Aukce LVI./2019
Emil Orlík
Dívčí akt
Id: 204218
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 000 Kč
František Tavík Šimon
Portrét muže
Id: 204221
litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Dívka s broží
Id: 204248
olej/dřevo, rozměr 35 x 26 cm, stav viz foto, novodobě rámováno, obraz 19. století, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Kafka
Hlava
Id: 204701
olej/lepenka, rozměr 57 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, odřený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
František Zdeněk Eberl
Z Francie
Id: 205002
olej/plátno/lepenka, rozměr viditelný 17 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
Václav Hejna
Stavba Švermova mostu
Id: 208701
olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
Jan Kutálek
Rybovitost II.
Id: 209401
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 15,5 x 16,5 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
René Billotte
Z Francie
Id: 204264
olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, malba lokálně poškozena
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
Jan Honsa
Před roubenkou
Id: 206203
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 14 x 12,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
5 600 Kč
Neznačeno
Na cestě
Id: 206006
olej/plátno, rozměr 48 x 64 cm, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
Nathan Altman
Muž
Id: 204212
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Lilli Gödl-Brandhuber
Rybník u lesa
Id: 205609
olej/plátno, rozměr 41 x 61 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popis a výstavní štítek, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Josef Čapek
Žebrající děti
Id: 207504
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 500 Kč
Václav Trefil
Abstraktní kompozice
Id: 208102
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
5 500 Kč
Leopold Musil
Mlýn
Id: 209003
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč