Čas na serveru 01:00:06

Aukce LVI./2019

Cyril Bouda - Studie

Cyril Bouda
Studie

Id: 206905

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 33,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 51

Aleš Knotek - Pomalé doufání

Aleš Knotek
Pomalé doufání

Id: 207011

kombinovaná technika/dřevo, rozměr 41 x 46 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

16 000

Detail

František Emler - Zátiší na stole

František Emler
Zátiší na stole

Id: 207502

olej/lepenka, rozměr 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

16 000

Detail

Příhozy: 48

Ladislav  Zívr - Kubistická židle

Ladislav Zívr
Kubistická židle

Id: 208723

patinovaná hmota, výška 14 cm, značeno ve spodní části, drobné poškození na povrchu

Vyvolávací cena:

15 600

Detail

František Líbal - V polích

František Líbal
V polích

Id: 206202

olej/lepenka, rozměr 21 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Rudolf Krivoš - Abstraktní kompozice

Rudolf Krivoš
Abstraktní kompozice

Id: 206706

malba/sololit, rozměr 54 x 48 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Josef Sudek - Portrét malíře Filly

Josef Sudek
Portrét malíře Filly

Id: 208601

fotografie, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

15 500

Detail

Adolf Born - Královna ze Sáby

Královna ze Sáby

Id: 205901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 21 cm, značeno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Miloš Jiránek - Dívka v kroji

Miloš Jiránek
Dívka v kroji

Id: 211301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

14 833

Detail

Josef Multrus - Dopis

Josef Multrus
Dopis

Id: 204237

olej/plátno, rozměr 28,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, v minulosti nekvalitně restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

14 600

Detail

Minna Bachmann - U rybníka

Minna Bachmann
U rybníka

Id: 206707

olej/dřevo, rozměr 26 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený původní rám se štítkem

Vyvolávací cena:

14 555

Detail

Bedřiška Uždilová - Sad

Bedřiška Uždilová
Sad

Id: 208905

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno 93, olištováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Roman Havelka - Makové pole

Roman Havelka
Makové pole

Id: 210311

olej/lepenka, rozměr 30 x 39 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
3 200

14 500

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Portrét Vlasty Buriana

Emil Artur Pitterman - Longen
Portrét Vlasty Buriana

Id: 204241

olej/plátno, rozměr 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

14 000

Detail

Gustav  Porš - Pohled do krajiny

Gustav Porš
Pohled do krajiny

Id: 204702

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail