Aukce LVI./2019
Gustav Porš
Břízy na návrší
Id: 207901
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vlevo dole s datací 1909, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 79
Oldřich Kulhánek
Erotické hrátky
Id: 199519
soubor šesti litografií/ruční papír, rozměr každé cca 48 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, adjustováno v původní vazbě
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
67 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 75
Andy Warhol
Jane Fonda
Id: 207702
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 53/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 49
Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící akt
Id: 204247
olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 79
Kocourek
Id: 199502
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 63,5 x 49,5 cm, značeno vpravo dole s popisem a věnováním, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
62 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 67
Bezová duše skloněná
Id: 206101
olovo/cín/zlato, rozměr 20,5 x 15,4 cm, neznačeno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
61 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 87
Josef Svoboda
Rybáři při západu slunce
Id: 204901
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, plátno zvlněno, malba opadaná, stav viz foto, dekorativně adjustováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
56 555 Kč
Příhozy: 64
Bezová duše skloněná
Id: 206102
olovo/cín/zlato, rozměr 20,5 x 15,4 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
55 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 70
Jan Skramlík
Šlechtic u vína
Id: 208902
olej/dřevo, rozměr 54 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 48
Jules Dupré
Podzim
Id: 208907
olej/dřevo, rozměr 21 x 32 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
54 007 Kč
Příhozy: 62
Karel Chaba
Milenci
Id: 207004
olej/plátno/deska, POZOR: rozměr 245 x 125 cm !!!, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
54 000 Kč
Milan Chabera
Trhovci II.
Id: 208001
malba/plátno, rozměr 80 x 81 cm, značeno a datováno uprostřed dole, olištováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Ullmann
Strom před chalupou
Id: 1702
olej/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně potvrzení pravosti od PhDr. Michaela Zachaře,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 53
Banksy
Dívka s dneštníkem
Id: 207703
sprej/šablona/papír, rozměr ve výřezu 68 x 48 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/200, na zadní straně Banksy razítko vč. vodotisku, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát REG390832/2
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
51 100 Kč
Příhozy: 68
Ile de Sein
Id: 210601
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu cca 11 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
51 000 Kč
Účastníci: 28
Příhozy: 83