Aukce LIII./2019
Karel Schadt
Letní cesta
Id: 187406
olej/karton, rozměr 29,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti čištěn, velmi dobrý stav, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 700 Kč
Jiří Heřman
Paříž
Id: 185055
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Přístaviště
Id: 186707
olej/plátno, rozměr 41,5 x 53 cm, značně vysypaná malba, lehce poškozený rám, 19. století, PO
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Ján Hála
Sekáč
Id: 188210
kresba/papír, rozměr 35 x 12 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Oscar Domingues
U vody
Id: 190405
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 71/200, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
Vincent Plesnivý
Dívka v šátku
Id: 185015
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 500 Kč
Josef Hurt
Na starém městě
Id: 188109
olej/lepenka, rozměr 62 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 500 Kč
Bohumil Jaroš
Kamenitý břeh
Id: 189801
olej/plátno/překližka, rozměr 43 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální odřeniny v malbě
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 187306
malba/papír, rozměr oválů cca 19 x 14 cm, na zadní straně jednoho kusu značeno Brandeys, poškozené původní rámování, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
André Lessage
Paříž
Id: 187511
olej/překližka, rozměr 81 x 116 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně galerijní štítky viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč
Vladimír Komárek
Otevřené dveře
Id: 187315
kresba tužkou/ruční papír, rozměr listu 29 x 21 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč
Jaroslav Ronek
Roubenka
Id: 189602
olej/lepenka, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
4 201 Kč
Adolf Liebscher
Karlštejnské zvony
Id: 185021
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 22 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, lehce roztržený list, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 200 Kč
Neznačeno
Odpočívající dívka
Id: 185031
olej/plátno, rozměr 44 x 150 cm, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Na venkově
Id: 185059
olej/plátno, rozměr 145 x 77 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč