Čas na serveru 18:52:39

Aukce LVI./2019

Jaroslav Malinský - Pivoňky

Jaroslav Malinský
Pivoňky

Id: 208108

olej/plátno, rozměr 82 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Ota Janeček - Odpočívající

Odpočívající

Id: 199506

kresba/papír, rozměr ve výřezu 58 x 76,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

  Neznačeno - Noční motiv

Neznačeno
Noční motiv

Id: 204219

olej/karton, rozměr 14,5 x 22 cm, stav viz foto, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 600

10 500

Detail

Walther Klemm - Na pastvě

Walther Klemm
Na pastvě

Id: 204249

olej/plátno, rozměr 44 x 58 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Olbram Zoubek - Ifigenie

Ifigenie

Id: 205903

papírový reliéf, velikost ve výřezu 35 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1985, zaskleno, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaromír Schoř - Bratrství

Jaromír Schoř
Bratrství

Id: 206711

olejová tempera/plátno, rozměr 100 x 135 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozené olištování, poškozená malba

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Mirek Kaufman - Bez názvu

Mirek Kaufman
Bez názvu

Id: 207801

malba/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno. oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail

Josef Multrus - Kytice

Josef Multrus
Kytice

Id: 208101

malba/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

10 500

Detail

František Smatek - Dívka v křesle

František Smatek
Dívka v křesle

Id: 208715

tuž/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Příhozy: 53

Jan Schwarz - Na pastvě

Jan Schwarz
Na pastvě

Id: 206411

olej/plátno, rozměr 98 x 110 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, na zadní straně studie

Vyvolávací cena:

10 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta Jaroslavu Seifertovi

Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi

Id: 205904

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

Gustav Macoun - Rozkvetlá louka

Gustav Macoun
Rozkvetlá louka

Id: 209201

olej/lepenka, rozměr 42 x 55 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Karel Langer - Ticho

Karel Langer
Ticho

Id: 210315

olej/deska, rozměr cca 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

Zdena Braunerová - Sokolík

Zdena Braunerová
Sokolík

Id: 204261

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

9 500

Detail

Ota Bubeníček - Před bouří

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 209002

olej/karton, rozměr 34,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

9 500

Detail