Čas na serveru 13:29:48

Aukce LIII./2019

  Autor neurčen - Zátiší s maskami

Zátiší s maskami

Id: 187506

olej/plátno, rozměr 60 x 51 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší se židlemi

Vladimír Komárek
Zátiší se židlemi

Id: 187624

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 61 x 42,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Josef Kábrt - Portrét

Josef Kábrt
Portrét

Id: 188801

olej/sololit, rozměr 67 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Moravec - Průhled alejí

Alois Moravec
Průhled alejí

Id: 190407

olej/plátno, rozměr 80 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 188004

olej/karton, rozměr 78 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Václav Vojtěch Novák - Portrét ženy

Václav Vojtěch Novák
Portrét ženy

Id: 185037

olej/plátno, rozměr 97,5 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám, volné v rámu, popsáno na napínacím rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Josef Multrus - Kytice

Josef Multrus
Kytice

Id: 185002

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 29 cm, singováno vlevo dole, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:
2 800

4 700

Detail

František Daněk - Sedláček - Zátiší s rybízem

František Daněk - Sedláček
Zátiší s rybízem

Id: 187401

olej/karton, rozměr malby 20 x 29 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

4 700

Detail

Karel Schadt - Letní cesta

Karel Schadt
Letní cesta

Id: 187406

olej/karton, rozměr 29,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti čištěn, velmi dobrý stav, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

4 700

Detail

Jiří Heřman - Paříž

Jiří Heřman
Paříž

Id: 185055

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Přístaviště

Neznačeno
Přístaviště

Id: 186707

olej/plátno, rozměr 41,5 x 53 cm, značně vysypaná malba, lehce poškozený rám, 19. století, PO

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Ján Hála - Sekáč

Ján Hála
Sekáč

Id: 188210

kresba/papír, rozměr 35 x 12 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Oscar Domingues - U vody

Oscar Domingues
U vody

Id: 190405

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 71/200, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Vincent Plesnivý - Dívka v šátku

Vincent Plesnivý
Dívka v šátku

Id: 185015

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

Josef Hurt - Na starém městě

Josef Hurt
Na starém městě

Id: 188109

olej/lepenka, rozměr 62 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail