Čas na serveru 10:26:32

Aukce LIII./2019

Ferdinand Kotvald - Kytice

Ferdinand Kotvald
Kytice

Id: 185706

olej/karton, rozměr 47 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 700

Detail

Felicitas Köster-Caspar - Kytice

Felicitas Köster-Caspar
Kytice

Id: 186602

olej/lepenka, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Pod jezem

Jan Bohumil Pospíšil
Pod jezem

Id: 188104

olej/lepenka, rozměr 30 x 44 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Štefan Prukner - Radovánky

Štefan Prukner
Radovánky

Id: 188209

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Ernst Gustav Doerell junior - Pohled na Ústí

Ernst Gustav Doerell junior
Pohled na Ústí

Id: 186703

olej/deska, rozměr oválu cca 18,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Indiáni

Indiáni

Id: 185036

kombinovaná technika/koláž/plátno, celkový rozměr objektu 101,5 x 76 cm, signováno a datováno vpravo dole, pospáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Heřman - Z Bouloňského lesíku

Jiří Heřman
Z Bouloňského lesíku

Id: 185056

olej/překližka, rozměr 20 x 25 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Štolovský - Alej

Josef Štolovský
Alej

Id: 186302

olej/plátno/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Adolf  Kašpar - Pohled na hory

Adolf Kašpar
Pohled na hory

Id: 187308

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,3 x 14,5 cm, signováno vlevo nahoře a monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní účet na zadní straně

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jan Znoj - Stojící akt

Jan Znoj
Stojící akt

Id: 187311

kolorovaná sádra, výška 38 cm, signováno a datováno ve spodní části

Vyvolávací cena:

Detail

Konstantin Stoitzner - Horská bystřina

Konstantin Stoitzner
Horská bystřina

Id: 188504

olej/plátno, rozměr cca 55 x 68 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz znečištěn

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Podle Degase

Podle Degase

Id: 188516

olej/plátno, rozměr 91 x 72 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, nerámováno

Vyvolávací cena:
700

Detail

Max Švabinský - Studie srny

Max Švabinský
Studie srny

Id: 187407

kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, signováno, list v minulosti přeložen, studie k obrazu sv. Jan Křtitel, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Josef  Istler - Hlava I.

Josef Istler
Hlava I.

Id: 190436

malba/papír, rozměr malby 21 x 10 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v boxu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Autor neurčen - Na pastvě

Na pastvě

Id: 185019

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
800

3 300

Detail