Aukce LVI./2019
Antonín Augusta
Pohled do údolí
Id: 207907
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
Rudolf Jirotka
Z českého venkova
Id: 207912
olej/plátno, rozměr 44 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
900 Kč
3 100 Kč
Zdeněk Crha
Ležící akt
Id: 205713
olej/plátno, rozměr 55 x 120 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Na ulici
Id: 208712
malba/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Dívky u řeky
Id: 204233
olej/plátno, rozměr 29,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, stav viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
Walther Klemm
Pohled na město
Id: 204255
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
Eduard Milén
Kytice
Id: 207204
olej/karton, rozměr 86 x 54 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 500 Kč
Jan Obšil
Zátiší
Id: 206005
olej/lepenka, rozměr 80 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Jan Bauch
Klaun
Id: 210107
barevná litografie/papír, rozměr listu cca 40 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 500 Kč
Otakar Štembera
V naší zahradě
Id: 201702
olej/lepenka, rozměr 40 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
2 300 Kč
Václav Pavlík
Květiny
Id: 205607
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo nahoře, poškozený rám
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 300 Kč
Antonín Majer
Léto
Id: 205611
olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu a lokálně i v malbě
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 300 Kč
Pravoslav Rada
Hlava
Id: 207016
malovaný porcelán, výška 12 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč
B. Horník
Dívka s hrozny
Id: 207207
olej/plátno/lepenka, rozměr 57 x 47 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Karel Černý
Chata
Id: 208105
kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč