Čas na serveru 00:53:06

Aukce LIII./2019

František Emler - Pařížský motiv II.

František Emler
Pařížský motiv II.

Id: 190439

tempera/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, také na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

Kája Saudek - Sfinga s pyramidami

Kája Saudek
Sfinga s pyramidami

Id: 172502

tisk na plechu, rozměr 47 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

7 525

Detail

Václav Radimský - Most u Opatovic

Václav Radimský
Most u Opatovic

Id: 185032

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 54 cm, signováno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vladimír  Jandejsek - Zátiší s vázami

Vladimír Jandejsek
Zátiší s vázami

Id: 184306

olej/plátno, rozměr 62 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Krojovaná děvčata

Josef (Joža) Koudelka
Krojovaná děvčata

Id: 186304

olej/plátno, rozměr 85 x 74,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, malba v ploše na několika místech poškozena

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Špillar - Akt

Karel Špillar
Akt

Id: 187001

barevná kresba/lepenka, rozměr 52 x 43,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Viktor Oliva - Tůňka pod skalou

Viktor Oliva
Tůňka pod skalou

Id: 189106

olej/lepenka, rozměr 19 x 29 cm, signováno monogramem vlevo dole, lehká krakeláž v obraze, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Cína - Jelínek - Zima

František Cína - Jelínek
Zima

Id: 186901

olej/karton, rozměr 35,5 x 51 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně otřená barva

Vyvolávací cena:

6 800

Detail

Kamil Lhoták - Dr. František Dvořák má 60 let!

Kamil Lhoták
Dr. František Dvořák má 60 let!

Id: 187612

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 15,5 cm, signováno vlastnoručně vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

Kája Saudek - Sfinga

Kája Saudek
Sfinga

Id: 172501

tisk na plechu, rozměr 46,5 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, na povrchu drobné škrábance, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

6 515

Detail

Karel Nejedlý - Na nástupišti

Karel Nejedlý
Na nástupišti

Id: 188513

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

6 501

Detail

  Neznačeno - Postavy

Neznačeno
Postavy

Id: 185026

malba/lepenka, rozměr 57,5 x 51 cm, poškozený rám, značně oloupaná malba

Vyvolávací cena:

Detail

František Ringo Čech - Karel Hynek Mácha

František Ringo Čech
Karel Hynek Mácha

Id: 185103

olej/dřevo, rozměr 25 x 20 cm, signováno vlevo dole s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

  Autor neurčen - V kurníku

V kurníku

Id: 188508

olej/deska, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Podzimní nálada

Otakar Hůrka
Podzimní nálada

Id: 187313

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail