Čas na serveru 05:41:19

Aukce XXXIV./2016

Josef Vyleťal - Surrealistická kompozice

Josef Vyleťal
Surrealistická kompozice

Id: 49101

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, poškozený rám, obraz v původním stavu ochráněn plexisklem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Alois Fišárek - Kubistické zátiší

Alois Fišárek
Kubistické zátiší

Id: 53307

olej/dřevo, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 39, autorsky signováno i na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

29 600

Detail

Karel Vaca - Noční město

Karel Vaca
Noční město

Id: 49701

olej/plátno, rozměr 85 x 70 cm, signatura a popis na zadní straně, lokálně poškazená malba, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
12 500

28 000

Detail

Ota Janeček - Smírčí kříž

Smírčí kříž

Id: 52207

pastel/papír, rozměr malby 28 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 1984, na zadní straně popis, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

27 500

Detail

Příhozy: 64

Ferdinand Lepie - Plešné jezero

Ferdinand Lepie
Plešné jezero

Id: 51901

olej/plátno, rozměr 73,5 x 100 cm, signováno vpravo dole G. Fels, datováno 873, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
25 000

27 000

Detail

Radek Jeroným Meduna - Pouta

Radek Jeroným Meduna
Pouta

Id: 50417

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 50

  Autor neurčen - Krajina s hradem

Krajina s hradem

Id: 54411

olej/dřevo, rozměr 32 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, oděrky na malbě, velmi dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

24 001

Detail

Příhozy: 57

Kamil Linhart - Přístav ve Warnemünde

Kamil Linhart
Přístav ve Warnemünde

Id: 51101

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
4 800

24 000

Detail

Adolf Born - Terče

Terče

Id: 43503

společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Stanislav Lolek - Tetřev

Stanislav Lolek
Tetřev

Id: 52301

olej/karton, rozměr 33 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, vytvořeno před rokem 1910, obraz drobně poškozen, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 100

Detail

Příhozy: 52

Josef Ullmann - Pražská imprese

Josef Ullmann
Pražská imprese

Id: 50712

olej/karton, rozměr ve výřezu 10 x 21 cm, signováno vpravo dole, publikováno Goltzova tvrz - XXII. výstava, paspartováno, nerámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Ota Bubeníček - Branka do vožického dvora

Ota Bubeníček
Branka do vožického dvora

Id: 52703

olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Václav Špála - Akt

Akt

Id: 51802

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

21 010

Detail

Zdeněk Burian - Na Modrém Nilu

Zdeněk Burian
Na Modrém Nilu

Id: 47404

tuš/papír, velikost kresby 9 x 29 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vladimír Otmar - Věci na stole

Vladimír Otmar
Věci na stole

Id: 51025

olej/plátno, rozměr 50 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

21 000

Detail