Čas na serveru 14:47:09

Aukce LIII./2019

Alois Moravec - Průhled alejí

Alois Moravec
Průhled alejí

Id: 190407

olej/plátno, rozměr 80 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Větvičky barborek

Josef Jíra
Větvičky barborek

Id: 190427

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole s datací 02, popsáno na zadní straně, poškozené autorské olištování

Vyvolávací cena:
6 000

65 000

Detail

Příhozy: 54

  Autor neurčen - Na venkově

Na venkově

Id: 185059

olej/plátno, rozměr 145 x 77 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Adolf Born - Motiv z Benátek

Motiv z Benátek

Id: 190423

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 39/50, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Detail

Emanuel Frinta - Portrét dívky

Emanuel Frinta
Portrét dívky

Id: 185052

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Miroslav Barták - Konvolut čtyř kusů

Miroslav Barták
Konvolut čtyř kusů

Id: 187634

tužové kresby/papír, rozměr každé cca 21 x 15 cm, signováno a datováno 71 na zadní straně, jedná se o návrhy ilustrací k povídkám Gerharda Branstnera uvedené v Revue zahraničních literatur ročník XXV, nerámováno, volně loženo, Revue přiložena

Vyvolávací cena:

Detail

Joan Miró - X

Joan Miró
X

Id: 187630

litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,2 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 39 viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Erich Kaizr - Podzimní tah

Erich Kaizr
Podzimní tah

Id: 185040

olej/plátno, rozměr 99 x 149 cm, signováno vlevo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - PF 80

Kamil Lhoták
PF 80

Id: 187614

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 14,2 x 8,9 cm, signováno uprostřed dole, datováno 79, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
700

2 100

Detail

V. Voroncov - Na pohovce

V. Voroncov
Na pohovce

Id: 188509

olej/plátno, rozměr 51 x 36 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
700

Detail

Josef Král - Parníky na řece

Josef Král
Parníky na řece

Id: 190602

olej/lepenka, rozměr 38,5 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 53

Tomáš Rafl - Večeře

Tomáš Rafl
Večeře

Id: 185048

olej/akryl, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, singováno monogramem a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, popisný štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

Vladimír Suchánek - Kapela

Vladimír Suchánek
Kapela

Id: 187905

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

  Autor neurčen - Rybářská bašta

Rybářská bašta

Id: 190202

olej/lepenka, rozměr 23 x 34 cm, signováno monogramem vlevo dole, doba vzniku kolem 1890, poškozený rám, poškozená malba

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Vladislav Cuřín (Jan Kozelka) - Praha v zimě

Vladislav Cuřín (Jan Kozelka)
Praha v zimě

Id: 185012

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail