Aukce LVI./2019
Otakar Nejedlý
Červánky
Id: 209502
olej/plátno, rozměr 32 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Neznačeno
Květinové zátiší
Id: 205707
olej/plátno, rozměr 46 x 36 cm, nerámováno, po
Vyvolávací cena:
900 Kč
12 500 Kč
Neznačeno
Motocyklista
Id: 205714
patinovaná sádra, rozměr cca 23 x 31 cm, původní stav drobné oděrky, po
Vyvolávací cena:
800 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 48
Jindřich Tomec
Na návsi
Id: 206404
olej/deska, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 51
Cyril Bouda
Pražské duo
Id: 208720
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 11 x 16 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 55
Milan Knížák
Marilyn Monroe
Id: 210108
barevná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 53
Rudolf Jelínek
Dívka z trhu
Id: 208702
olej/plátno, rozměr 85 x 75 cm, značeno vlevo nahoře, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
12 000 Kč
Emil Filla
Zátiší s pohárem a hruškou
Id: 208602
lept/papír, rozměr ve výřezu cca 17,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Starý Štramberk
Id: 208707
kresba/papír, rozměr ve výřezu 51 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 500 Kč
Jiří John
Bez názvu
Id: 210802
lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, papír lehce poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 400 Kč
Buňka I.
Id: 199520
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Útok
Id: 204232
olej/dřevěná deska, rozměr 20,5 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 54
Emanuel Kodet
Satyr
Id: 208725
patinovaná sádra, celková výška cca 55 cm, značeno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Jaroslav Panuška
Bouřka nad krajinou
Id: 211401
olej/lepenka, rozměr 23 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
11 000 Kč
Neznačeno
Na pláži
Id: 204240
malba/sololit, rozměr 12 x 31,5 cm, poškozený rám, jedná se pravděpodobně o malbu Františka Grosse
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 833 Kč