Čas na serveru 18:23:20

Aukce LIII./2019

Jan  Novopacký - Jezero Atterzské od Steinbachu

Jan Novopacký
Jezero Atterzské od Steinbachu

Id: 185401

olej/plátno, rozměr 29,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole pod rámem, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 084

Detail

Vojtěch Bartoněk - Konvolut dvou kusů

Vojtěch Bartoněk
Konvolut dvou kusů

Id: 185402

Preclíkář, pastel/lepenka, rozměr 47 x 32 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám; Čtenářka, pastel/lepenka, rozměr 31 x 47 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno pod sklem, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Emil Filla - Zápas

Emil Filla
Zápas

Id: 187201

lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně štítek s popisem viz foto

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Podzimní nálada

František Daněk - Sedláček
Podzimní nálada

Id: 187405

olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

8 000

Detail

Otakar Hůrka - Tůňka

Otakar Hůrka
Tůňka

Id: 188108

olej/plátno, rozměr 53 x 72 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Emler - Pařížský motiv II.

František Emler
Pařížský motiv II.

Id: 190439

tempera/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, také na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

Kája Saudek - Sfinga s pyramidami

Kája Saudek
Sfinga s pyramidami

Id: 172502

tisk na plechu, rozměr 47 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

7 525

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 185022

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu cca 29 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list značně zašpiněn a poškozen

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Václav Radimský - Most u Opatovic

Václav Radimský
Most u Opatovic

Id: 185032

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 54 cm, signováno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vladimír  Jandejsek - Zátiší s vázami

Vladimír Jandejsek
Zátiší s vázami

Id: 184306

olej/plátno, rozměr 62 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

František Kaláb - V objetí

František Kaláb
V objetí

Id: 185051

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Krojovaná děvčata

Josef (Joža) Koudelka
Krojovaná děvčata

Id: 186304

olej/plátno, rozměr 85 x 74,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, malba v ploše na několika místech poškozena

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Špillar - Akt

Karel Špillar
Akt

Id: 187001

barevná kresba/lepenka, rozměr 52 x 43,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Viktor Oliva - Tůňka pod skalou

Viktor Oliva
Tůňka pod skalou

Id: 189106

olej/lepenka, rozměr 19 x 29 cm, signováno monogramem vlevo dole, lehká krakeláž v obraze, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Cína - Jelínek - Zima

František Cína - Jelínek
Zima

Id: 186901

olej/karton, rozměr 35,5 x 51 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně otřená barva

Vyvolávací cena:

6 800

Detail