Aukce LVI./2019
Mráz v lese
Id: 207910
olej/lepenka, rozměr 41 x 32 cm, značeno vlevo dole (azbukou), rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 52
Bedřich Havránek
Na svahu
Id: 206414
akvarel/papír, rozměr 34,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, list v minulosti přeložen, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 777 Kč
Michael Haubtmann
Pohled na Corregio
Id: 202302
olej/papír/lepenka, rozměr cca 8,8 x 10 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozené rámování, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
13 509 Kč
Neznačeno
Romantická krajina
Id: 204224
olej/plátno, rozměr 21 x 27 cm, v minulosti rentoilováno, lehce poškozené dobové rámování, štítky na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 500 Kč
Theodor Jachimowicz
Tajemný obřad
Id: 205702
malba/dřevo, rozměr 68 x 52 cm, značeno vpravo dole, datováno, nerámováno, povrch malby poškozen, v minulosti restaurováno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Neznačeno
U starých hradeb
Id: 205704
olej/plátno, rozměr 36 x 47 cm, poškozená malba, obraz rentoilován, poškozený rám, volné v rámu, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
13 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Pocta Brueghelovi
Id: 207005
litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 40 cm, značeno,datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Rudolf Vojtěch Špillar
Z pastvy
Id: 207203
olej/plátno/lepenka, rozměr 73 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Cyril Bouda
Čert
Id: 208721
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 17 x 15 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
13 500 Kč
Příhozy: 55
Marko Čermák
Drobné hry Rychlých šípů
Id: 206903
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 15,5 x 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 499 Kč
Andor Horváth
V hostinci
Id: 206009
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě, po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 100 Kč
Bedřich Feigl
Portofino
Id: 204254
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 38 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Vladimír Kliment
Z Vaječného trhu
Id: 204903
olej/plátno/karton, rozměr 43 x 54 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám, obraz stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Josef Liesler
Jezdec
Id: 207507
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Beduín
Id: 207904
olej/plátno, rozměr 42 x 34 cm, značeno AP 1890 vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
13 000 Kč