Aukce LVI./2019
Cyril Bouda
Studie
Id: 206905
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 33,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 51
Aleš Knotek
Pomalé doufání
Id: 207011
kombinovaná technika/dřevo, rozměr 41 x 46 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 000 Kč
František Emler
Zátiší na stole
Id: 207502
olej/lepenka, rozměr 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 48
Ladislav Zívr
Kubistická židle
Id: 208723
patinovaná hmota, výška 14 cm, značeno ve spodní části, drobné poškození na povrchu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 600 Kč
František Líbal
V polích
Id: 206202
olej/lepenka, rozměr 21 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
15 500 Kč
Rudolf Krivoš
Abstraktní kompozice
Id: 206706
malba/sololit, rozměr 54 x 48 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Josef Sudek
Portrét malíře Filly
Id: 208601
fotografie, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 500 Kč
Královna ze Sáby
Id: 205901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 21 cm, značeno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Miloš Jiránek
Dívka v kroji
Id: 211301
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
14 833 Kč
Josef Multrus
Dopis
Id: 204237
olej/plátno, rozměr 28,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, v minulosti nekvalitně restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
14 600 Kč
Minna Bachmann
U rybníka
Id: 206707
olej/dřevo, rozměr 26 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený původní rám se štítkem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 555 Kč
Bedřiška Uždilová
Sad
Id: 208905
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno 93, olištováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 500 Kč
Roman Havelka
Makové pole
Id: 210311
olej/lepenka, rozměr 30 x 39 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
14 500 Kč
Emil Artur Pitterman - Longen
Portrét Vlasty Buriana
Id: 204241
olej/plátno, rozměr 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
14 000 Kč
Gustav Porš
Pohled do krajiny
Id: 204702
olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 000 Kč