Aukce LVI./2019
F. Hanuš Hérink
Na poli
Id: 206008
akvarel/papír, rozměr viditelný 46 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Milada Špálová
Kytice
Id: 208718
olej/deska, rozměr 29 x 39 cm, značeno vlevo dole, deska lokálně poškozena, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Vladimír Pleiner
Laštice u Olomouce
Id: 207909
olej/lepenka, rozměr 34 x 42 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
František Jiroudek
Pražský hrad
Id: 204202
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 22,58 cm, značeno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
Ústí Lužické a Cihlářské ulice
Id: 208711
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 56 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně znečištěna, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Karel Randa
Louka ve větru
Id: 209504
olej/lepenka, rozměr 30 x 39 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
Mýtická scéna
Id: 200004
kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 23 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno, lehce poškozeno hnědými flíčky viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, prasklé sklo
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 000 Kč
František Bílek
Prémie Umělecké besedy
Id: 202301
pálená hlína, rozměr cca 24 x 17 cm, neznačeno, značně poškozeno, neautorsky přestříkáno na stříbrnou barvu, viz viz foto
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 000 Kč
Pohled na město
Id: 200009
malba/plátno, rozměr 33 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
300 Kč
700 Kč
Otto Chochola
Podzimní les
Id: 198302
olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
Pavel Šimon
Kameny na louce
Id: 205615
olej/karton, rozměr 22 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, drobné poškození malby
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
K. K. Farský
Po žních
Id: 207913
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lokálně znečištěno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
Dívka v šátku
Id: 208719
akvarel/papír, rozměr cca 21 x 16 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč