Aukce LVI./2019
Ovocné zátiší
Id: 207508
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 63
Klidná voda
Id: 208708
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vlevo dole, 19. století, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
Josef Holub
Krajina
Id: 208716
olej/lepenka, rozměr 30 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
18 000 Kč
Marko Čermák
Konvolut tří kusů
Id: 206902
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezech 9,5 - 11,5 x 11,6 - 12,2 cm, každý kus značen a popsán, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 165 Kč
August Hermann Knoop
V hostinci
Id: 204243
olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 48
Odpočívající dívka
Id: 204252
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, papír, značně znečištěn, zaskleno, paspartováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč
Ferdinand Engelmüller
Noční les
Id: 206601
syntonos?/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,3 cm, značeno vlevo dole,datováno 98 paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně studie
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Jaroslav Klápště
Vesnička
Id: 208908
olej/plátno/dřevo, rozměr 20,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Jaroslav Hněvkovský
Odpočívající
Id: 200108
olej/karton, rozměr 35,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné poškození malby, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
16 501 Kč
František Kupka
Aristofanos Lysistrata
Id: 204220
lept/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18,5 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Otto Gutfreund
Hlava dívky
Id: 204225
patinovaný bronz, výška odlitku cca 23,5 cm, značeno na soše, dřevěný podstavec, původní stav, jedná se o odlitek ze 70. let
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Dívky v kavárně
Id: 205709
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
16 500 Kč
Cyril Bouda
Krysař
Id: 208722
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10,5 cm, značeno, věnováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
16 500 Kč
Ladislav Karoušek
Pod hradem
Id: 207205
olej/plátno, rozměr 61 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámování, lokálně poškozená malba viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 200 Kč
Jan Kutálek
Žviklas
Id: 191504
pálená hlína, glazováno, výška cca 26 cm, signováno na spodní straně, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč