Čas na serveru 13:40:38

Aukce LVI./2019

Emil Orlík - Dívčí akt

Emil Orlík
Dívčí akt

Id: 204218

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail

František Tavík Šimon - Portrét muže

František Tavík Šimon
Portrét muže

Id: 204221

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail

  Neznačeno - Dívka s broží

Neznačeno
Dívka s broží

Id: 204248

olej/dřevo, rozměr 35 x 26 cm, stav viz foto, novodobě rámováno, obraz 19. století, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail

Jaroslav Kafka - Hlava

Jaroslav Kafka
Hlava

Id: 204701

olej/lepenka, rozměr 57 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, odřený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Zdeněk Eberl - Z Francie

František Zdeněk Eberl
Z Francie

Id: 205002

olej/plátno/lepenka, rozměr viditelný 17 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav Hejna - Stavba Švermova mostu

Václav Hejna
Stavba Švermova mostu

Id: 208701

olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Kutálek - Rybovitost II.

Jan Kutálek
Rybovitost II.

Id: 209401

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 15,5 x 16,5 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

René Billotte - Z Francie

René Billotte
Z Francie

Id: 204264

olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Jan Honsa - Před roubenkou

Jan Honsa
Před roubenkou

Id: 206203

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 14 x 12,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

5 600

Detail

  Neznačeno - Na cestě

Neznačeno
Na cestě

Id: 206006

olej/plátno, rozměr 48 x 64 cm, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Nathan Altman - Muž

Nathan Altman
Muž

Id: 204212

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Lilli Gödl-Brandhuber - Rybník u lesa

Lilli Gödl-Brandhuber
Rybník u lesa

Id: 205609

olej/plátno, rozměr 41 x 61 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popis a výstavní štítek, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Čapek - Žebrající děti

Josef Čapek
Žebrající děti

Id: 207504

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Václav Trefil - Abstraktní kompozice

Václav Trefil
Abstraktní kompozice

Id: 208102

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 600

Detail

Leopold Musil - Mlýn

Leopold Musil
Mlýn

Id: 209003

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail