Čas na serveru 04:38:22

Aukce LVI./2019

Otto Molitor - Na louce

Otto Molitor
Na louce

Id: 207202

olej/plátno/lepenka, rozměr 49 x 70 cm, značeno vpravo dole, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Karel Holan - Zátiší s košíčkem

Karel Holan
Zátiší s košíčkem

Id: 208904

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Jiří Procházka - Z cyklu Metamorfózy

Jiří Procházka
Z cyklu Metamorfózy

Id: 207206

olej/plátno, rozměr 59 x 47 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 48

František Ringo Čech - Surfing in USA

František Ringo Čech
Surfing in USA

Id: 205102

olej/plátno, rozměr 40 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

34 300

Detail

Leonard Roda - Přístaviště

Leonard Roda
Přístaviště

Id: 207902

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 100

Detail

Příhozy: 50

Ludvík Csordák - Pasáček ovcí

Ludvík Csordák
Pasáček ovcí

Id: 209302

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno, značně poškozený rám, obraz v znečištěném stavu, přiložen znalecký posudek PhDr. L. Podušela, CSc., ve kterém se zmiňuje o neodborném zásahu viz foto

Vyvolávací cena:
8 000

33 882

Detail

Vincenc Beneš - Skály na pobřeží

Vincenc Beneš
Skály na pobřeží

Id: 209501

olej/plátno/lepenka, rozměr 33 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

33 110

Detail

Antonín Waldhauser  - Západ slunce nad mořem

Antonín Waldhauser
Západ slunce nad mořem

Id: 211402

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 26,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

33 000

Detail

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 206901

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu cca 33,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, list lokálně pomačkán, jedná se o návrh zadní obálky, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

31 603

Detail

František Tavík Šimon - Dívka z Indie

František Tavík Šimon
Dívka z Indie

Id: 206701

olej/lepenka, rozměr 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 53

František Daněk - Sedláček - Prachovské skály

František Daněk - Sedláček
Prachovské skály

Id: 206710

olej/plátno, rozměr 60 x 77 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Detail

Příhozy: 54

Václav Špála - Dívky v krajině

Dívky v krajině

Id: 210701

kombinovaná barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16,3 x 22,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, studie k obrazu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 59

Jan Kutálek - Ozvěn lesní

Jan Kutálek
Ozvěn lesní

Id: 197601

pálená hlína, glazováno, výška cca 28 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan Saudek - Portrét of Petra

Portrét of Petra

Id: 206303

fotografie, rozměr cca 24 x 18,5 cm, značeno a popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Milan Chabera - Poradci I.

Milan Chabera
Poradci I.

Id: 207401

akryl/olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:
3 800

30 000

Detail

Příhozy: 55