Aukce XXXIV./2016
Josef Vyleťal
Surrealistická kompozice
Id: 49101
kombinovaná technika/ruční papír, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, poškozený rám, obraz v původním stavu ochráněn plexisklem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Alois Fišárek
Kubistické zátiší
Id: 53307
olej/dřevo, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 39, autorsky signováno i na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 600 Kč
Karel Vaca
Noční město
Id: 49701
olej/plátno, rozměr 85 x 70 cm, signatura a popis na zadní straně, lokálně poškazená malba, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
28 000 Kč
Smírčí kříž
Id: 52207
pastel/papír, rozměr malby 28 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 1984, na zadní straně popis, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
27 500 Kč
Příhozy: 64
Ferdinand Lepie
Plešné jezero
Id: 51901
olej/plátno, rozměr 73,5 x 100 cm, signováno vpravo dole G. Fels, datováno 873, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
27 000 Kč
Radek Jeroným Meduna
Pouta
Id: 50417
olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 50
Krajina s hradem
Id: 54411
olej/dřevo, rozměr 32 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, oděrky na malbě, velmi dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 001 Kč
Příhozy: 57
Kamil Linhart
Přístav ve Warnemünde
Id: 51101
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
24 000 Kč
Terče
Id: 43503
společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč
Stanislav Lolek
Tetřev
Id: 52301
olej/karton, rozměr 33 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, vytvořeno před rokem 1910, obraz drobně poškozen, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
22 100 Kč
Příhozy: 52
Josef Ullmann
Pražská imprese
Id: 50712
olej/karton, rozměr ve výřezu 10 x 21 cm, signováno vpravo dole, publikováno Goltzova tvrz - XXII. výstava, paspartováno, nerámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
Ota Bubeníček
Branka do vožického dvora
Id: 52703
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 500 Kč
Akt
Id: 51802
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 010 Kč
Zdeněk Burian
Na Modrém Nilu
Id: 47404
tuš/papír, velikost kresby 9 x 29 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Vladimír Otmar
Věci na stole
Id: 51025
olej/plátno, rozměr 50 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
21 000 Kč