Aukce LIII./2019
František Emler
Pařížský motiv II.
Id: 190439
tempera/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, také na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 000 Kč
Kája Saudek
Sfinga s pyramidami
Id: 172502
tisk na plechu, rozměr 47 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 525 Kč
Václav Radimský
Most u Opatovic
Id: 185032
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 54 cm, signováno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Vladimír Jandejsek
Zátiší s vázami
Id: 184306
olej/plátno, rozměr 62 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 100 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Krojovaná děvčata
Id: 186304
olej/plátno, rozměr 85 x 74,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, malba v ploše na několika místech poškozena
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Karel Špillar
Akt
Id: 187001
barevná kresba/lepenka, rozměr 52 x 43,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Viktor Oliva
Tůňka pod skalou
Id: 189106
olej/lepenka, rozměr 19 x 29 cm, signováno monogramem vlevo dole, lehká krakeláž v obraze, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
František Cína - Jelínek
Zima
Id: 186901
olej/karton, rozměr 35,5 x 51 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně otřená barva
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 800 Kč
Kamil Lhoták
Dr. František Dvořák má 60 let!
Id: 187612
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 15,5 cm, signováno vlastnoručně vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 600 Kč
Kája Saudek
Sfinga
Id: 172501
tisk na plechu, rozměr 46,5 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, na povrchu drobné škrábance, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 515 Kč
Karel Nejedlý
Na nástupišti
Id: 188513
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 501 Kč
Neznačeno
Postavy
Id: 185026
malba/lepenka, rozměr 57,5 x 51 cm, poškozený rám, značně oloupaná malba
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
František Ringo Čech
Karel Hynek Mácha
Id: 185103
olej/dřevo, rozměr 25 x 20 cm, signováno vlevo dole s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 500 Kč
V kurníku
Id: 188508
olej/deska, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Otakar Hůrka
Podzimní nálada
Id: 187313
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč