Čas na serveru 06:13:02

Aukce LIII./2019

Emil Filla - Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 187616

lept/akvatinta/papír, rozměr listu 14,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, olištováno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Emil Filla - Hérakles vítěz

Emil Filla
Hérakles vítěz

Id: 187901

lept/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole číslováno 42/306, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše hnědé tečky

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Autor neurčen - Rybářská bašta v Holandsku

Rybářská bašta v Holandsku

Id: 187301

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 41 cm, signováno a datováno 1856 vlevo dole, odborně čištěno, praskliny na rámu

Vyvolávací cena:

12 800

Detail

Karel Demel - Konvolut čtrnácti kusů

Karel Demel
Konvolut čtrnácti kusů

Id: 186801

soubor čtrnácti grafických listů na motivy díla písničkáře Georgese Brassense, rozměr jednotlivých listů 25 x 36 cm, ruční papír, signováno, číslováno, popsáno, výborný stav

Vyvolávací cena:

12 555

Detail

Eduard Herold - Na cestě

Eduard Herold
Na cestě

Id: 186702

olej/karton, rozměr 12,5 x 20 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 186806

papírový reliéf, velikost listu 44,7 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jan  Zrzavý - Tři hlavy

Tři hlavy

Id: 187618

litografie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jiří Načeradský - Postava muže

Jiří Načeradský
Postava muže

Id: 188205

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 39,5 x 52,5 cm, signováno dvakrát ve spodní části včetně datace, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 001

Detail

František Tavík Šimon - Z Tater

František Tavík Šimon
Z Tater

Id: 185035

olej/plátno, rozměr 85 x 66 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně špatně čitelný popis vč. výstavního čísla, oděrky na rámu, značně zašpiněná malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Ringo Čech - Vlast volá!

František Ringo Čech
Vlast volá!

Id: 185101

olej/dřevo, rozměr 28 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

12 000

Detail

Alois Kalvoda - Studie k Hubičce

Alois Kalvoda
Studie k Hubičce

Id: 186301

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 33 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení pravosti manželky malíře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ivan Sedliský - Velký orloj

Ivan Sedliský
Velký orloj

Id: 188107

olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

11 600

Detail

Emil Filla - Souboj s drakem

Emil Filla
Souboj s drakem

Id: 187202

lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popisný štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 501

Detail

Andrej Bělocvětov - Autoportrét

Andrej Bělocvětov
Autoportrét

Id: 180401

olej/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Václav Koutský - U stolu

Václav Koutský
U stolu

Id: 185007

olej/plátno, rozměr 81 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail