Aukce LVI./2019
Jan Štursa
Při toaletě
Id: 204226
pálená hlína, výška cca 38,5 cm, značeno na soše, na povrchu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč
Karel Langer
Břízy
Id: 204704
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 100 Kč
František Viktor Mokrý
Portrét dívky
Id: 207903
olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 100 Kč
Buňka II.
Id: 199521
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 900 Kč
Franz Gruss
Staré stromy
Id: 204260
kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 23 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 900 Kč
Tomáš Bím
Na plovárně
Id: 203007
litografie/papír, rozměr listu 78,5 x 60 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 800 Kč
Abstrakce
Id: 204267
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený list, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 800 Kč
Georges Kars
Studie dortu
Id: 205003
olej/lepenka, rozměr viditelný 10 x 16 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč
Jiří Balcar
Pohled na Vyšehrad
Id: 208109
tuž/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 601 Kč
Jan Trampota
Pohled na vesnici
Id: 203502
tempera/papír, rozměr 51 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz poškozen tečkami v pravém spodním rohu viz foto, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Václav Hejna
Stroje
Id: 204242
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 51,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Josef Šilhavý
V lomu
Id: 205602
olej/plátno, rozměr 47 x 57 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Jaroslav Grus
Pražský hrad
Id: 208401
kombinovaná technika/karton, rozměr 51 x 74 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Emil Orlík
Studie portrétu
Id: 204245
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31 cm, značeno v tisku a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 533 Kč
Viktor Kutzer
Při hře
Id: 206003
olej/dřevo, rozměr 90 x 120 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč