Aukce XXXIV./2016
Vladimír Jandejsek
Dvě chaloupky z Rovenska
Id: 51803
olej/sololit, rozměr 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Dubrovník
Id: 53502
olej/plátno, rozměr 65,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole i s popisem a datací 1932, zničený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Václav Haise
Stavení
Id: 54201
tempera/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno,, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 105 Kč
S. Horný
Kaprový rybník u Třeboně
Id: 48904
olej/karton, rozměr 28,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 1943, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 103 Kč
Petr Fišárek
Noční setkání
Id: 51003
olej/lepenka, rozměr 70,5 x 61,5 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, drobně poškozená lepenka i malba, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Hrad na kopci
Id: 51604
olej/karton, rozměr 38 x 44 cm, signováno vpravo dole Zelenka, datováno 925, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Barevný podzim
Id: 51611
olej/karton, rozměr 28 x 33 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Jaromír Kunc
Rybník u Vysokého Chlumce
Id: 53407
nesignováno, olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, razítko autora a popis na zadní straně, datováno 1955, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Pohled na Monte Carlo
Id: 48201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 29,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Šárka
Id: 50013
olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vlevo dole Pešek, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 000 Kč
Jiří Kayser
Střekov
Id: 50504
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 60, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Neznačeno
Krematorium
Id: 51021
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Oldřich Procházka
Podzim na řece
Id: 50007
olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Jaroslav Marák
Noční ulice
Id: 51002
olej/karton, rozměr 67,5 x 46,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, drobná poškození malby, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Oldřich Müller
Letní den
Id: 53304
olej/karton, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, drobné oděrky na obraze, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč