Aukce LVI./2019
Ĺudovít Fulla
Muž
Id: 204222
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 20 cm, značeno v tisku vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Loďky v přístavu
Id: 206412
akvarel/papír, rozměr viditelný 23,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 700 Kč
František Max
Předměstí
Id: 204209
olej/lepenka, rozměr 35 x 49 cm, značeno uprostřed dole, stav viz foto, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Josef Brož
Španělská cesta
Id: 204215
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Jaroslav Malinský
Dudák
Id: 208104
olej/karton, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, lehce prohnutý karton, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
Skalní sídlo
Id: 207911
olej/plátno/karton, rozměr cca 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Antonín Pelc
Chlapci
Id: 205614
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, na zadní straně razítko původní galerie
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Antonín Kalvoda
Přemysl s pluhem
Id: 205715
pálená hlína, rozměr cca 44,5 x 52 cm, značeno na zadní straně, drobné oděrky, původní stav, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Zátiší
Id: 204208
malba/papír/plátno, rozměr ve výřezu 42 x 39 cm, značeno vpravo dole, krakelováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
František Hofman
Kytice
Id: 206406
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Alexandr Frank
Podvečer
Id: 204216
olej/lepenka, rozměr 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, mírně poškozená lepenka viz foto, poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Za úplňku
Id: 206007
olej/plátno, rozměr 58 x 67 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
Z Nového světa
Id: 208710
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 61 cm, značeno vlevo dole, list lokálně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč
Václav Matějíček
Římský motiv
Id: 200007
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 31 cm, značeno a číslování ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 200 Kč
Zátiší
Id: 204238
olej/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč