Čas na serveru 22:25:11

Aukce XXXIV./2016

Karel Hodr - Bárky v přístavu ostrov Vis

Karel Hodr
Bárky v přístavu ostrov Vis

Id: 50102

olej/karton, rozměr 29 x 60 cm, signováno vpravo dole, původní stav, na rámu drobné oděrky, na zadní straně původní ověřovací list

Vyvolávací cena:
3 800

20 000

Detail

Josef Hubáček - Ajaccio

Josef Hubáček
Ajaccio

Id: 50708

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, lokálně odloupnutá malba, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Josef Písecký (Liška) - Lopud u Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Lopud u Dubrovníku

Id: 49202

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jindra Husáriková - Artisté

Jindra Husáriková
Artisté

Id: 49303

olej/dřevo, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
6 000

18 500

Detail

Kristian Kodet - Anděl

Kristian Kodet
Anděl

Id: 48608

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
11 000

18 000

Detail

Božena Vohánková - Zasněžený kostelík

Božena Vohánková
Zasněžený kostelík

Id: 51605

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

18 000

Detail

Příhozy: 53

Alois Janeček Pardubský - Cesta krajinou

Alois Janeček Pardubský
Cesta krajinou

Id: 50707

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1925, velmi kvalitní malba v poslavíčkovském stylu, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 550

Detail

Tomáš  Vlasák - Mimozemšťan

Tomáš Vlasák
Mimozemšťan

Id: 42818

olej/sololit, rozměr 39 x 36 cm, signováno vpravo dole Vlasák, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

17 000

Detail

Jan Benda - Zátiší s violou

Jan Benda
Zátiší s violou

Id: 50408

tempera/karton, rozměr ve výřezu 21 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 505

Detail

František Gross - Městská partie

František Gross
Městská partie

Id: 51203

kombinovaná technika/karton, rozměr 58 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

15 500

Detail

Louis Icart - Loučení

Louis Icart
Loučení

Id: 49401

barevná litografie/papír, velikost tisku 44,5 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

15 000

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Korčula

Pavla Fořtová-Šámalová
Korčula

Id: 49201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, popis Korčula 1939, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 100

14 500

Detail

Lucie Klímová - Kamený přívoz

Lucie Klímová
Kamený přívoz

Id: 53410

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno vzadu 1940, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

14 500

Detail

Rudolf Vejrych - Před bouří

Rudolf Vejrych
Před bouří

Id: 52801

olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Václav Trefil - Abstraktní kompozice

Václav Trefil
Abstraktní kompozice

Id: 54302

olej/karton, rozměr 72 x 51 cm, signováno na zadní straně, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail