Aukce XXXIV./2016
Neznačeno
Klaun
Id: 51607
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
400 Kč
800 Kč
Jaroslav Štika
Krojované děvče
Id: 53414
kombinovaná technika/papír, velikost kresby 59,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Neznačeno
Z cirkusu
Id: 50506
kombinovaná technika/papír, velikost malby 21 x 14,5 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
505 Kč
Vesnička
Id: 50018
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
Náhon
Id: 51609
olej/karton, rozměr 38 x 51 cm, signováno vpravo dole Klement, datováno 67, oděrky na rámu i malbě, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
V. Valenta
Průhled lesem
Id: 53305
olej/plátno, rozměr 75 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč