Čas na serveru 23:38:05

Aukce LVI./2019

  Autor neurčen - Pes

Pes

Id: 208201

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška bronzového odlitku cca 27,5 cm, délka 59,5 cm, značeno na podstavci Alberto Giacometti, výška mramorového podstavce cca 1,5 cm, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

29 500

Detail

Karel Schadt - Zimní potok

Karel Schadt
Zimní potok

Id: 206712

olej/plátno, rozměr 107 x 89 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Antoš Frolka - Rozkvetlé keře

Antoš Frolka
Rozkvetlé keře

Id: 208717

olej/dřevo, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Kutálek - Starý úplně opilý vodník

Jan Kutálek
Starý úplně opilý vodník

Id: 191511

pálená hlína, glazováno, výška cca 9,5 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 48

Jan Saudek - Benedikt Taschen

Benedikt Taschen

Id: 206301

fotografie, rozměr cca 24 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Zdeněk Burian - Příběhy tygřího mláděte

Zdeněk Burian
Příběhy tygřího mláděte

Id: 207601

kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 28 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace k legendární knize D. G. Mukerdžího

Vyvolávací cena:
3 800

26 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 49

Otto Molitor - Pasačka oveček

Otto Molitor
Pasačka oveček

Id: 204206

olej/dřevěná deska, rozměr 29,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

25 250

Detail

  Neznačeno - Život na řece

Neznačeno
Život na řece

Id: 207101

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, 19. století, v minulosti restaurováno, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 208709

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 56 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

25 000

Detail

Příhozy: 67

Maxmilian Pirner - V odříkání

Maxmilian Pirner
V odříkání

Id: 205711

olej/plátno, rozměr 90 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v mablě, pozdější lehce poškozené rámování, v oblasti hlavy přemalby, nalezena studie k tomuto obrazu v publikaci M. Pirner od Jiřího Kotalíka, na zadní straně věnování, po

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Roman Franta - G. B. A. 20

Roman Franta
G. B. A. 20

Id: 207002

olej/plátno, rozměr 180 x 131 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
12 000

24 000

Detail

Jan Saudek - The Chila Molestor

The Chila Molestor

Id: 206302

fotografie, rozměr cca 22 x 29,5 cm, značeno a popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 200

Detail

František Tavík Šimon - Na pláži

František Tavík Šimon
Na pláži

Id: 205001

olej/silný papír, rozměr viditelný 28 x 43 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Pravoslav Kotík - Setkání

Pravoslav Kotík
Setkání

Id: 205301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

23 000

Detail

Jiří Anderle - Mozart

Mozart

Id: 207008

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 35 cm, značeno, popsáno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail