Čas na serveru 08:02:48

Aukce LIII./2019

  Autor neurčen - V přístavu

V přístavu

Id: 188003

malba/kombinovaná technika/karton, rozměr 44 x 61 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

František Kupka - Fontána

František Kupka
Fontána

Id: 185707

suchá jehla/ruční papír, rozměr tisku 23,2 x 15,2 cm, značeno vpravo dole v tisku a též autorovým razítkem, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Jaroslav Panuška - Hrad Choustník

Jaroslav Panuška
Hrad Choustník

Id: 187410

olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

29 000

Detail

Jiří Šorm - Smím prosit

Jiří Šorm
Smím prosit

Id: 129709

akryl/olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:
9 000

9 000

Detail

Olbram Zoubek - Ruka s ratolestí

Ruka s ratolestí

Id: 186802

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

André Lessage - Paříž

André Lessage
Paříž

Id: 187511

olej/překližka, rozměr 81 x 116 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně galerijní štítky viz foto

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Gustav Macoun - Ráno u Nezdic

Gustav Macoun
Ráno u Nezdic

Id: 186501

olej/plátno, rozměr 60,5 x 80,5 cm, signováno vpravo dole, malba odborně čištěna, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Josef Konečný - Na poli

Josef Konečný
Na poli

Id: 187903

malba/překližka, rozměr 45 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Jan Kutálek - Sedící vodníček

Jan Kutálek
Sedící vodníček

Id: 185201

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 23 cm, signováno na spodní části, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Bez názvu

Marie Čermínová - Toyen
Bez názvu

Id: 179201

tuž/papír, velikost listu 19 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

  Autor neurčen - Rybářská výprava

Rybářská výprava

Id: 187504

olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vladimír Vašíček - Portrét

Vladimír Vašíček
Portrét

Id: 187509

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo nahoře s datací 58, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Otakar Hůrka - U říčky

Otakar Hůrka
U říčky

Id: 188002

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Charles Mootz - Lodě za úplňku

Charles Mootz
Lodě za úplňku

Id: 189110

olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 188004

olej/karton, rozměr 78 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail