Aukce LIII./2019
Cervantes
Id: 185047
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 21/70, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč
Bratrské vztahy
Id: 187605
litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 55 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 59/80, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Vlastimil Beneš
Malý zámek
Id: 187610
olej/sololit, rozměr 18,5 x 35 cm, nesignováno, na zadní straně autorsky datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Jan Rapin
Loutnista
Id: 188802
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Karel Špillar
Toaleta
Id: 190203
pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 44 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Zdeněk Burian
Pistolník
Id: 190429
kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Neznačeno
Kytice
Id: 187303
olej/plátno, rozměr 63 x 56 cm, 19. století, velmi kvalitní práce, původní stav, oděrky na velmi dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Gustav Macoun
Kameničky
Id: 187417
olej/karton, rozměr 42,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 000 Kč
Nagy Vilmos
Dáma s greyhoundem
Id: 185010
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč
Neznačeno
Portrét
Id: 190432
olej/plátno, rozměr 27 x 21 cm, malba poškozena, rám poškozen, pod obrazem štítek určující italskou školu 17. století
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Léto
Id: 186805
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,3 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2009, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Zátiší s jahodami
Id: 187402
olej/karton, rozměr malby 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, na zadní straně věnování
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 000 Kč
Emil Filla
Smrtka
Id: 187902
lept/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše hnědé tečky
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Andrej Bělocvětov
Portrét dívky
Id: 180404
olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Zdeněk Sklenář
Giuseppe Arcimboldo
Id: 185045
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 25,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 500 Kč