Aukce LVI./2019
Emanuel Frinta
Akt
Id: 204253
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 400 Kč
Vlastimil Kuřil
Říčka v krajině
Id: 206201
olej/plátno/lepenka, rozměr 35 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč
Karel Hodr
Na pobřeží
Id: 205603
olej/lepenka, rozměr 32 x 64 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 300 Kč
Václav Pavlík
Kytice
Id: 205708
olej/lepenka, rozměr 74 x 53 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
3 300 Kč
Emanuel Kodet
Do nového života
Id: 208724
pálená hlína, výška celková 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, drobné oděrky a znečištění na povrchu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 300 Kč
František Tichý
Černoch
Id: 210106
litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 23 x 17 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 300 Kč
Jakub
Id: 196401
exkluzivní reprodukce fotografie/papír, rozměr listu 41,7 x 30 cm, signováno a číslováno 43/150 vpravo dole, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát originality, list lehce pomačkán
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Václav Hejna
Postavy
Id: 204203
olej/dřevo, rozměr 30 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 200 Kč
Jan Štursa
Melancholické děvče
Id: 204230
barvená pálená hlína, výška 27,5 cm, značeno na podstavci, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
Antonín Pelc
Výlov rybníka
Id: 204258
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 29 x 42 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky v malbě, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 200 Kč
Portrét
Id: 205712
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno K. Stark s datací vlevo dole, lehce poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 200 Kč
Emil Orlík
U povozu
Id: 204217
akvarel/papír, rozměr malby cca 10,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Herbst
Květinové zátiší
Id: 205608
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 100 Kč
Alois Moravec
Práce na poli
Id: 208713
akvarel/papír, rozměr viditelný 43 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
300 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Kopecký
Vesnice na táborsku
Id: 208906
olej/sololit, rozměr 44 x 57 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč