Čas na serveru 10:15:34

Aukce LVI./2019

  Autor neurčen - Mráz v lese

Mráz v lese

Id: 207910

olej/lepenka, rozměr 41 x 32 cm, značeno vlevo dole (azbukou), rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 600

14 000

Detail

Příhozy: 52

Bedřich  Havránek - Na svahu

Bedřich Havránek
Na svahu

Id: 206414

akvarel/papír, rozměr 34,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, list v minulosti přeložen, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 777

Detail

Michael Haubtmann - Pohled na Corregio

Michael Haubtmann
Pohled na Corregio

Id: 202302

olej/papír/lepenka, rozměr cca 8,8 x 10 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozené rámování, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 200

13 509

Detail

  Neznačeno - Romantická krajina

Neznačeno
Romantická krajina

Id: 204224

olej/plátno, rozměr 21 x 27 cm, v minulosti rentoilováno, lehce poškozené dobové rámování, štítky na zadní straně

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Theodor Jachimowicz - Tajemný obřad

Theodor Jachimowicz
Tajemný obřad

Id: 205702

malba/dřevo, rozměr 68 x 52 cm, značeno vpravo dole, datováno, nerámováno, povrch malby poškozen, v minulosti restaurováno, po

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Neznačeno - U starých hradeb

Neznačeno
U starých hradeb

Id: 205704

olej/plátno, rozměr 36 x 47 cm, poškozená malba, obraz rentoilován, poškozený rám, volné v rámu, po

Vyvolávací cena:
2 200

13 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta Brueghelovi

Oldřich Kulhánek
Pocta Brueghelovi

Id: 207005

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 40 cm, značeno,datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Rudolf Vojtěch Špillar - Z pastvy

Rudolf Vojtěch Špillar
Z pastvy

Id: 207203

olej/plátno/lepenka, rozměr 73 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Cyril Bouda - Čert

Cyril Bouda
Čert

Id: 208721

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 17 x 15 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Příhozy: 55

Marko Čermák - Drobné hry Rychlých šípů

Marko Čermák
Drobné hry Rychlých šípů

Id: 206903

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 15,5 x 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 499

Detail

Andor Horváth - V hostinci

Andor Horváth
V hostinci

Id: 206009

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě, po

Vyvolávací cena:

13 100

Detail

Bedřich  Feigl - Portofino

Bedřich Feigl
Portofino

Id: 204254

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 38 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vladimír Kliment - Z Vaječného trhu

Vladimír Kliment
Z Vaječného trhu

Id: 204903

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 54 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám, obraz stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Josef Liesler - Jezdec

Josef Liesler
Jezdec

Id: 207507

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Autor neurčen - Beduín

Beduín

Id: 207904

olej/plátno, rozměr 42 x 34 cm, značeno AP 1890 vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
2 200

13 000

Detail