Aukce LVI./2019
Otto Molitor
Na louce
Id: 207202
olej/plátno/lepenka, rozměr 49 x 70 cm, značeno vpravo dole, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
36 000 Kč
Karel Holan
Zátiší s košíčkem
Id: 208904
olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Jiří Procházka
Z cyklu Metamorfózy
Id: 207206
olej/plátno, rozměr 59 x 47 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámování
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 48
František Ringo Čech
Surfing in USA
Id: 205102
olej/plátno, rozměr 40 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 300 Kč
Leonard Roda
Přístaviště
Id: 207902
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 100 Kč
Příhozy: 50
Ludvík Csordák
Pasáček ovcí
Id: 209302
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno, značně poškozený rám, obraz v znečištěném stavu, přiložen znalecký posudek PhDr. L. Podušela, CSc., ve kterém se zmiňuje o neodborném zásahu viz foto
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
33 882 Kč
Vincenc Beneš
Skály na pobřeží
Id: 209501
olej/plátno/lepenka, rozměr 33 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 110 Kč
Antonín Waldhauser
Západ slunce nad mořem
Id: 211402
olej/dřevo, rozměr 20,5 x 26,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
33 000 Kč
Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 206901
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu cca 33,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, list lokálně pomačkán, jedná se o návrh zadní obálky, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 603 Kč
František Tavík Šimon
Dívka z Indie
Id: 206701
olej/lepenka, rozměr 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 53
František Daněk - Sedláček
Prachovské skály
Id: 206710
olej/plátno, rozměr 60 x 77 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 54
Dívky v krajině
Id: 210701
kombinovaná barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16,3 x 22,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, studie k obrazu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 59
Jan Kutálek
Ozvěn lesní
Id: 197601
pálená hlína, glazováno, výška cca 28 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Portrét of Petra
Id: 206303
fotografie, rozměr cca 24 x 18,5 cm, značeno a popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 000 Kč
Milan Chabera
Poradci I.
Id: 207401
akryl/olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 55