Čas na serveru 19:41:39

Aukce LVI./2019

Emanuel Frinta - Akt

Emanuel Frinta
Akt

Id: 204253

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

3 400

Detail

Vlastimil Kuřil - Říčka v krajině

Vlastimil Kuřil
Říčka v krajině

Id: 206201

olej/plátno/lepenka, rozměr 35 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Karel Hodr - Na pobřeží

Karel Hodr
Na pobřeží

Id: 205603

olej/lepenka, rozměr 32 x 64 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 205708

olej/lepenka, rozměr 74 x 53 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 600

3 300

Detail

Emanuel Kodet - Do nového života

Emanuel Kodet
Do nového života

Id: 208724

pálená hlína, výška celková 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, drobné oděrky a znečištění na povrchu

Vyvolávací cena:
1 200

3 300

Detail

František  Tichý - Černoch

František Tichý
Černoch

Id: 210106

litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 23 x 17 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 300

Detail

Jan Saudek - Jakub

Jakub

Id: 196401

exkluzivní reprodukce fotografie/papír, rozměr listu 41,7 x 30 cm, signováno a číslováno 43/150 vpravo dole, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát originality, list lehce pomačkán

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Václav Hejna - Postavy

Václav Hejna
Postavy

Id: 204203

olej/dřevo, rozměr 30 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

3 200

Detail

Jan Štursa - Melancholické děvče

Jan Štursa
Melancholické děvče

Id: 204230

barvená pálená hlína, výška 27,5 cm, značeno na podstavci, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Antonín Pelc - Výlov rybníka

Antonín Pelc
Výlov rybníka

Id: 204258

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 29 x 42 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky v malbě, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
2 200

3 200

Detail

  Autor neurčen - Portrét

Portrét

Id: 205712

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno K. Stark s datací vlevo dole, lehce poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
3 200

3 200

Detail

Emil Orlík - U povozu

Emil Orlík
U povozu

Id: 204217

akvarel/papír, rozměr malby cca 10,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaroslav Herbst - Květinové zátiší

Jaroslav Herbst
Květinové zátiší

Id: 205608

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Alois Moravec - Práce na poli

Alois Moravec
Práce na poli

Id: 208713

akvarel/papír, rozměr viditelný 43 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
300

3 100

Detail

Jaroslav Kopecký - Vesnice na táborsku

Jaroslav Kopecký
Vesnice na táborsku

Id: 208906

olej/sololit, rozměr 44 x 57 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail