Aukce LIII./2019
Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem
Id: 187616
lept/akvatinta/papír, rozměr listu 14,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, olištováno, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Emil Filla
Hérakles vítěz
Id: 187901
lept/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole číslováno 42/306, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše hnědé tečky
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč
Rybářská bašta v Holandsku
Id: 187301
olej/dřevo, rozměr 21,5 x 41 cm, signováno a datováno 1856 vlevo dole, odborně čištěno, praskliny na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 800 Kč
Karel Demel
Konvolut čtrnácti kusů
Id: 186801
soubor čtrnácti grafických listů na motivy díla písničkáře Georgese Brassense, rozměr jednotlivých listů 25 x 36 cm, ruční papír, signováno, číslováno, popsáno, výborný stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 555 Kč
Eduard Herold
Na cestě
Id: 186702
olej/karton, rozměr 12,5 x 20 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Astrologie
Id: 186806
papírový reliéf, velikost listu 44,7 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Tři hlavy
Id: 187618
litografie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
Jiří Načeradský
Postava muže
Id: 188205
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 39,5 x 52,5 cm, signováno dvakrát ve spodní části včetně datace, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 001 Kč
František Tavík Šimon
Z Tater
Id: 185035
olej/plátno, rozměr 85 x 66 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně špatně čitelný popis vč. výstavního čísla, oděrky na rámu, značně zašpiněná malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
František Ringo Čech
Vlast volá!
Id: 185101
olej/dřevo, rozměr 28 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
12 000 Kč
Alois Kalvoda
Studie k Hubičce
Id: 186301
olej/plátno/karton, rozměr 44 x 33 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení pravosti manželky malíře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Ivan Sedliský
Velký orloj
Id: 188107
olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 600 Kč
Emil Filla
Souboj s drakem
Id: 187202
lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popisný štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 501 Kč
Andrej Bělocvětov
Autoportrét
Id: 180401
olej/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Václav Koutský
U stolu
Id: 185007
olej/plátno, rozměr 81 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 500 Kč