Čas na serveru 02:54:56

Aukce LVI./2019

Jan Štursa - Při toaletě

Jan Štursa
Při toaletě

Id: 204226

pálená hlína, výška cca 38,5 cm, značeno na soše, na povrchu drobné oděrky

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Karel Langer - Břízy

Karel Langer
Břízy

Id: 204704

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
800

4 100

Detail

František Viktor Mokrý - Portrét dívky

František Viktor Mokrý
Portrét dívky

Id: 207903

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail

Ota Janeček - Buňka II.

Buňka II.

Id: 199521

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Franz Gruss - Staré stromy

Franz Gruss
Staré stromy

Id: 204260

kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 23 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

3 900

Detail

Tomáš Bím - Na plovárně

Tomáš Bím
Na plovárně

Id: 203007

litografie/papír, rozměr listu 78,5 x 60 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

  Autor neurčen - Abstrakce

Abstrakce

Id: 204267

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený list, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

3 800

Detail

Georges Kars - Studie dortu

Georges Kars
Studie dortu

Id: 205003

olej/lepenka, rozměr viditelný 10 x 16 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jiří Balcar - Pohled na Vyšehrad

Jiří Balcar
Pohled na Vyšehrad

Id: 208109

tuž/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 601

Detail

Jan Trampota - Pohled na vesnici

Jan Trampota
Pohled na vesnici

Id: 203502

tempera/papír, rozměr 51 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz poškozen tečkami v pravém spodním rohu viz foto, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Václav Hejna - Stroje

Václav Hejna
Stroje

Id: 204242

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 51,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Šilhavý - V lomu

Josef Šilhavý
V lomu

Id: 205602

olej/plátno, rozměr 47 x 57 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jaroslav Grus - Pražský hrad

Jaroslav Grus
Pražský hrad

Id: 208401

kombinovaná technika/karton, rozměr 51 x 74 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Emil Orlík - Studie portrétu

Emil Orlík
Studie portrétu

Id: 204245

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31 cm, značeno v tisku a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

3 533

Detail

Viktor Kutzer - Při hře

Viktor Kutzer
Při hře

Id: 206003

olej/dřevo, rozměr 90 x 120 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail