Čas na serveru 11:41:08

Aukce LIII./2019

Kamil Lhoták - Dr. František Dvořák má 60 let!

Kamil Lhoták
Dr. František Dvořák má 60 let!

Id: 187612

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 15,5 cm, signováno vlastnoručně vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

Kája Saudek - Sfinga

Kája Saudek
Sfinga

Id: 172501

tisk na plechu, rozměr 46,5 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, na povrchu drobné škrábance, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

6 515

Detail

Karel Nejedlý - Na nástupišti

Karel Nejedlý
Na nástupišti

Id: 188513

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

6 501

Detail

  Neznačeno - Postavy

Neznačeno
Postavy

Id: 185026

malba/lepenka, rozměr 57,5 x 51 cm, poškozený rám, značně oloupaná malba

Vyvolávací cena:

Detail

František Ringo Čech - Karel Hynek Mácha

František Ringo Čech
Karel Hynek Mácha

Id: 185103

olej/dřevo, rozměr 25 x 20 cm, signováno vlevo dole s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

  Autor neurčen - V kurníku

V kurníku

Id: 188508

olej/deska, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Podzimní nálada

Otakar Hůrka
Podzimní nálada

Id: 187313

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír  Jandejsek - Dívky pod stromy

Vladimír Jandejsek
Dívky pod stromy

Id: 185011

olej/plátno/překližka, rozměr 59 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Paříž

Jaromír Stretti - Zamponi
Paříž

Id: 185025

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

6 100

Detail

Příhozy: 48

Karel Chaba  - Věže

Karel Chaba
Věže

Id: 187622

akvarelem kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno, datováno a číslováno 5/20 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Vladimír  Jandejsek - Zátiší s ovocem

Vladimír Jandejsek
Zátiší s ovocem

Id: 184304

olej/sololit, rozměr 58 x 58 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený původní rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Odette Mougneau - Kavárna

Odette Mougneau
Kavárna

Id: 186705

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Antropius - Odpočívající oráč

Karel Antropius
Odpočívající oráč

Id: 188105

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail

Štefan Prukner - U vody

Štefan Prukner
U vody

Id: 188208

olej/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, signováno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jiří Volf - Schoulená

Jiří Volf
Schoulená

Id: 188702

bronzová plastika, výška 23 cm, nesignováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail