Aukce LVI./2019
Jaroslav Malinský
Pivoňky
Id: 208108
olej/plátno, rozměr 82 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 600 Kč
Odpočívající
Id: 199506
kresba/papír, rozměr ve výřezu 58 x 76,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Neznačeno
Noční motiv
Id: 204219
olej/karton, rozměr 14,5 x 22 cm, stav viz foto, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
10 500 Kč
Walther Klemm
Na pastvě
Id: 204249
olej/plátno, rozměr 44 x 58 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Ifigenie
Id: 205903
papírový reliéf, velikost ve výřezu 35 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1985, zaskleno, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Jaromír Schoř
Bratrství
Id: 206711
olejová tempera/plátno, rozměr 100 x 135 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozené olištování, poškozená malba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Mirek Kaufman
Bez názvu
Id: 207801
malba/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno. oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 500 Kč
Josef Multrus
Kytice
Id: 208101
malba/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 500 Kč
František Smatek
Dívka v křesle
Id: 208715
tuž/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 53
Jan Schwarz
Na pastvě
Id: 206411
olej/plátno, rozměr 98 x 110 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, na zadní straně studie
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 200 Kč
Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi
Id: 205904
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Gustav Macoun
Rozkvetlá louka
Id: 209201
olej/lepenka, rozměr 42 x 55 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Karel Langer
Ticho
Id: 210315
olej/deska, rozměr cca 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Zdena Braunerová
Sokolík
Id: 204261
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 500 Kč
Ota Bubeníček
Před bouří
Id: 209002
olej/karton, rozměr 34,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 500 Kč