Čas na serveru 16:20:48

Aukce XXXIV./2016

  Neznačeno - Klaun

Neznačeno
Klaun

Id: 51607

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
400

800

Detail

Jaroslav Štika - Krojované děvče

Jaroslav Štika
Krojované děvče

Id: 53414

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 59,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Neznačeno - Z cirkusu

Neznačeno
Z cirkusu

Id: 50506

kombinovaná technika/papír, velikost malby 21 x 14,5 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
300

505

Detail

  Autor neurčen - Vesnička

Vesnička

Id: 50018

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

  Autor neurčen - Náhon

Náhon

Id: 51609

olej/karton, rozměr 38 x 51 cm, signováno vpravo dole Klement, datováno 67, oděrky na rámu i malbě, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

V. Valenta - Průhled lesem

V. Valenta
Průhled lesem

Id: 53305

olej/plátno, rozměr 75 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail