Čas na serveru 03:16:29

Aukce LIII./2019

Adolf  Kašpar - Pohled na hory

Adolf Kašpar
Pohled na hory

Id: 187308

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,3 x 14,5 cm, signováno vlevo nahoře a monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní účet na zadní straně

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jan Znoj - Stojící akt

Jan Znoj
Stojící akt

Id: 187311

kolorovaná sádra, výška 38 cm, signováno a datováno ve spodní části

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Podle Degase

Podle Degase

Id: 188516

olej/plátno, rozměr 91 x 72 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, nerámováno

Vyvolávací cena:
700

Detail

Max Švabinský - Studie srny

Max Švabinský
Studie srny

Id: 187407

kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, signováno, list v minulosti přeložen, studie k obrazu sv. Jan Křtitel, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Josef  Istler - Hlava I.

Josef Istler
Hlava I.

Id: 190436

malba/papír, rozměr malby 21 x 10 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v boxu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Autor neurčen - Na pastvě

Na pastvě

Id: 185019

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
800

3 300

Detail

Karel Karas - Podél vody

Karel Karas
Podél vody

Id: 187906

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 300

Detail

Pravoslav Kotík - Zedníci

Pravoslav Kotík
Zedníci

Id: 188901

kresba/papír, rozměr ve výřezu 43 x 42 cm, signováno s datací 1922 uprostřed dole, kresba v minulosti přeložena, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, studie k obrazu z roku 1923 uvedeného v monografii o P. Kotíkovi od L. Vachtové

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jan Koblasa - Krychle

Jan Koblasa
Krychle

Id: 190421

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 42 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 140

Detail

František Xaver Naske - Dívka

František Xaver Naske
Dívka

Id: 185017

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně notářský zápis, dílo uvedeno v soupisu autorova díla

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Na říčce

Jan Bohumil Pospíšil
Na říčce

Id: 188103

olej/lepenka, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František  Foltýn - Rybníček před chaloupkou

František Foltýn
Rybníček před chaloupkou

Id: 188401

akvarel/papír, rozměr listu 28 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Joan Miró - IX

Joan Miró
IX

Id: 187631

litografie/papír, rozměr listu 31,9 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 38 viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Joan Miró - VII

Joan Miró
VII

Id: 187632

litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 37 viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Emanuel Frinta - Portrét dívky

Emanuel Frinta
Portrét dívky

Id: 185052

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail