Čas na serveru 10:29:21

Aukce LVI./2019

Ĺudovít Fulla - Muž

Ĺudovít Fulla
Muž

Id: 204222

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 20 cm, značeno v tisku vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

  Autor neurčen - Loďky v přístavu

Loďky v přístavu

Id: 206412

akvarel/papír, rozměr viditelný 23,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

1 700

Detail

František  Max - Předměstí

František Max
Předměstí

Id: 204209

olej/lepenka, rozměr 35 x 49 cm, značeno uprostřed dole, stav viz foto, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Josef Brož - Španělská cesta

Josef Brož
Španělská cesta

Id: 204215

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jaroslav Malinský - Dudák

Jaroslav Malinský
Dudák

Id: 208104

olej/karton, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, lehce prohnutý karton, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

Detail

  Autor neurčen - Skalní sídlo

Skalní sídlo

Id: 207911

olej/plátno/karton, rozměr cca 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Antonín Pelc - Chlapci

Antonín Pelc
Chlapci

Id: 205614

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, na zadní straně razítko původní galerie

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Kalvoda - Přemysl s pluhem

Antonín Kalvoda
Přemysl s pluhem

Id: 205715

pálená hlína, rozměr cca 44,5 x 52 cm, značeno na zadní straně, drobné oděrky, původní stav, po

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 204208

malba/papír/plátno, rozměr ve výřezu 42 x 39 cm, značeno vpravo dole, krakelováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

František Hofman - Kytice

František Hofman
Kytice

Id: 206406

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Alexandr Frank - Podvečer

Alexandr Frank
Podvečer

Id: 204216

olej/lepenka, rozměr 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, mírně poškozená lepenka viz foto, poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

  Autor neurčen - Za úplňku

Za úplňku

Id: 206007

olej/plátno, rozměr 58 x 67 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Z Nového světa

Pavla Fořtová-Šámalová
Z Nového světa

Id: 208710

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 61 cm, značeno vlevo dole, list lokálně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

Václav Matějíček - Římský motiv

Václav Matějíček
Římský motiv

Id: 200007

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 31 cm, značeno a číslování ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
300

1 200

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 204238

olej/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail