Čas na serveru 20:35:35

Aukce LVI./2019

F. Hanuš  Hérink - Na poli

F. Hanuš Hérink
Na poli

Id: 206008

akvarel/papír, rozměr viditelný 46 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Milada Špálová - Kytice

Milada Špálová
Kytice

Id: 208718

olej/deska, rozměr 29 x 39 cm, značeno vlevo dole, deska lokálně poškozena, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

Vladimír Pleiner - Laštice u Olomouce

Vladimír Pleiner
Laštice u Olomouce

Id: 207909

olej/lepenka, rozměr 34 x 42 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

František Jiroudek - Pražský hrad

František Jiroudek
Pražský hrad

Id: 204202

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 22,58 cm, značeno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Ústí Lužické a Cihlářské ulice

Pavla Fořtová-Šámalová
Ústí Lužické a Cihlářské ulice

Id: 208711

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 56 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně znečištěna, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Karel Randa - Louka ve větru

Karel Randa
Louka ve větru

Id: 209504

olej/lepenka, rozměr 30 x 39 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

  Autor neurčen - Mýtická scéna

Mýtická scéna

Id: 200004

kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 23 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno, lehce poškozeno hnědými flíčky viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, prasklé sklo

Vyvolávací cena:
600

Detail

František Bílek - Prémie Umělecké besedy

František Bílek
Prémie Umělecké besedy

Id: 202301

pálená hlína, rozměr cca 24 x 17 cm, neznačeno, značně poškozeno, neautorsky přestříkáno na stříbrnou barvu, viz viz foto

Vyvolávací cena:
300

Detail

  Autor neurčen - Pohled na město

Pohled na město

Id: 200009

malba/plátno, rozměr 33 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
300

700

Detail

Otto Chochola - Podzimní les

Otto Chochola
Podzimní les

Id: 198302

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

Pavel Šimon - Kameny na louce

Pavel Šimon
Kameny na louce

Id: 205615

olej/karton, rozměr 22 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, drobné poškození malby

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

K. K.  Farský - Po žních

K. K. Farský
Po žních

Id: 207913

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lokálně znečištěno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

  Autor neurčen - Dívka v šátku

Dívka v šátku

Id: 208719

akvarel/papír, rozměr cca 21 x 16 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
300

300

Detail