Aukce LVI./2019
Pravoslav Rada
Kočka
Id: 207015
malovaný porcelán, rozměr 16 x 31 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 300 Kč
František Tavík Šimon
Z Paříže
Id: 207701
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 200 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící dívka
Id: 204231
barevná kresba/papír, rozměr viditelný 56 x 34 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Fanta
Abstraktní kompozice
Id: 204262
malba/plátno/lepenka, rozměr 29,5 x 41 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Václav F. Ulšmíd
Koupání
Id: 205604
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, vystaveno v SVU Marold
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč
František Klimeš
Starý kytarista
Id: 205710
olej/plátno, rozměr 109 x 79 cm, značeno vlevo dole, lehce zvlněné, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Antonín Stibůrek
Bez názvu
Id: 210309
olej/plátno, rozměr 45 x 45,5 cm, značeno vlevo dole, olištováno, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 700 Kč
Odpočívající dívka
Id: 204201
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Artěl Praha
Dóza
Id: 205716
mosazný plech/sklo, rozměr cca 5,2 x 14 x 20,7 cm, kubistické tvary, značeno na spodní části Artěl Praha, původní stav, drobné oděrky, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Michal Halva
Věž bílých ptáků
Id: 207009
kombinovaná technika/dřevěná deska, rozměr viditelný 24 x 19 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, posunuto v rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Jan Koblasa
Damoklův meč
Id: 207505
tuž/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v katalogu "Šmidrové" vydaného Muzeem Kampa v roce 2016
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Vrby
Id: 208705
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Karel Randa
Děčínský přístav
Id: 209503
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr cca 54 x 75 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
František Tavík Šimon
Na tržišti
Id: 208714
barevný lept/papír, rozměr tisku 34 x 36 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 100 Kč
Bedřich Feigl
U řeky
Id: 204210
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 31 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč