Čas na serveru 23:05:54

Aukce LVI./2019

Otto Matoušek - Strom u cesty

Otto Matoušek
Strom u cesty

Id: 205605

olej/plátno/lepenka, rozměr 60 x 49 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

9 000

Detail

Olbram Zoubek - Zima

Zima

Id: 206704

papírový reliéf z cyklu Celý rok, rozměr ve výřezu 27 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2009, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

 Porcelán - Tukan

Porcelán
Tukan

Id: 204229

glazovaný porcelán, výška 29 cm, značeno na spodní části

Vyvolávací cena:
500

8 600

Detail

Příhozy: 53

František Líbal - Staré topoly

František Líbal
Staré topoly

Id: 206703

olej/lepenka, rozměr 20,5 x 23 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

8 600

Detail

Karl Heffner - Z Holandska

Karl Heffner
Z Holandska

Id: 204234

olej/plátno, rozměr 64 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Nándor Katona - Horská cesta

Nándor Katona
Horská cesta

Id: 206705

olej/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hodr - Slunce nad mořem

Karel Hodr
Slunce nad mořem

Id: 207503

olej/plátno/deska, rozměr viditelný 44 x 63 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Macoun - Cesta na Vysočině

Gustav Macoun
Cesta na Vysočině

Id: 207506

olej/lepenka, rozměr 32 x 44 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Souček (Bor) - Na zastávce

Karel Souček (Bor)
Na zastávce

Id: 208803

kombinovaná technika/tuž/akvarel, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací slabě čitelné, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Schneiderka - Na poli

Alois Schneiderka
Na poli

Id: 206409

kresba/papír, viditelný rozměr 41 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Příhozy: 48

Alois Schneiderka - Odpočinek na útěku do Egypta

Alois Schneiderka
Odpočinek na útěku do Egypta

Id: 206408

kombinovaná technika/papír, rozměr 37 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaromír Skřivánek - Motiv z Indie

Jaromír Skřivánek
Motiv z Indie

Id: 208706

olej/plátno, rozměr 76 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní štítky na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

  Autor neurčen - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 207906

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

7 955

Detail

Michal Halva - Podobizny

Michal Halva
Podobizny

Id: 207010

kombinovaná technika/deska, rozměr viditelný 33 x 28 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Albín Brunovský - Kompozice

Albín Brunovský
Kompozice

Id: 210804

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 37,5 cm, značeno a datováno, vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail