Čas na serveru 14:31:18

Aukce LIII./2019

Vladimír  Jandejsek - Dívky pod stromy

Vladimír Jandejsek
Dívky pod stromy

Id: 185011

olej/plátno/překližka, rozměr 59 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Paříž

Jaromír Stretti - Zamponi
Paříž

Id: 185025

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

6 100

Detail

Příhozy: 48

Karel Chaba  - Věže

Karel Chaba
Věže

Id: 187622

akvarelem kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno, datováno a číslováno 5/20 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Vladimír  Jandejsek - Zátiší s ovocem

Vladimír Jandejsek
Zátiší s ovocem

Id: 184304

olej/sololit, rozměr 58 x 58 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený původní rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Odette Mougneau - Kavárna

Odette Mougneau
Kavárna

Id: 186705

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Antropius - Odpočívající oráč

Karel Antropius
Odpočívající oráč

Id: 188105

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail

Štefan Prukner - U vody

Štefan Prukner
U vody

Id: 188208

olej/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, signováno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jiří Volf - Schoulená

Jiří Volf
Schoulená

Id: 188702

bronzová plastika, výška 23 cm, nesignováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Kutálek - Rybovitost

Jan Kutálek
Rybovitost

Id: 191503

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 27 x 29 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Váchal - Ex Libris

Josef Váchal
Ex Libris

Id: 185054

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 11 x 10,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 900

Detail

Jaroslav Kafka - Krajina u Turnova

Jaroslav Kafka
Krajina u Turnova

Id: 187309

tempera/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:
1 600

5 800

Detail

František Cína - Jelínek - Pod Troskami

František Cína - Jelínek
Pod Troskami

Id: 181720

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Příboj

František Cína - Jelínek
Příboj

Id: 181726

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Pootevřená vrátka

Otakar Hůrka
Pootevřená vrátka

Id: 184309

olej/lepenka, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Langer - Šumava

Karel Langer
Šumava

Id: 185705

malba/papír/lepenka, rozměr 19 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail