Aukce LIII./2019
Adolf Kašpar
Pohled na hory
Id: 187308
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,3 x 14,5 cm, signováno vlevo nahoře a monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní účet na zadní straně
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 500 Kč
Jan Znoj
Stojící akt
Id: 187311
kolorovaná sádra, výška 38 cm, signováno a datováno ve spodní části
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Podle Degase
Id: 188516
olej/plátno, rozměr 91 x 72 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, nerámováno
Vyvolávací cena:
700 Kč
3 500 Kč
Max Švabinský
Studie srny
Id: 187407
kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, signováno, list v minulosti přeložen, studie k obrazu sv. Jan Křtitel, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč
Josef Istler
Hlava I.
Id: 190436
malba/papír, rozměr malby 21 x 10 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v boxu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 400 Kč
Na pastvě
Id: 185019
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 300 Kč
Karel Karas
Podél vody
Id: 187906
olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 300 Kč
Pravoslav Kotík
Zedníci
Id: 188901
kresba/papír, rozměr ve výřezu 43 x 42 cm, signováno s datací 1922 uprostřed dole, kresba v minulosti přeložena, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, studie k obrazu z roku 1923 uvedeného v monografii o P. Kotíkovi od L. Vachtové
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Jan Koblasa
Krychle
Id: 190421
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 42 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 140 Kč
František Xaver Naske
Dívka
Id: 185017
olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně notářský zápis, dílo uvedeno v soupisu autorova díla
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Na říčce
Id: 188103
olej/lepenka, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
František Foltýn
Rybníček před chaloupkou
Id: 188401
akvarel/papír, rozměr listu 28 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Joan Miró
IX
Id: 187631
litografie/papír, rozměr listu 31,9 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 38 viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 100 Kč
Joan Miró
VII
Id: 187632
litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 37 viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 100 Kč
Emanuel Frinta
Portrét dívky
Id: 185052
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 000 Kč