Čas na serveru 18:54:52

Aukce LVI./2019

Otakar Štembera - Zima

Otakar Štembera
Zima

Id: 201706

olej/lepenka, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

  Neznačeno - Vesnička

Neznačeno
Vesnička

Id: 204211

olej/lepenka, rozměr 23 x 37 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
600

2 100

Detail

Václav Trefil - Pod Troskami

Václav Trefil
Pod Troskami

Id: 205601

olej/plátno, rozměr 50 x 73,5 cm, značeno a datováno vpravo dole,lehce poškozený rám, na zadní straně autorův popis a výstavní štítek

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

Božena  Solarová - Vejrychová - Zátiší s ovocem

Božena Solarová - Vejrychová
Zátiší s ovocem

Id: 205610

olej/plátno/lepenka, rozměr 51,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

František Drtikol - Chlapec s knihou

František Drtikol
Chlapec s knihou

Id: 208103

fotografie, rozměr 15 x 11,5 cm, slepotiskové razítko vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Zdeněk  Balaš - Pohled na město

Zdeněk Balaš
Pohled na město

Id: 208107

akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 43 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jaroslav Šimůnek - Praha

Jaroslav Šimůnek
Praha

Id: 204244

kombinovaná technika/tempera/karton, rozměr 27,5 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Kadeřábek - Pohled na městečko

Josef Kadeřábek
Pohled na městečko

Id: 204265

malba/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Ullrych - Koupání

Bohumil Ullrych
Koupání

Id: 205606

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, neznačeno, vpravo dole pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Havlata - Úvozová cesta

Karel Havlata
Úvozová cesta

Id: 205801

olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
800

Detail

Bedřich  Havránek - Květiny

Bedřich Havránek
Květiny

Id: 205902

oboustranná studie, kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 32,5 cm, zadní strana 18 x 19,5 cm, neznačeno, na listu autorovo pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno oboustranně, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Angelo Jan Zeyer - Čtenářka

Angelo Jan Zeyer
Čtenářka

Id: 205612

akvarel/papír, rozměr malby 45 x 34 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Vlastislav Hofman - Portrét

Vlastislav Hofman
Portrét

Id: 204207

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

1 800

Detail

Oskar Kreibich - Hroší ptáci

Oskar Kreibich
Hroší ptáci

Id: 204246

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 44 x 65 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu, obraz uveden v katalogu autora

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

J. Moravec - Růže

J. Moravec
Růže

Id: 208703

olej/sololit, rozměr 87 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail