Aukce LVI./2019
Při-Sedící
Id: 211001
olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, jedná se o nerealizovanou studii pro hotel Butterfly v Mariánských Lázních, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
310 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 100
Šipka
Id: 210502
patinovaný bronz, celková výška 73 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2001, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
230 000 Kč
Příhozy: 96
Ještě Bezová duše
Id: 205201
částečně zlacené olovo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2004, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
195 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 75
Arnošt Paderlík
Eva v ateliéru
Id: 208903
olej/sololit, rozměr 83 x 123 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
186 000 Kč
Příhozy: 90
Antonín Hudeček
Mezi roubenkami
Id: 2201
olej/tempera/karton, rozměr 66 x 100 cm, značeno vpravo dole Ant. Hudeček, původní opravované rámování, obraz odborně čištěn, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, ve kterém se uvádí doba vzniku obrazu mezi lety 1909 - 1914, přímé paralely k obrazu se nacházejí ve sbírkách Národní galerie i dalších sbírkových institucí, po
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 59
Otto Gutfreund
Čelista
Id: 204227
patinovaný bronz, výška sochy 46 cm, žulový podstavec, neznačeno, jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 54
Josef Hlinomaz
Tajná policie
Id: 205501
malba/karton, rozměr viditelný 44,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 90
Josef Jíra
Žižkovský Ikarus
Id: 209301
olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně, přiložen odborný posudek Mgr. A. Keményho s proveniencí díla
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
140 900 Kč
Příhozy: 102
Lusky
Id: 207006
olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
116 000 Kč
Příhozy: 93
Jan Kanyza
Faust
Id: 205401
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 108
Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji
Id: 206001
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 91
Jaroslav Panuška
Příchod upírů
Id: 206602
barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
81 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 93
Kočkovitá šelma
Id: 210401
bronzová plastika na mramorovém podstavci, rozměr bronzového odlitku cca 11,2 x 36 x 4,5 cm, značeno na podstavci vpravo dole Giacometti, rozměr mramorového podstavce cca 14 x 39,8 cm, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Jíra
Maloskalská lavička
Id: 207201
olej/lepenka, rozměr 35 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nově rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
75 000 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 99
Otto Molitor
Krojovaní chlapci
Id: 204902
olej/plátno, rozměr 85 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 87