květu

Gustav Porš
Šípkový keř v květu

Id: 187416

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 57

Andy Warhol - Pepsi - Cola

Andy Warhol
Pepsi - Cola

Id: 190002

litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 30/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

47 200

Detail

Vladimír Komárek - Muž a dítě

Vladimír Komárek
Muž a dítě

Id: 187702

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:
6 000

46 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 57

Josef Jíra - Záchytka Apolinář

Josef Jíra
Záchytka Apolinář

Id: 188402

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 43,5 cm, signováno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 54

Albín Brunovský - EVA PRIMA PANDORA

Albín Brunovský
EVA PRIMA PANDORA

Id: 190419

lept/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, signováno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 71

Josef Král - Parníky na řece

Josef Král
Parníky na řece

Id: 190602

olej/lepenka, rozměr 38,5 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 53

Pablo Picasso - Picasso in Antibes

Pablo Picasso
Picasso in Antibes

Id: 180801

monografie Pabla Picassa obsahující vlastnoruční kresbu Satira s podpisem a určením místa viz foto, jedná se o knihu z pozůstalosti malíře a grafika Zdeňka Seydla, který malíře navštívil v 60. letech ve Francii

Vyvolávací cena:
15 000

41 000

Detail

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 182301

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 23 x 12,5 cm, signováno na zadní straně, z cyklu Celý rok, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

Vladimír Komárek - Zdechovická skála

Vladimír Komárek
Zdechovická skála

Id: 185404

olej/plátno, rozměr 69 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti Josefa Rolence, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 58

Alois Kalvoda - Průhled lesem

Alois Kalvoda
Průhled lesem

Id: 185405

olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1910, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno, posouzeno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Andy Warhol - Macintosh

Andy Warhol
Macintosh

Id: 190003

litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 57/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

František Kaván - Trosky za větru

František Kaván
Trosky za větru

Id: 190601

olej/lepenka, rozměr 39,5 x 51,5 cm, signováno vpravo dole Kaván, zaskleno, oděrky na rámu, publikováno ve výstavním katalogu autora z roku 2018, strana 518

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Olbram Zoubek - Ruka s ratolestí

Ruka s ratolestí

Id: 186802

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

39 000

Detail