Čas na serveru 08:25:36

Aukce LIII./2019

Vojtěch  Sedláček - Sušení jetele

Vojtěch Sedláček
Sušení jetele

Id: 188203

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
2 800

9 500

Detail

Lev Šimák - Léto u vody

Lev Šimák
Léto u vody

Id: 185016

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

20 300

Detail

Ernst Gustav Doerell junior - Pohled na Ústí

Ernst Gustav Doerell junior
Pohled na Ústí

Id: 186703

olej/deska, rozměr oválu cca 18,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 182301

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 23 x 12,5 cm, signováno na zadní straně, z cyklu Celý rok, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Zátiší s rybízem

František Daněk - Sedláček
Zátiší s rybízem

Id: 187401

olej/karton, rozměr malby 20 x 29 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

4 700

Detail

Ivan Sedliský - Velký orloj

Ivan Sedliský
Velký orloj

Id: 188107

olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

11 600

Detail

Vladimír  Jandejsek - Dívky pod stromy

Vladimír Jandejsek
Dívky pod stromy

Id: 185011

olej/plátno/překližka, rozměr 59 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

  Neznačeno - Kytice

Neznačeno
Kytice

Id: 185024

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, poškozeno krakeláží, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Alois Kalvoda - Ve stínu stromu

Alois Kalvoda
Ve stínu stromu

Id: 188403

olej/lepenka, rozměr 35 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Paris - Notre Dame

Josef Václav Směšný - Barnet
Paris - Notre Dame

Id: 185013

olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Kábrt - Portrét

Josef Kábrt
Portrét

Id: 188801

olej/sololit, rozměr 67 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování Marie

Zvěstování Marie

Id: 186803

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 17 x 16,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Nagy Vilmos - Dáma s greyhoundem

Nagy Vilmos
Dáma s greyhoundem

Id: 185010

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Emil Filla - Zápas

Emil Filla
Zápas

Id: 186101

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 56,4 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení autenticity M. Malinou z roku 1987, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Znoj - Stojící akt

Jan Znoj
Stojící akt

Id: 187311

kolorovaná sádra, výška 38 cm, signováno a datováno ve spodní části

Vyvolávací cena:

Detail