Aukce XXXIV./2016
J. Steinský
Korčula
Id: 50008
olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Franz Tomaschu
Ovocné zátiší
Id: 50016
olej/dřevo, rozměr 18 x 26 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč
Neznačeno
Kuřáci
Id: 51304
olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 400 Kč
František Havránek - Zimmerhansl
Lesní balvany
Id: 51601
kombinovaná technika/papír, rozměr 68 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč
Oldřich Kulhánek
J. W. Ghoethe
Id: 48304
litografie/papír, velikost tisku 13,5 x 8,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Alois Tott
Letní koupání
Id: 50601
olej/karton, rozměr 26 x 31,5 cm, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč
Mělník
Id: 50703
olej/plátno, rozměr 23,5 x 32,5 cm, datováno 23, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
František Tavík Šimon
Pražský hrad
Id: 50006
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 28, papír poškozen hnědými tečkami, v horní části protržení, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 223 Kč
S. Horný
Chaloupky
Id: 48909
olej/překližka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 204 Kč
Šohaj
Id: 50009
olej/karton, rozměr 58 x 39 cm, signováno vpravo dole monogramem JK, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 200 Kč
Selka
Id: 50010
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 200 Kč
Alois Tott
Horské jezero
Id: 50602
olej/karton, rozměr 23 x 17 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč
Vít Skála
"Vítězná" armáda německá
Id: 50704
olej/karton, rozměr 22 x 32 cm, signováno vpravo dole , na zadní straně popis, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Eva Burešová
Dívka s kočkou
Id: 51036
perokresba/karton, rozměr 44 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, lokálně poškozeno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Jožka (Josefa) Kačírková-Ryšavá
Odpočinek na lovu
Id: 51403
olej/plátno, rozměr 19 x 24 cm, sigováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč