Aukce LIII./2019
Karel Langer
Partie z Dubrovníku
Id: 187505
olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený dekorativní rám, na zadní straně potvrzení pravosti viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Lev Šimák
Léto u vody
Id: 185016
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 300 Kč
Josef Sudek
Rothmayerovo křeslo
Id: 187623
fotografie, rozměr ve výřezu 29,5 x 22,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 100 Kč
Příhozy: 58
Jaroslav Panuška
Pole v zimě
Id: 185008
olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, singováno vlevo dole, datováno 1918, oděrky na dekorativní adjustaci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
20 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Mrazivý den
Id: 187411
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
3 700 Kč
20 000 Kč
Ferdinand Kotvald
Kytice
Id: 188601
olej/deska, rozměr cca 82 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený velmi dekorativní rám, zaskleno, vše v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Motiv z Benátek
Id: 190423
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 39/50, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč
Pohádkový motiv
Id: 190412
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 12/90, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Neznačeno
Sv. Jiří
Id: 187310
bronzová plastika na žulovém podstavci, celková výška včetně kopí 45 cm, výška žulového podstavce 8 cm, velmi kvalitní stará práce
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Ota Bubeníček
Před stavením
Id: 190204
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto, doba vzniku kolem 1899, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 000 Kč
Jindra Husáriková
Setkání
Id: 187609
malba/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 500 Kč
Antonín Waldhauser
Lovec
Id: 189301
olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený novodobý rám, popisky na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč
Pirát
Id: 186804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 49/70, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Václav Rožánek
Hlava na červeném pozadí
Id: 187604
malba/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, nesignováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení originality díla, obraz byl vystaven v roce 2003 v Písku
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
Ludvík Vacátko
Koně
Id: 189108
olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč