Aukce LVI./2019
Otto Matoušek
Strom u cesty
Id: 205605
olej/plátno/lepenka, rozměr 60 x 49 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 000 Kč
Zima
Id: 206704
papírový reliéf z cyklu Celý rok, rozměr ve výřezu 27 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2009, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Porcelán
Tukan
Id: 204229
glazovaný porcelán, výška 29 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena:
500 Kč
8 600 Kč
Příhozy: 53
František Líbal
Staré topoly
Id: 206703
olej/lepenka, rozměr 20,5 x 23 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 600 Kč
Karl Heffner
Z Holandska
Id: 204234
olej/plátno, rozměr 64 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 500 Kč
Nándor Katona
Horská cesta
Id: 206705
olej/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Karel Hodr
Slunce nad mořem
Id: 207503
olej/plátno/deska, rozměr viditelný 44 x 63 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Gustav Macoun
Cesta na Vysočině
Id: 207506
olej/lepenka, rozměr 32 x 44 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč
Karel Souček (Bor)
Na zastávce
Id: 208803
kombinovaná technika/tuž/akvarel, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací slabě čitelné, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Alois Schneiderka
Na poli
Id: 206409
kresba/papír, viditelný rozměr 41 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 100 Kč
Příhozy: 48
Alois Schneiderka
Odpočinek na útěku do Egypta
Id: 206408
kombinovaná technika/papír, rozměr 37 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Jaromír Skřivánek
Motiv z Indie
Id: 208706
olej/plátno, rozměr 76 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní štítky na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 207906
olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 955 Kč
Michal Halva
Podobizny
Id: 207010
kombinovaná technika/deska, rozměr viditelný 33 x 28 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Albín Brunovský
Kompozice
Id: 210804
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 37,5 cm, značeno a datováno, vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč