Čas na serveru 11:38:54

Aukce LVI./2019

Olbram Zoubek - Při-Sedící

Při-Sedící

Id: 211001

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, jedná se o nerealizovanou studii pro hotel Butterfly v Mariánských Lázních, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

310 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 100

Olbram Zoubek - Šipka

Šipka

Id: 210502

patinovaný bronz, celková výška 73 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2001, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

230 000

Detail

Příhozy: 96

Olbram Zoubek - Ještě Bezová duše

Ještě Bezová duše

Id: 205201

částečně zlacené olovo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2004, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

195 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 75

Arnošt Paderlík - Eva v ateliéru

Arnošt Paderlík
Eva v ateliéru

Id: 208903

olej/sololit, rozměr 83 x 123 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

186 000

Detail

Příhozy: 90

Antonín Hudeček - Mezi roubenkami

Antonín Hudeček
Mezi roubenkami

Id: 2201

olej/tempera/karton, rozměr 66 x 100 cm, značeno vpravo dole Ant. Hudeček, původní opravované rámování, obraz odborně čištěn, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, ve kterém se uvádí doba vzniku obrazu mezi lety 1909 - 1914, přímé paralely k obrazu se nacházejí ve sbírkách Národní galerie i dalších sbírkových institucí, po

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Detail

Příhozy: 59

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 204227

patinovaný bronz, výška sochy 46 cm, žulový podstavec, neznačeno, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:

155 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Hlinomaz - Tajná policie

Josef Hlinomaz
Tajná policie

Id: 205501

malba/karton, rozměr viditelný 44,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
11 000

145 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 90

Josef Jíra - Žižkovský Ikarus

Josef Jíra
Žižkovský Ikarus

Id: 209301

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně, přiložen odborný posudek Mgr. A. Keményho s proveniencí díla

Vyvolávací cena:
12 000

140 900

Detail

Příhozy: 102

Ota Janeček - Lusky

Lusky

Id: 207006

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu

Vyvolávací cena:
14 000

116 000

Detail

Příhozy: 93

Jan Kanyza - Faust

Jan Kanyza
Faust

Id: 205401

Vyvolávací cena:
7 500

100 000

Detail

Příhozy: 108

Vlastimil  Košvanec - Dívka v kroji

Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji

Id: 206001

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 91

Jaroslav Panuška - Příchod upírů

Jaroslav Panuška
Příchod upírů

Id: 206602

barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 93

  Autor neurčen - Kočkovitá šelma

Kočkovitá šelma

Id: 210401

bronzová plastika na mramorovém podstavci, rozměr bronzového odlitku cca 11,2 x 36 x 4,5 cm, značeno na podstavci vpravo dole Giacometti, rozměr mramorového podstavce cca 14 x 39,8 cm, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Jíra - Maloskalská lavička

Josef Jíra
Maloskalská lavička

Id: 207201

olej/lepenka, rozměr 35 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nově rámováno

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 32

Příhozy: 99

Otto Molitor - Krojovaní chlapci

Otto Molitor
Krojovaní chlapci

Id: 204902

olej/plátno, rozměr 85 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

71 000

Detail

Příhozy: 87