Aukce XXXIV./2016
Karel Hodr
Bárky v přístavu ostrov Vis
Id: 50102
olej/karton, rozměr 29 x 60 cm, signováno vpravo dole, původní stav, na rámu drobné oděrky, na zadní straně původní ověřovací list
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
20 000 Kč
Josef Hubáček
Ajaccio
Id: 50708
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, lokálně odloupnutá malba, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
19 500 Kč
Josef Písecký (Liška)
Lopud u Dubrovníku
Id: 49202
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Jindra Husáriková
Artisté
Id: 49303
olej/dřevo, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
18 500 Kč
Kristian Kodet
Anděl
Id: 48608
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
18 000 Kč
Božena Vohánková
Zasněžený kostelík
Id: 51605
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 53
Alois Janeček Pardubský
Cesta krajinou
Id: 50707
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1925, velmi kvalitní malba v poslavíčkovském stylu, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 550 Kč
Tomáš Vlasák
Mimozemšťan
Id: 42818
olej/sololit, rozměr 39 x 36 cm, signováno vpravo dole Vlasák, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
17 000 Kč
Jan Benda
Zátiší s violou
Id: 50408
tempera/karton, rozměr ve výřezu 21 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
16 505 Kč
František Gross
Městská partie
Id: 51203
kombinovaná technika/karton, rozměr 58 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 500 Kč
Louis Icart
Loučení
Id: 49401
barevná litografie/papír, velikost tisku 44,5 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
15 000 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
Korčula
Id: 49201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, popis Korčula 1939, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 100 Kč
14 500 Kč
Lucie Klímová
Kamený přívoz
Id: 53410
olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno vzadu 1940, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč
Rudolf Vejrych
Před bouří
Id: 52801
olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Václav Trefil
Abstraktní kompozice
Id: 54302
olej/karton, rozměr 72 x 51 cm, signováno na zadní straně, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč