Čas na serveru 04:40:52

Aukce LVI./2019

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 207508

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 63

  Autor neurčen - Klidná voda

Klidná voda

Id: 208708

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vlevo dole, 19. století, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

 Josef Holub - Krajina

Josef Holub
Krajina

Id: 208716

olej/lepenka, rozměr 30 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

18 000

Detail

Marko Čermák - Konvolut tří kusů

Marko Čermák
Konvolut tří kusů

Id: 206902

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezech 9,5 - 11,5 x 11,6 - 12,2 cm, každý kus značen a popsán, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

17 165

Detail

August Hermann Knoop - V hostinci

August Hermann Knoop
V hostinci

Id: 204243

olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 48

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 204252

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, papír, značně znečištěn, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Noční les

Ferdinand Engelmüller
Noční les

Id: 206601

syntonos?/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,3 cm, značeno vlevo dole,datováno 98 paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně studie

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jaroslav Klápště - Vesnička

Jaroslav Klápště
Vesnička

Id: 208908

olej/plátno/dřevo, rozměr 20,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jaroslav Hněvkovský - Odpočívající

Jaroslav Hněvkovský
Odpočívající

Id: 200108

olej/karton, rozměr 35,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné poškození malby, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 200

16 501

Detail

František Kupka - Aristofanos Lysistrata

František Kupka
Aristofanos Lysistrata

Id: 204220

lept/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18,5 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Otto Gutfreund - Hlava dívky

Otto Gutfreund
Hlava dívky

Id: 204225

patinovaný bronz, výška odlitku cca 23,5 cm, značeno na soše, dřevěný podstavec, původní stav, jedná se o odlitek ze 70. let

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Autor neurčen - Dívky v kavárně

Dívky v kavárně

Id: 205709

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
3 200

16 500

Detail

Cyril Bouda - Krysař

Cyril Bouda
Krysař

Id: 208722

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10,5 cm, značeno, věnováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Ladislav Karoušek - Pod hradem

Ladislav Karoušek
Pod hradem

Id: 207205

olej/plátno, rozměr 61 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámování, lokálně poškozená malba viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

16 200

Detail

Jan Kutálek - Žviklas

Jan Kutálek
Žviklas

Id: 191504

pálená hlína, glazováno, výška cca 26 cm, signováno na spodní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:

16 000

Detail