Čas na serveru 04:07:04

Aukce LIII./2019

Olbram Zoubek - Thámar

Thámar

Id: 184201

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21 cm, nesignováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

53 500

Detail

Příhozy: 51

Jaromír Skřivánek - Parlament nad Temží

Jaromír Skřivánek
Parlament nad Temží

Id: 187510

olej/plátno, rozměr 124 x 89,5 cm, signováno vpravo dole s datací, olištováno, drobné oděrky na liště i v malbě

Vyvolávací cena:

22 100

Detail

František Tavík Šimon - Z Tater

František Tavík Šimon
Z Tater

Id: 185035

olej/plátno, rozměr 85 x 66 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně špatně čitelný popis vč. výstavního čísla, oděrky na rámu, značně zašpiněná malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Gustav Macoun - V dešti

Gustav Macoun
V dešti

Id: 189501

olej/lepenka, rozměr 63,5 x 70,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jiří Hudeček - Z Orlických hor

Jiří Hudeček
Z Orlických hor

Id: 185403

olej/lepenka, rozměr 48 x 68 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Pobřežní ostrůvky

František Cína - Jelínek
Pobřežní ostrůvky

Id: 181722

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:
2 800

11 200

Detail

Eduard Herold - Na cestě

Eduard Herold
Na cestě

Id: 186702

olej/karton, rozměr 12,5 x 20 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Cína - Jelínek - Pod Troskami

František Cína - Jelínek
Pod Troskami

Id: 181720

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Ferdinand Kotvald - Kytice

Ferdinand Kotvald
Kytice

Id: 188601

olej/deska, rozměr cca 82 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený velmi dekorativní rám, zaskleno, vše v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

František Kaván - Zima na Vysočině

František Kaván
Zima na Vysočině

Id: 188604

olej/lepenka, rozměr 41,5 x 52 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku cca třicátá léta, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Emil Filla - Hérakles vítěz

Emil Filla
Hérakles vítěz

Id: 187901

lept/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole číslováno 42/306, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše hnědé tečky

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Vobecký - Zátiší s kyticí v bílé váze

František Vobecký
Zátiší s kyticí v bílé váze

Id: 185801

olej/plátno, rozměr 92 x 74 cm, nesignováno, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

Vyvolávací cena:
8 000

24 000

Detail

Roman Havelka - Hory pod sněhem

Roman Havelka
Hory pod sněhem

Id: 187503

olej/karton, rozměr 18 x 25 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený autorsky upravený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

16 700

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s maskami

Zátiší s maskami

Id: 187506

olej/plátno, rozměr 60 x 51 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Špillar - Akt

Karel Špillar
Akt

Id: 187001

barevná kresba/lepenka, rozměr 52 x 43,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail