Čas na serveru 00:39:30

Aukce LVI./2019

Josef Procházka - U zamrzlého rybníka

Josef Procházka
U zamrzlého rybníka

Id: 207301

olej/plátno, rozměr cca 50 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:
6 000

50 000

Detail

Příhozy: 50

Jaroslav Panuška - Březový háj

Jaroslav Panuška
Březový háj

Id: 208801

olej/lepenka, rozměr viditelný 46 x 61 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 69

Vladimír Komárek - Dvě vázy

Vladimír Komárek
Dvě vázy

Id: 204801

olej/sololit, rozměr 57,5 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 48

Antoš Frolka - Dívka na poli

Antoš Frolka
Dívka na poli

Id: 206405

olej/plátno, rozměr 52 x 68 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Roman Franta - Pomeranče

Roman Franta
Pomeranče

Id: 207003

olej/plátno, rozměr 145 x 200 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
12 000

44 000

Detail

Josef Sudek - Vajíčko na talíři

Josef Sudek
Vajíčko na talíři

Id: 205004

fotografie, rozměr 11,5 x 16,8 cm, na zadní straně text autora pro sochaře Jašků včetně sběratelského razítka, volně loženo

Vyvolávací cena:

42 500

Detail

Příhozy: 56

  Neznačeno - Zátiší s kyticí

Neznačeno
Zátiší s kyticí

Id: 204204

olej/lepenka, rozměr 40 x 30,5 cm, na zadní straně štítek, drobně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

41 000

Detail

Příhozy: 67

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 206103

olovo/cín/zlato, rozměr 23 x 12,5 cm, značeno na zadní straně, z cyklu Celý rok, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 64

Jaroslav Šetelík - Pražské panorama

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 206004

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
12 000

40 000

Detail

Josef  Istler - Vegetace

Josef Istler
Vegetace

Id: 204239

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně štítek

Vyvolávací cena:
8 000

39 450

Detail

František Ringo Čech - GIRO DI ITALIA

František Ringo Čech
GIRO DI ITALIA

Id: 205101

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

38 500

Detail

Rudolf Karasek - Zimní motiv

Rudolf Karasek
Zimní motiv

Id: 204235

olej/plátno/překližka, rozměr 83 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Oldřich Smutný - Stromy

Oldřich Smutný
Stromy

Id: 205613

olej/plátno/karton, rozměr 40,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 500

Detail

Otto Gutfreund - Don Quijote

Otto Gutfreund
Don Quijote

Id: 204228

patinovaný bronz, výška 37 cm, neznačeno, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Igor Kitzberger - Bez názvu

Igor Kitzberger
Bez názvu

Id: 207012

bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška 40,5 cm, délka 42 cm, značeno na plintě

Vyvolávací cena:

36 000

Detail