Aukce LIII./2019
Vladimír Jandejsek
Dívky pod stromy
Id: 185011
olej/plátno/překližka, rozměr 59 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 300 Kč
Jaromír Stretti - Zamponi
Paříž
Id: 185025
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 100 Kč
Příhozy: 48
Karel Chaba
Věže
Id: 187622
akvarelem kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno, datováno a číslováno 5/20 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 100 Kč
Vladimír Jandejsek
Zátiší s ovocem
Id: 184304
olej/sololit, rozměr 58 x 58 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený původní rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Odette Mougneau
Kavárna
Id: 186705
olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
Karel Antropius
Odpočívající oráč
Id: 188105
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 000 Kč
Štefan Prukner
U vody
Id: 188208
olej/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Jiří Volf
Schoulená
Id: 188702
bronzová plastika, výška 23 cm, nesignováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 000 Kč
Jan Kutálek
Rybovitost
Id: 191503
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 27 x 29 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
Josef Váchal
Ex Libris
Id: 185054
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 11 x 10,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 900 Kč
Jaroslav Kafka
Krajina u Turnova
Id: 187309
tempera/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
5 800 Kč
František Cína - Jelínek
Pod Troskami
Id: 181720
olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
František Cína - Jelínek
Příboj
Id: 181726
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Otakar Hůrka
Pootevřená vrátka
Id: 184309
olej/lepenka, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Karel Langer
Šumava
Id: 185705
malba/papír/lepenka, rozměr 19 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč