Čas na serveru 02:07:17

Aukce LIII./2019

Oscar Domingues - U vody

Oscar Domingues
U vody

Id: 190405

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 71/200, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Josef Krejsa - Šumava

Josef Krejsa
Šumava

Id: 185702

olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

Ferdinand Kotvald - Kytice

Ferdinand Kotvald
Kytice

Id: 185706

olej/karton, rozměr 47 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 700

Detail

František Emler - Před barem

František Emler
Před barem

Id: 190425

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, malba v ploše lokálně poškozena, list byl v minulosti přehnutý, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

9 500

Detail

Karel Langer - Šumava

Karel Langer
Šumava

Id: 185705

malba/papír/lepenka, rozměr 19 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Karel Chaba  - Věže

Karel Chaba
Věže

Id: 187622

akvarelem kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno, datováno a číslováno 5/20 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Václav Radimský - Most u Opatovic

Václav Radimský
Most u Opatovic

Id: 185032

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 54 cm, signováno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vlastimil  Kačírek - Při úplňku

Vlastimil Kačírek
Při úplňku

Id: 186303

olej/překližka, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Waldhauser  - Za soumraku

Antonín Waldhauser
Za soumraku

Id: 186701

olej/deska, rozměr 10,3 x 25,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám, PO

Vyvolávací cena:

23 222

Detail

Andrej Bělocvětov - Autoportrét

Andrej Bělocvětov
Autoportrét

Id: 180401

olej/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 190432

olej/plátno, rozměr 27 x 21 cm, malba poškozena, rám poškozen, pod obrazem štítek určující italskou školu 17. století

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Václav  Boštík - Kompozice

Václav Boštík
Kompozice

Id: 190428

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 26,5 x 25 cm, signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno v orámované kazetě

Vyvolávací cena:

15 600

Detail

František Kupka - Čtyři příběhy bílé a černé

František Kupka
Čtyři příběhy bílé a černé

Id: 185708

dřevoryt/ruční papír, rozměr tisku 20 x 15,3 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Pravoslav Kotík - Figury

Pravoslav Kotík
Figury

Id: 190422

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Olbram Zoubek - Thámar

Thámar

Id: 184201

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21 cm, nesignováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

53 500

Detail

Příhozy: 51