Aukce LVI./2019
Josef Procházka
U zamrzlého rybníka
Id: 207301
olej/plátno, rozměr cca 50 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 50
Jaroslav Panuška
Březový háj
Id: 208801
olej/lepenka, rozměr viditelný 46 x 61 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 69
Vladimír Komárek
Dvě vázy
Id: 204801
olej/sololit, rozměr 57,5 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 48
Antoš Frolka
Dívka na poli
Id: 206405
olej/plátno, rozměr 52 x 68 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Roman Franta
Pomeranče
Id: 207003
olej/plátno, rozměr 145 x 200 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
44 000 Kč
Josef Sudek
Vajíčko na talíři
Id: 205004
fotografie, rozměr 11,5 x 16,8 cm, na zadní straně text autora pro sochaře Jašků včetně sběratelského razítka, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 500 Kč
Příhozy: 56
Neznačeno
Zátiší s kyticí
Id: 204204
olej/lepenka, rozměr 40 x 30,5 cm, na zadní straně štítek, drobně poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
600 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 67
Podzim
Id: 206103
olovo/cín/zlato, rozměr 23 x 12,5 cm, značeno na zadní straně, z cyklu Celý rok, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 64
Jaroslav Šetelík
Pražské panorama
Id: 206004
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
40 000 Kč
Josef Istler
Vegetace
Id: 204239
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně štítek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
39 450 Kč
František Ringo Čech
GIRO DI ITALIA
Id: 205101
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
38 500 Kč
Rudolf Karasek
Zimní motiv
Id: 204235
olej/plátno/překližka, rozměr 83 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 000 Kč
Oldřich Smutný
Stromy
Id: 205613
olej/plátno/karton, rozměr 40,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 500 Kč
Otto Gutfreund
Don Quijote
Id: 204228
patinovaný bronz, výška 37 cm, neznačeno, jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč
Igor Kitzberger
Bez názvu
Id: 207012
bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška 40,5 cm, délka 42 cm, značeno na plintě
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč