Čas na serveru 19:49:07

Aukce XXXIV./2016

Vladimír  Jandejsek - Dvě chaloupky z Rovenska

Vladimír Jandejsek
Dvě chaloupky z Rovenska

Id: 51803

olej/sololit, rozměr 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Autor neurčen - Dubrovník

Dubrovník

Id: 53502

olej/plátno, rozměr 65,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole i s popisem a datací 1932, zničený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

Václav Haise - Stavení

Václav Haise
Stavení

Id: 54201

tempera/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno,, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 105

Detail

S. Horný - Kaprový rybník u Třeboně

S. Horný
Kaprový rybník u Třeboně

Id: 48904

olej/karton, rozměr 28,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 1943, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 103

Detail

Petr Fišárek - Noční setkání

Petr Fišárek
Noční setkání

Id: 51003

olej/lepenka, rozměr 70,5 x 61,5 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, drobně poškozená lepenka i malba, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

  Autor neurčen - Hrad na kopci

Hrad na kopci

Id: 51604

olej/karton, rozměr 38 x 44 cm, signováno vpravo dole Zelenka, datováno 925, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

  Autor neurčen - Barevný podzim

Barevný podzim

Id: 51611

olej/karton, rozměr 28 x 33 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Jaromír Kunc - Rybník u Vysokého Chlumce

Jaromír Kunc
Rybník u Vysokého Chlumce

Id: 53407

nesignováno, olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, razítko autora a popis na zadní straně, datováno 1955, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

  Autor neurčen - Pohled na Monte Carlo

Pohled na Monte Carlo

Id: 48201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 29,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Autor neurčen - Šárka

Šárka

Id: 50013

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vlevo dole Pešek, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
600

Detail

Jiří Kayser - Střekov

Jiří Kayser
Střekov

Id: 50504

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 60, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Krematorium

Neznačeno
Krematorium

Id: 51021

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Procházka - Podzim na řece

Oldřich Procházka
Podzim na řece

Id: 50007

olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Jaroslav Marák - Noční ulice

Jaroslav Marák
Noční ulice

Id: 51002

olej/karton, rozměr 67,5 x 46,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, drobná poškození malby, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

Oldřich Müller - Letní den

Oldřich Müller
Letní den

Id: 53304

olej/karton, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, drobné oděrky na obraze, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
500

900

Detail