Čas na serveru 13:38:30

Aukce LIII./2019

Karel Karas - Podél vody

Karel Karas
Podél vody

Id: 187906

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 300

Detail

Pravoslav Kotík - Zedníci

Pravoslav Kotík
Zedníci

Id: 188901

kresba/papír, rozměr ve výřezu 43 x 42 cm, signováno s datací 1922 uprostřed dole, kresba v minulosti přeložena, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, studie k obrazu z roku 1923 uvedeného v monografii o P. Kotíkovi od L. Vachtové

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jan Koblasa - Krychle

Jan Koblasa
Krychle

Id: 190421

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 42 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 140

Detail

František Xaver Naske - Dívka

František Xaver Naske
Dívka

Id: 185017

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně notářský zápis, dílo uvedeno v soupisu autorova díla

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Na říčce

Jan Bohumil Pospíšil
Na říčce

Id: 188103

olej/lepenka, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František  Foltýn - Rybníček před chaloupkou

František Foltýn
Rybníček před chaloupkou

Id: 188401

akvarel/papír, rozměr listu 28 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Joan Miró - IX

Joan Miró
IX

Id: 187631

litografie/papír, rozměr listu 31,9 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 38 viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Joan Miró - VII

Joan Miró
VII

Id: 187632

litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 37 viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Před západem slunce

Jan Bohumil Pospíšil
Před západem slunce

Id: 189201

olej/překližka, rozměr 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

3 100

Detail

Emanuel Frinta - Portrét dívky

Emanuel Frinta
Portrét dívky

Id: 185052

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jiří Hudeček - Z Orlických hor

Jiří Hudeček
Z Orlických hor

Id: 185403

olej/lepenka, rozměr 48 x 68 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Schlosser - Dívka s kyticí

Robert Schlosser
Dívka s kyticí

Id: 185502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 23,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, signováno též uprostřed nahoře, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

Detail

Jaroslav Koliha - Pád II.

Jaroslav Koliha
Pád II.

Id: 188603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Joan Miró - X

Joan Miró
X

Id: 187630

litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,2 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 39 viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

  Neznačeno - Zátiší s tulipány

Neznačeno
Zátiší s tulipány

Id: 188207

olej/plátno, rozměr 40 x 47 cm, oboustranný obraz, datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail