Čas na serveru 01:27:34

Aukce XXXIV./2016

J. Steinský - Korčula

J. Steinský
Korčula

Id: 50008

olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Franz Tomaschu - Ovocné zátiší

Franz Tomaschu
Ovocné zátiší

Id: 50016

olej/dřevo, rozměr 18 x 26 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

  Neznačeno - Kuřáci

Neznačeno
Kuřáci

Id: 51304

olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 400

Detail

František  Havránek - Zimmerhansl - Lesní balvany

František Havránek - Zimmerhansl
Lesní balvany

Id: 51601

kombinovaná technika/papír, rozměr 68 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

Oldřich Kulhánek - J. W. Ghoethe

Oldřich Kulhánek
J. W. Ghoethe

Id: 48304

litografie/papír, velikost tisku 13,5 x 8,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Alois Tott - Letní koupání

Alois Tott
Letní koupání

Id: 50601

olej/karton, rozměr 26 x 31,5 cm, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

  Autor neurčen - Mělník

Mělník

Id: 50703

olej/plátno, rozměr 23,5 x 32,5 cm, datováno 23, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

František Tavík Šimon - Pražský hrad

František Tavík Šimon
Pražský hrad

Id: 50006

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 28, papír poškozen hnědými tečkami, v horní části protržení, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
300

1 223

Detail

S. Horný - Chaloupky

S. Horný
Chaloupky

Id: 48909

olej/překližka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 204

Detail

  Autor neurčen - Šohaj

Šohaj

Id: 50009

olej/karton, rozměr 58 x 39 cm, signováno vpravo dole monogramem JK, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 100

1 200

Detail

  Autor neurčen - Selka

Selka

Id: 50010

Vyvolávací cena:
1 100

1 200

Detail

Alois Tott - Horské jezero

Alois Tott
Horské jezero

Id: 50602

olej/karton, rozměr 23 x 17 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

Vít Skála -

Vít Skála
"Vítězná" armáda německá

Id: 50704

olej/karton, rozměr 22 x 32 cm, signováno vpravo dole , na zadní straně popis, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

Eva Burešová - Dívka s kočkou

Eva Burešová
Dívka s kočkou

Id: 51036

perokresba/karton, rozměr 44 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, lokálně poškozeno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Jožka (Josefa)  Kačírková-Ryšavá - Odpočinek na lovu

Jožka (Josefa) Kačírková-Ryšavá
Odpočinek na lovu

Id: 51403

olej/plátno, rozměr 19 x 24 cm, sigováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail