Aukce LIII./2019
Thámar
Id: 184201
reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21 cm, nesignováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 500 Kč
Příhozy: 51
Dívka s holubičkou
Id: 189901
olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole Waldmüller F. viz foto, v minulosti rentoilováno, restaurováno, v malbě drobná poškození, lehce poškozené dekorativní adjustování
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
50 000 Kč
Gustav Porš
Šípkový keř v květu
Id: 187416
olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 57
Andy Warhol
Pepsi - Cola
Id: 190002
litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 30/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 200 Kč
Vladimír Komárek
Muž a dítě
Id: 187702
olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, na zadní straně věnování
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
46 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 57
Albín Brunovský
EVA PRIMA PANDORA
Id: 190419
lept/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, signováno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 71
Josef Král
Parníky na řece
Id: 190602
olej/lepenka, rozměr 38,5 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 53
Pablo Picasso
Picasso in Antibes
Id: 180801
monografie Pabla Picassa obsahující vlastnoruční kresbu Satira s podpisem a určením místa viz foto, jedná se o knihu z pozůstalosti malíře a grafika Zdeňka Seydla, který malíře navštívil v 60. letech ve Francii
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
41 000 Kč
Podzim
Id: 182301
reliéf, cín/zlato, rozměr cca 23 x 12,5 cm, signováno na zadní straně, z cyklu Celý rok, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
40 500 Kč
Vladimír Komárek
Zdechovická skála
Id: 185404
olej/plátno, rozměr 69 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti Josefa Rolence, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 58
Alois Kalvoda
Průhled lesem
Id: 185405
olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1910, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno, posouzeno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Andy Warhol
Macintosh
Id: 190003
litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 57/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
František Kaván
Trosky za větru
Id: 190601
olej/lepenka, rozměr 39,5 x 51,5 cm, signováno vpravo dole Kaván, zaskleno, oděrky na rámu, publikováno ve výstavním katalogu autora z roku 2018, strana 518
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
40 000 Kč
Ruka s ratolestí
Id: 186802
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Josef Jambor
Louky u Březiny
Id: 188201
olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč