Čas na serveru 02:05:09

Aukce LVI./2019

Gustav  Porš - Břízy na návrší

Gustav Porš
Břízy na návrší

Id: 207901

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vlevo dole s datací 1909, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 79

Oldřich Kulhánek - Erotické hrátky

Oldřich Kulhánek
Erotické hrátky

Id: 199519

soubor šesti litografií/ruční papír, rozměr každé cca 48 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, adjustováno v původní vazbě

Vyvolávací cena:
8 000

67 500

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 75

Andy Warhol - Jane Fonda

Andy Warhol
Jane Fonda

Id: 207702

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 53/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Příhozy: 49

Jaroslav Veris (Zamazal) - Ležící akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící akt

Id: 204247

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 79

Ota Janeček - Kocourek

Kocourek

Id: 199502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 63,5 x 49,5 cm, značeno vpravo dole s popisem a věnováním, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

62 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 67

Olbram Zoubek - Bezová duše skloněná

Bezová duše skloněná

Id: 206101

olovo/cín/zlato, rozměr 20,5 x 15,4 cm, neznačeno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 87

Josef  Svoboda - Rybáři při západu slunce

Josef Svoboda
Rybáři při západu slunce

Id: 204901

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, plátno zvlněno, malba opadaná, stav viz foto, dekorativně adjustováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

56 555

Detail

Příhozy: 64

Bezová duše skloněná

Id: 206102

olovo/cín/zlato, rozměr 20,5 x 15,4 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 70

Jan Skramlík - Šlechtic u vína

Jan Skramlík
Šlechtic u vína

Id: 208902

olej/dřevo, rozměr 54 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 48

Jules Dupré - Podzim

Jules Dupré
Podzim

Id: 208907

olej/dřevo, rozměr 21 x 32 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

54 007

Detail

Příhozy: 62

Karel Chaba  - Milenci

Karel Chaba
Milenci

Id: 207004

olej/plátno/deska, POZOR: rozměr 245 x 125 cm !!!, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno

Vyvolávací cena:
25 000

54 000

Detail

Milan Chabera - Trhovci II.

Milan Chabera
Trhovci II.

Id: 208001

malba/plátno, rozměr 80 x 81 cm, značeno a datováno uprostřed dole, olištováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Ullmann - Strom před chalupou

Josef Ullmann
Strom před chalupou

Id: 1702

olej/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně potvrzení pravosti od PhDr. Michaela Zachaře,po

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 53

 Banksy - Dívka s dneštníkem

Banksy
Dívka s dneštníkem

Id: 207703

sprej/šablona/papír, rozměr ve výřezu 68 x 48 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/200, na zadní straně Banksy razítko vč. vodotisku, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát REG390832/2

Vyvolávací cena:

51 100

Detail

Příhozy: 68

Jan  Zrzavý - Ile de Sein

Ile de Sein

Id: 210601

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu cca 11 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

51 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 83