Čas na serveru 01:59:21

Aukce LIII./2019

Gustav Macoun - Pohled do kraje

Gustav Macoun
Pohled do kraje

Id: 185023

olej/lepenka, rozměr 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
2 200

11 500

Detail

Jiří Načeradský - Dvě postavy

Jiří Načeradský
Dvě postavy

Id: 190404

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Ringo Čech - Vlast volá!

František Ringo Čech
Vlast volá!

Id: 185101

olej/dřevo, rozměr 28 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

12 000

Detail

Otakar Hůrka - Pootevřená vrátka

Otakar Hůrka
Pootevřená vrátka

Id: 184309

olej/lepenka, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Marie Josefova (bez ratolesti)

Marie Josefova (bez ratolesti)

Id: 184202

reliéf, cín/zlato, rozměr 17 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Karel Schadt - Letní cesta

Karel Schadt
Letní cesta

Id: 187406

olej/karton, rozměr 29,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti čištěn, velmi dobrý stav, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

4 700

Detail

Zdeněk Mézl - Přání

Zdeněk Mézl
Přání

Id: 190415

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Hlinomaz - V aréně

Josef Hlinomaz
V aréně

Id: 185058

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, lehce pomačkaný papír

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Emil Filla - Zápas

Emil Filla
Zápas

Id: 187201

lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně štítek s popisem viz foto

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Gustav  Porš - Šípkový keř v květu

Gustav Porš
Šípkový keř v květu

Id: 187416

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 57

František  Max - Pražské střechy

František Max
Pražské střechy

Id: 188106

olej/karton, rozměr 67 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír  Jandejsek - Zátiší s vázami

Vladimír Jandejsek
Zátiší s vázami

Id: 184306

olej/plátno, rozměr 62 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Alois Kalvoda - Zamrzlá říčka

Alois Kalvoda
Zamrzlá říčka

Id: 185009

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, zaskleno, obraz volný v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Účastníci: 19

  Neznačeno - U Karlova mostu

Neznačeno
U Karlova mostu

Id: 185029

olej/plátno, rozměr 46,5 x 62,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Jiří Sopko - Anděl

Jiří Sopko
Anděl

Id: 185049

malba/plátno, rozměr ve výřezu 29 x 23,5 cm signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail