Čas na serveru 15:58:59

Aukce LVI./2019

  Neznačeno - Ptáci u vody

Neznačeno
Ptáci u vody

Id: 207908

olej/plátno, rozměr 30,5 x 44 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci, 19. století

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Štembera - Podzim u Berounky

Otakar Štembera
Podzim u Berounky

Id: 201708

olej/plátno, rozměr 25 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jaroslav Fanta - Zátiší

Jaroslav Fanta
Zátiší

Id: 204250

olej/plátno/lepenka, rozměr 60 x 34 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Schneiderka - Chalupy

Alois Schneiderka
Chalupy

Id: 206407

kresba/lepenka, rozměr 31 x 45 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

Detail

Josef Liesler - Symbolistický motiv

Josef Liesler
Symbolistický motiv

Id: 207509

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list na několika místech pomačkán, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Josef Rektor - V Kozích kamenech v Žalmanských Horách

Josef Rektor
V Kozích kamenech v Žalmanských Horách

Id: 208901

olej/karton,rozměr 50 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Konůpek - Mýtický motiv

Jan Konůpek
Mýtický motiv

Id: 204205

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 32,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

4 800

Detail

  Autor neurčen - Západ slunce v zimě

Západ slunce v zimě

Id: 205705

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 46,5 x 57 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
800

4 700

Detail

  Autor neurčen - Alpské jezero

Alpské jezero

Id: 206709

olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Karel Havlata - Vesnice v údolí

Karel Havlata
Vesnice v údolí

Id: 210303

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, po

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

  Neznačeno - Hlava

Neznačeno
Hlava

Id: 205703

kresba/papír, rozměr 37 x 28 cm, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:
500

4 600

Detail

Karel Jan Sigmund - Letní den

Karel Jan Sigmund
Letní den

Id: 210312

olej/lepenka, rozměr 33 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 200

4 410

Detail

Hans Dvořák - Domek u vody

Hans Dvořák
Domek u vody

Id: 206413

malba/lepenka, rozměr 19,5 x 27 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, zvlněná lepenka, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

4 300

Detail

Milan Kraus - U roubenky

Milan Kraus
U roubenky

Id: 209001

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Josef Vaic - Palais Šramota

Josef Vaic
Palais Šramota

Id: 200003

tisková technika/papír, rozměr listu 42 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

4 100

Detail