Aukce XXXIV./2016
Kronos
Id: 53309
litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47 cm, signováno uprostřed dole, č. 3/70, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Othon Coubine
Francouzská krajina
Id: 48901
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, vlevo dole 413/500, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 300 Kč
Miloš Kurovský
Daleký pohled
Id: 51032
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9 x 43 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 100 Kč
František Líbal
Zelená hráz v Hradečku
Id: 48005
olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
6 000 Kč
Othon Coubine
Kytice
Id: 48902
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 500/320, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Antonín Augusta
Kozákov
Id: 50003
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Karel Hodr
Před chaloupkou
Id: 50101
olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Stromořadí
Id: 51024
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 31cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
František Škrabánek
Rozkvetlá stráň
Id: 51610
olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Vilém Zlamal
Šternberk
Id: 50412
olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 700 Kč
Rudolf Konopa
Květinové zátiší
Id: 50403
olej/dřevo, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Milada Šindlerová-Vokáčová
V šatně
Id: 51011
olej/plátno, rozměr 63 x 42 cm, signováno a popsáno na zadní straně, datováno 1961, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Jánuš Kubíček
Abstraktní motiv
Id: 52701
olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, signováno i na zadní straně, původní olištování, plátno ve spodní části proříznuto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč
Karel Štika
Konvolut sedmi kusů
Id: 53003
kolorované erotické kresby s názvem "Velikonoce", velikost ve výřezu každé cca 29 x 21,5 cm, vše signováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámech
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Jiří Načeradský
Milenci
Id: 53801
kombinovaná technika/papír, velikost listu 58 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč