Čas na serveru 10:19:24

Aukce LIII./2019

Vincenc Beneš - Zátiší s kyticí a jablky

Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí a jablky

Id: 186102

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

21 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Langer - Partie z Dubrovníku

Karel Langer
Partie z Dubrovníku

Id: 187505

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený dekorativní rám, na zadní straně potvrzení pravosti viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Lev Šimák - Léto u vody

Lev Šimák
Léto u vody

Id: 185016

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

20 300

Detail

Josef Sudek - Rothmayerovo křeslo

Josef Sudek
Rothmayerovo křeslo

Id: 187623

fotografie, rozměr ve výřezu 29,5 x 22,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 100

Detail

Příhozy: 58

Jaroslav Panuška - Pole v zimě

Jaroslav Panuška
Pole v zimě

Id: 185008

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, singováno vlevo dole, datováno 1918, oděrky na dekorativní adjustaci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

20 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Mrazivý den

František Daněk - Sedláček
Mrazivý den

Id: 187411

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:
3 700

20 000

Detail

Ferdinand Kotvald - Kytice

Ferdinand Kotvald
Kytice

Id: 188601

olej/deska, rozměr cca 82 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený velmi dekorativní rám, zaskleno, vše v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Adolf Born - Motiv z Benátek

Motiv z Benátek

Id: 190423

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 39/50, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Detail

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 190412

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 12/90, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

  Neznačeno - Sv. Jiří

Neznačeno
Sv. Jiří

Id: 187310

bronzová plastika na žulovém podstavci, celková výška včetně kopí 45 cm, výška žulového podstavce 8 cm, velmi kvalitní stará práce

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ota Bubeníček - Před stavením

Ota Bubeníček
Před stavením

Id: 190204

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto, doba vzniku kolem 1899, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jindra Husáriková - Setkání

Jindra Husáriková
Setkání

Id: 187609

malba/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Antonín Waldhauser  - Lovec

Antonín Waldhauser
Lovec

Id: 189301

olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený novodobý rám, popisky na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Adolf Born - Pirát

Pirát

Id: 186804

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 49/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Václav Rožánek - Hlava na červeném pozadí

Václav Rožánek
Hlava na červeném pozadí

Id: 187604

malba/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, nesignováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení originality díla, obraz byl vystaven v roce 2003 v Písku

Vyvolávací cena:

18 000

Detail