Čas na serveru 11:12:17

Aukce LIII./2019

Adolf Born - Cervantes

Cervantes

Id: 185047

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 21/70, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Adolf Born - Bratrské vztahy

Bratrské vztahy

Id: 187605

litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 55 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 59/80, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Vlastimil  Beneš - Malý zámek

Vlastimil Beneš
Malý zámek

Id: 187610

olej/sololit, rozměr 18,5 x 35 cm, nesignováno, na zadní straně autorsky datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Rapin - Loutnista

Jan Rapin
Loutnista

Id: 188802

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Karel Špillar - Toaleta

Karel Špillar
Toaleta

Id: 190203

pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 44 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Zdeněk Burian - Pistolník

Zdeněk Burian
Pistolník

Id: 190429

kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Neznačeno - Kytice

Neznačeno
Kytice

Id: 187303

olej/plátno, rozměr 63 x 56 cm, 19. století, velmi kvalitní práce, původní stav, oděrky na velmi dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Gustav Macoun - Kameničky

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 187417

olej/karton, rozměr 42,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:
3 800

15 000

Detail

Nagy Vilmos - Dáma s greyhoundem

Nagy Vilmos
Dáma s greyhoundem

Id: 185010

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 190432

olej/plátno, rozměr 27 x 21 cm, malba poškozena, rám poškozen, pod obrazem štítek určující italskou školu 17. století

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Olbram Zoubek - Léto

Léto

Id: 186805

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,3 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2009, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Zátiší s jahodami

František Daněk - Sedláček
Zátiší s jahodami

Id: 187402

olej/karton, rozměr malby 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Emil Filla - Smrtka

Emil Filla
Smrtka

Id: 187902

lept/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše hnědé tečky

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Portrét dívky

Andrej Bělocvětov
Portrét dívky

Id: 180404

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Zdeněk Sklenář - Giuseppe Arcimboldo

Zdeněk Sklenář
Giuseppe Arcimboldo

Id: 185045

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 25,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail