Čas na serveru 12:19:13

Aukce LIII./2019

Jiří Hudeček - Z Orlických hor

Jiří Hudeček
Z Orlických hor

Id: 185403

olej/lepenka, rozměr 48 x 68 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Schlosser - Dívka s kyticí

Robert Schlosser
Dívka s kyticí

Id: 185502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 23,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, signováno též uprostřed nahoře, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

Detail

Jaroslav Koliha - Pád II.

Jaroslav Koliha
Pád II.

Id: 188603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Joan Miró - X

Joan Miró
X

Id: 187630

litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,2 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 39 viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Stanislav Ježek - Na Starém městě

Stanislav Ježek
Na Starém městě

Id: 188506

kombinovaná technika/papír, rozměr 46 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 800

Detail

  Neznačeno - Kytice

Neznačeno
Kytice

Id: 185024

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, poškozeno krakeláží, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Žně

František Daněk - Sedláček
Žně

Id: 185701

olej/lepenka, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, otřená malba

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jan Spáčil - Na procházce

Jan Spáčil
Na procházce

Id: 188202

olej/lepenka, rozměr 42 x 58 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Karel Schadt - Mezi roubenkami

Karel Schadt
Mezi roubenkami

Id: 187413

olej/karton, rozměr 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Kamil Lhoták - P. F. 86

Kamil Lhoták
P. F. 86

Id: 187613

serigrafie/papír, rozměr listu 15 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 85, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

V. Voroncov - Na pohovce

V. Voroncov
Na pohovce

Id: 188509

olej/plátno, rozměr 51 x 36 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
700

Detail

Zdeněk Mézl - Přání

Zdeněk Mézl
Přání

Id: 190415

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - U fontány

Neznačeno
U fontány

Id: 185001

olej/plátno, rozměr 41 x 33 cm, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
1 200

2 400

Detail

Emanuel Bakla - Prosluněný den

Emanuel Bakla
Prosluněný den

Id: 188102

olej/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Lev Šimák - Rozhovor

Lev Šimák
Rozhovor

Id: 190403

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 400

Detail