Čas na serveru 18:34:45

Aukce LVI./2019

Antonín  Augusta - Pohled do údolí

Antonín Augusta
Pohled do údolí

Id: 207907

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Rudolf Jirotka - Z českého venkova

Rudolf Jirotka
Z českého venkova

Id: 207912

olej/plátno, rozměr 44 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

3 100

Detail

Zdeněk Crha - Ležící akt

Zdeněk Crha
Ležící akt

Id: 205713

olej/plátno, rozměr 55 x 120 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na ulici

Na ulici

Id: 208712

malba/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Dívky u řeky

Dívky u řeky

Id: 204233

olej/plátno, rozměr 29,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, stav viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Walther Klemm - Pohled na město

Walther Klemm
Pohled na město

Id: 204255

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Eduard Milén - Kytice

Eduard Milén
Kytice

Id: 207204

olej/karton, rozměr 86 x 54 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jan Obšil - Zátiší

Jan Obšil
Zátiší

Id: 206005

olej/lepenka, rozměr 80 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Klaun

Jan Bauch
Klaun

Id: 210107

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 40 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Štembera - V naší zahradě

Otakar Štembera
V naší zahradě

Id: 201702

olej/lepenka, rozměr 40 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 700

2 300

Detail

Václav  Pavlík - Květiny

Václav Pavlík
Květiny

Id: 205607

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo nahoře, poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

2 300

Detail

Antonín Majer - Léto

Antonín Majer
Léto

Id: 205611

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu a lokálně i v malbě

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

Pravoslav Rada - Hlava

Pravoslav Rada
Hlava

Id: 207016

malovaný porcelán, výška 12 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

B. Horník - Dívka s hrozny

B. Horník
Dívka s hrozny

Id: 207207

olej/plátno/lepenka, rozměr 57 x 47 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Karel Černý - Chata

Karel Černý
Chata

Id: 208105

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail