Čas na serveru 14:54:56

Aukce LIII./2019

  Autor neurčen - Maska válečníka

Maska válečníka

Id: 165532

smaltovaný plech, objekt určen jako svítidlo, rozměr cca 39 x 21 x 8 cm, nesignováno, na zadní straně zbytek původního štítku

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší se židlemi

Vladimír Komárek
Zátiší se židlemi

Id: 187624

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 61 x 42,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Na říčce

Jan Bohumil Pospíšil
Na říčce

Id: 188103

olej/lepenka, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef  Istler - Hlava II.

Josef Istler
Hlava II.

Id: 190437

malba/papír, rozměr malby 21 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno v boxu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Lev Šimák - Rozhovor

Lev Šimák
Rozhovor

Id: 190403

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Karel Antropius - Odpočívající oráč

Karel Antropius
Odpočívající oráč

Id: 188105

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail

Jaroslav Šimůnek - Benátky nad Jizerou

Jaroslav Šimůnek
Benátky nad Jizerou

Id: 186706

olej/lepenka, rozměr 70 x 59 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Podle Degase

Podle Degase

Id: 188516

olej/plátno, rozměr 91 x 72 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, nerámováno

Vyvolávací cena:
700

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Budva

Pavla Fořtová-Šámalová
Budva

Id: 187507

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 809

Detail

Karel Nejedlý - Na nástupišti

Karel Nejedlý
Na nástupišti

Id: 188513

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

6 501

Detail

František Emler - Pařížský motiv II.

František Emler
Pařížský motiv II.

Id: 190439

tempera/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, také na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

Marie Fischerová – Kvěchová - Děti s vozíkem

Marie Fischerová – Kvěchová
Děti s vozíkem

Id: 188602

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 29,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

17 000

Detail

Příhozy: 49

Ludvík Vacátko - Koně

Ludvík Vacátko
Koně

Id: 189108

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Pod jezem

Jan Bohumil Pospíšil
Pod jezem

Id: 188104

olej/lepenka, rozměr 30 x 44 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Zdeněk Burian - Pistolník

Zdeněk Burian
Pistolník

Id: 190429

kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail