Aukce LVI./2019
Pes
Id: 208201
bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška bronzového odlitku cca 27,5 cm, délka 59,5 cm, značeno na podstavci Alberto Giacometti, výška mramorového podstavce cca 1,5 cm, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 500 Kč
Karel Schadt
Zimní potok
Id: 206712
olej/plátno, rozměr 107 x 89 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Antoš Frolka
Rozkvetlé keře
Id: 208717
olej/dřevo, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Jan Kutálek
Starý úplně opilý vodník
Id: 191511
pálená hlína, glazováno, výška cca 9,5 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 48
Benedikt Taschen
Id: 206301
fotografie, rozměr cca 24 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Zdeněk Burian
Příběhy tygřího mláděte
Id: 207601
kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 28 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace k legendární knize D. G. Mukerdžího
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 49
Otto Molitor
Pasačka oveček
Id: 204206
olej/dřevěná deska, rozměr 29,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
900 Kč
25 250 Kč
Neznačeno
Život na řece
Id: 207101
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, 19. století, v minulosti restaurováno, lehce poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Na poli
Id: 208709
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 56 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 67
Maxmilian Pirner
V odříkání
Id: 205711
olej/plátno, rozměr 90 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v mablě, pozdější lehce poškozené rámování, v oblasti hlavy přemalby, nalezena studie k tomuto obrazu v publikaci M. Pirner od Jiřího Kotalíka, na zadní straně věnování, po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
24 000 Kč
Roman Franta
G. B. A. 20
Id: 207002
olej/plátno, rozměr 180 x 131 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
24 000 Kč
The Chila Molestor
Id: 206302
fotografie, rozměr cca 22 x 29,5 cm, značeno a popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 200 Kč
František Tavík Šimon
Na pláži
Id: 205001
olej/silný papír, rozměr viditelný 28 x 43 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Pravoslav Kotík
Setkání
Id: 205301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
23 000 Kč
Mozart
Id: 207008
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 35 cm, značeno, popsáno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč