Čas na serveru 18:52:46

Aukce LIII./2019

Vincze Bánsági - Rozkvetlá louka

Vincze Bánsági
Rozkvetlá louka

Id: 189101

olej/plátno, rozměr 68 x 59 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz lehce krakelovaný

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 54

Jiří Volf - Schoulená

Jiří Volf
Schoulená

Id: 188702

bronzová plastika, výška 23 cm, nesignováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan  Zrzavý - Palma

Palma

Id: 187617

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, v levé části zahnědlý papír, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Zátiší s tulipány

Neznačeno
Zátiší s tulipány

Id: 188207

olej/plátno, rozměr 40 x 47 cm, oboustranný obraz, datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Josef Sudek - Rothmayerovo křeslo

Josef Sudek
Rothmayerovo křeslo

Id: 187623

fotografie, rozměr ve výřezu 29,5 x 22,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 100

Detail

Příhozy: 58

Adolf  Kašpar - Bárka u břehu

Adolf Kašpar
Bárka u břehu

Id: 187403

olej/plátno/karton, rozměr plátna 31 x 25 cm, signováno vpravo dole monogramem AK, obraz i rám v velmi dobrém stavu, vzácně se vyskytující autor

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Kaufmann - Na pastvě

Adolf Kaufmann
Na pastvě

Id: 189105

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno pseudonymem vpravo dole,J. Rollin, v minulosti restaurováno, včetně opravy rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Vlastimil  Beneš - Malý zámek

Vlastimil Beneš
Malý zámek

Id: 187610

olej/sololit, rozměr 18,5 x 35 cm, nesignováno, na zadní straně autorsky datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Olbram Zoubek - Můzička Kalliope

Můzička Kalliope

Id: 185301

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 19 x 19 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1978, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 66

Gustav Macoun - Kameničky

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 187417

olej/karton, rozměr 42,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:
3 800

15 000

Detail

František Xaver Naske - Pianistka

František Xaver Naske
Pianistka

Id: 188101

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 28 cm, signováno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Richard Wiesner - Krajina z Bretagne

Richard Wiesner
Krajina z Bretagne

Id: 187101

olej/plátno, rozměr 35,5 x 48 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, na zadní straně štítek ČFVU

Vyvolávací cena:
3 800

14 500

Detail

Jaroslav Koliha - Pád II.

Jaroslav Koliha
Pád II.

Id: 188603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Bratrské vztahy

Bratrské vztahy

Id: 187605

litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 55 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 59/80, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Otto Gutfreund - Zátiší

Otto Gutfreund
Zátiší

Id: 187621

bronzová plastika, rozměr 18,7 x 22,5 x 11 cm, nesignováno, jedná se o starší odlitek, původní vyzrálá patina, publikováno v monografii O. Gutfreunda od Josefa Císařovského (č. kat. 75)

Vyvolávací cena:

32 000

Detail