Aukce LIII./2019
Jiří Hudeček
Z Orlických hor
Id: 185403
olej/lepenka, rozměr 48 x 68 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Robert Schlosser
Dívka s kyticí
Id: 185502
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 23,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, signováno též uprostřed nahoře, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
900 Kč
3 000 Kč
Jaroslav Koliha
Pád II.
Id: 188603
pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Joan Miró
X
Id: 187630
litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,2 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 39 viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč
Stanislav Ježek
Na Starém městě
Id: 188506
kombinovaná technika/papír, rozměr 46 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 800 Kč
Neznačeno
Kytice
Id: 185024
olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, poškozeno krakeláží, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
František Daněk - Sedláček
Žně
Id: 185701
olej/lepenka, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, otřená malba
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Jan Spáčil
Na procházce
Id: 188202
olej/lepenka, rozměr 42 x 58 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč
Karel Schadt
Mezi roubenkami
Id: 187413
olej/karton, rozměr 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 500 Kč
Kamil Lhoták
P. F. 86
Id: 187613
serigrafie/papír, rozměr listu 15 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 85, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 500 Kč
V. Voroncov
Na pohovce
Id: 188509
olej/plátno, rozměr 51 x 36 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i v malbě
Vyvolávací cena:
700 Kč
2 500 Kč
Zdeněk Mézl
Přání
Id: 190415
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Neznačeno
U fontány
Id: 185001
olej/plátno, rozměr 41 x 33 cm, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 400 Kč
Emanuel Bakla
Prosluněný den
Id: 188102
olej/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč
Lev Šimák
Rozhovor
Id: 190403
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč