Aukce LVI./2019
Neznačeno
Ptáci u vody
Id: 207908
olej/plátno, rozměr 30,5 x 44 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci, 19. století
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Otakar Štembera
Podzim u Berounky
Id: 201708
olej/plátno, rozměr 25 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Fanta
Zátiší
Id: 204250
olej/plátno/lepenka, rozměr 60 x 34 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Alois Schneiderka
Chalupy
Id: 206407
kresba/lepenka, rozměr 31 x 45 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 000 Kč
Josef Liesler
Symbolistický motiv
Id: 207509
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list na několika místech pomačkán, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 000 Kč
Josef Rektor
V Kozích kamenech v Žalmanských Horách
Id: 208901
olej/karton,rozměr 50 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Jan Konůpek
Mýtický motiv
Id: 204205
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 32,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 800 Kč
Západ slunce v zimě
Id: 205705
olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 46,5 x 57 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 700 Kč
Alpské jezero
Id: 206709
olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč
Karel Havlata
Vesnice v údolí
Id: 210303
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 700 Kč
Neznačeno
Hlava
Id: 205703
kresba/papír, rozměr 37 x 28 cm, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 600 Kč
Karel Jan Sigmund
Letní den
Id: 210312
olej/lepenka, rozměr 33 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 410 Kč
Hans Dvořák
Domek u vody
Id: 206413
malba/lepenka, rozměr 19,5 x 27 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, zvlněná lepenka, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 300 Kč
Milan Kraus
U roubenky
Id: 209001
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Josef Vaic
Palais Šramota
Id: 200003
tisková technika/papír, rozměr listu 42 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 100 Kč