Aukce LVI./2019
Otakar Štembera
Zima
Id: 201706
olej/lepenka, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
Neznačeno
Vesnička
Id: 204211
olej/lepenka, rozměr 23 x 37 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
600 Kč
2 100 Kč
Václav Trefil
Pod Troskami
Id: 205601
olej/plátno, rozměr 50 x 73,5 cm, značeno a datováno vpravo dole,lehce poškozený rám, na zadní straně autorův popis a výstavní štítek
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč
Božena Solarová - Vejrychová
Zátiší s ovocem
Id: 205610
olej/plátno/lepenka, rozměr 51,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
František Drtikol
Chlapec s knihou
Id: 208103
fotografie, rozměr 15 x 11,5 cm, slepotiskové razítko vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
Zdeněk Balaš
Pohled na město
Id: 208107
akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 43 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
Jaroslav Šimůnek
Praha
Id: 204244
kombinovaná technika/tempera/karton, rozměr 27,5 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
Josef Kadeřábek
Pohled na městečko
Id: 204265
malba/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
Bohumil Ullrych
Koupání
Id: 205606
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, neznačeno, vpravo dole pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
Karel Havlata
Úvozová cesta
Id: 205801
olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 000 Kč
Bedřich Havránek
Květiny
Id: 205902
oboustranná studie, kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 32,5 cm, zadní strana 18 x 19,5 cm, neznačeno, na listu autorovo pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno oboustranně, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč
Angelo Jan Zeyer
Čtenářka
Id: 205612
akvarel/papír, rozměr malby 45 x 34 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč
Vlastislav Hofman
Portrét
Id: 204207
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 800 Kč
Oskar Kreibich
Hroší ptáci
Id: 204246
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 44 x 65 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu, obraz uveden v katalogu autora
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
J. Moravec
Růže
Id: 208703
olej/sololit, rozměr 87 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč