Čas na serveru 08:46:33

Aukce LIII./2019

Karel Schadt - Letní cesta

Karel Schadt
Letní cesta

Id: 187406

olej/karton, rozměr 29,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti čištěn, velmi dobrý stav, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

4 700

Detail

Jiří Heřman - Paříž

Jiří Heřman
Paříž

Id: 185055

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Přístaviště

Neznačeno
Přístaviště

Id: 186707

olej/plátno, rozměr 41,5 x 53 cm, značně vysypaná malba, lehce poškozený rám, 19. století, PO

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Ján Hála - Sekáč

Ján Hála
Sekáč

Id: 188210

kresba/papír, rozměr 35 x 12 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Oscar Domingues - U vody

Oscar Domingues
U vody

Id: 190405

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 71/200, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Vincent Plesnivý - Dívka v šátku

Vincent Plesnivý
Dívka v šátku

Id: 185015

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

Josef Hurt - Na starém městě

Josef Hurt
Na starém městě

Id: 188109

olej/lepenka, rozměr 62 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Bohumil Jaroš - Kamenitý břeh

Bohumil Jaroš
Kamenitý břeh

Id: 189801

olej/plátno/překližka, rozměr 43 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální odřeniny v malbě

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 187306

malba/papír, rozměr oválů cca 19 x 14 cm, na zadní straně jednoho kusu značeno Brandeys, poškozené původní rámování, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

André Lessage - Paříž

André Lessage
Paříž

Id: 187511

olej/překližka, rozměr 81 x 116 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně galerijní štítky viz foto

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Vladimír Komárek - Otevřené dveře

Vladimír Komárek
Otevřené dveře

Id: 187315

kresba tužkou/ruční papír, rozměr listu 29 x 21 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jaroslav Ronek - Roubenka

Jaroslav Ronek
Roubenka

Id: 189602

olej/lepenka, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

4 201

Detail

Adolf Liebscher - Karlštejnské zvony

Adolf Liebscher
Karlštejnské zvony

Id: 185021

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 22 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, lehce roztržený list, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

Vyvolávací cena:
2 200

4 200

Detail

  Neznačeno - Odpočívající dívka

Neznačeno
Odpočívající dívka

Id: 185031

olej/plátno, rozměr 44 x 150 cm, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Na venkově

Na venkově

Id: 185059

olej/plátno, rozměr 145 x 77 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru

Vyvolávací cena:

4 100

Detail