Čas na serveru 03:30:13

Aukce LVI./2019

Otakar Nejedlý - Červánky

Otakar Nejedlý
Červánky

Id: 209502

olej/plátno, rozměr 32 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 205707

olej/plátno, rozměr 46 x 36 cm, nerámováno, po

Vyvolávací cena:
900

12 500

Detail

  Neznačeno - Motocyklista

Neznačeno
Motocyklista

Id: 205714

patinovaná sádra, rozměr cca 23 x 31 cm, původní stav drobné oděrky, po

Vyvolávací cena:
800

12 500

Detail

Příhozy: 48

Jindřich Tomec - Na návsi

Jindřich Tomec
Na návsi

Id: 206404

olej/deska, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Příhozy: 51

Cyril Bouda - Pražské duo

Cyril Bouda
Pražské duo

Id: 208720

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 11 x 16 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Příhozy: 55

Milan Knížák - Marilyn Monroe

Milan Knížák
Marilyn Monroe

Id: 210108

barevná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Příhozy: 53

Rudolf Jelínek - Dívka z trhu

Rudolf Jelínek
Dívka z trhu

Id: 208702

olej/plátno, rozměr 85 x 75 cm, značeno vlevo nahoře, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 600

12 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s pohárem a hruškou

Emil Filla
Zátiší s pohárem a hruškou

Id: 208602

lept/papír, rozměr ve výřezu cca 17,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Starý Štramberk

František Daněk - Sedláček
Starý Štramberk

Id: 208707

kresba/papír, rozměr ve výřezu 51 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

11 500

Detail

Jiří John - Bez názvu

Jiří John
Bez názvu

Id: 210802

lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, papír lehce poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

11 400

Detail

Ota Janeček - Buňka I.

Buňka I.

Id: 199520

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Autor neurčen - Útok

Útok

Id: 204232

olej/dřevěná deska, rozměr 20,5 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Příhozy: 54

Emanuel Kodet - Satyr

Emanuel Kodet
Satyr

Id: 208725

patinovaná sádra, celková výška cca 55 cm, značeno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jaroslav Panuška - Bouřka nad krajinou

Jaroslav Panuška
Bouřka nad krajinou

Id: 211401

olej/lepenka, rozměr 23 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 200

11 000

Detail

  Neznačeno - Na pláži

Neznačeno
Na pláži

Id: 204240

malba/sololit, rozměr 12 x 31,5 cm, poškozený rám, jedná se pravděpodobně o malbu Františka Grosse

Vyvolávací cena:

10 833

Detail