Čas na serveru 15:24:16

Aukce LVI./2019

Oldřich Kulhánek - Ruzyň - Cela 321

Oldřich Kulhánek
Ruzyň - Cela 321

Id: 199511

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 53,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Jan Benda - Zátiší s houslemi

Jan Benda
Zátiší s houslemi

Id: 208106

malba/lepenka, rozměr viditelný 37 x 19 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 110

Detail

František Emler - Kytice

František Emler
Kytice

Id: 207501

kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr 77 x 45 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Roman Havelka - Prosluněný les

Roman Havelka
Prosluněný les

Id: 210310

olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
3 200

21 200

Detail

Jan Kutálek - Malý čertík

Jan Kutálek
Malý čertík

Id: 191505

pálená hlína, glazováno, výška cca 13 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Adolf Born - Noční let Rudolfa II.

Noční let Rudolfa II.

Id: 206501

litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 32 cm, značeno ve spodní části, číslováno 60/70, zaskleno, rámováno, ve spodní části poškozené sklo, list ve spodní části v minulosti poškozen tekutinou viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jiří Anderle - Beatrice a Dante

Beatrice a Dante

Id: 207007

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 51 cm, značeno, popsáno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jaromír Gargulák - Čáp

Jaromír Gargulák
Čáp

Id: 207013

bronzová plastika, celková výška 45 cm, značeno a datováno na figuře

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Karel Boháček - Tajemný večer

Karel Boháček
Tajemný večer

Id: 207102

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 32 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole špatně čitelné, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

21 000

Detail

Příhozy: 51

Josef Král - Vltava u Podhoře

Josef Král
Vltava u Podhoře

Id: 208802

olej/lepenka, rozměr 33 x 41 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Adolf Born - Komedianti

Komedianti

Id: 210105

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Detail

Příhozy: 52

Jaroslav Kotas - Sv. Jiří na Pražském hradě

Jaroslav Kotas
Sv. Jiří na Pražském hradě

Id: 206402

olej/plátno, rozměr 85 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 56

Jaroslav Kotas - Z Malé strany

Jaroslav Kotas
Z Malé strany

Id: 206403

olej/plátno, rozměr 55 x 85 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 51

Šárka Radová - Konvení

Šárka Radová
Konvení

Id: 207014

porcelánová plastika, rozměr 50,5 x 45 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Josef Procházka - Ráno v lese

Josef Procházka
Ráno v lese

Id: 205701

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

18 500

Detail