Čas na serveru 23:55:59

Aukce XXXIV./2016

Jiří Anderle - Kronos

Kronos

Id: 53309

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47 cm, signováno uprostřed dole, č. 3/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Othon Coubine - Francouzská krajina

Othon Coubine
Francouzská krajina

Id: 48901

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, vlevo dole 413/500, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

Miloš Kurovský - Daleký pohled

Miloš Kurovský
Daleký pohled

Id: 51032

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9 x 43 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

6 100

Detail

František Líbal - Zelená hráz v Hradečku

František Líbal
Zelená hráz v Hradečku

Id: 48005

olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
3 200

6 000

Detail

Othon Coubine - Kytice

Othon Coubine
Kytice

Id: 48902

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 500/320, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Antonín  Augusta - Kozákov

Antonín Augusta
Kozákov

Id: 50003

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Hodr - Před chaloupkou

Karel Hodr
Před chaloupkou

Id: 50101

olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

  Autor neurčen - Stromořadí

Stromořadí

Id: 51024

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 31cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

František Škrabánek - Rozkvetlá stráň

František Škrabánek
Rozkvetlá stráň

Id: 51610

olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vilém Zlamal - Šternberk

Vilém Zlamal
Šternberk

Id: 50412

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

5 700

Detail

Rudolf Konopa - Květinové zátiší

Rudolf Konopa
Květinové zátiší

Id: 50403

olej/dřevo, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Milada Šindlerová-Vokáčová - V šatně

Milada Šindlerová-Vokáčová
V šatně

Id: 51011

olej/plátno, rozměr 63 x 42 cm, signováno a popsáno na zadní straně, datováno 1961, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jánuš Kubíček - Abstraktní motiv

Jánuš Kubíček
Abstraktní motiv

Id: 52701

olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, signováno i na zadní straně, původní olištování, plátno ve spodní části proříznuto

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Štika - Konvolut sedmi kusů

Karel Štika
Konvolut sedmi kusů

Id: 53003

kolorované erotické kresby s názvem "Velikonoce", velikost ve výřezu každé cca 29 x 21,5 cm, vše signováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámech

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Načeradský - Milenci

Jiří Načeradský
Milenci

Id: 53801

kombinovaná technika/papír, velikost listu 58 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail