Aukce LVI./2019
Oldřich Kulhánek
Ruzyň - Cela 321
Id: 199511
litografie/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 53,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 500 Kč
Jan Benda
Zátiší s houslemi
Id: 208106
malba/lepenka, rozměr viditelný 37 x 19 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
22 110 Kč
František Emler
Kytice
Id: 207501
kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr 77 x 45 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 500 Kč
Roman Havelka
Prosluněný les
Id: 210310
olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
21 200 Kč
Jan Kutálek
Malý čertík
Id: 191505
pálená hlína, glazováno, výška cca 13 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Noční let Rudolfa II.
Id: 206501
litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 32 cm, značeno ve spodní části, číslováno 60/70, zaskleno, rámováno, ve spodní části poškozené sklo, list ve spodní části v minulosti poškozen tekutinou viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Beatrice a Dante
Id: 207007
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 51 cm, značeno, popsáno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Jaromír Gargulák
Čáp
Id: 207013
bronzová plastika, celková výška 45 cm, značeno a datováno na figuře
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Karel Boháček
Tajemný večer
Id: 207102
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 32 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole špatně čitelné, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 51
Josef Král
Vltava u Podhoře
Id: 208802
olej/lepenka, rozměr 33 x 41 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Komedianti
Id: 210105
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 52
Jaroslav Kotas
Sv. Jiří na Pražském hradě
Id: 206402
olej/plátno, rozměr 85 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 56
Jaroslav Kotas
Z Malé strany
Id: 206403
olej/plátno, rozměr 55 x 85 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 51
Šárka Radová
Konvení
Id: 207014
porcelánová plastika, rozměr 50,5 x 45 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Josef Procházka
Ráno v lese
Id: 205701
olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč