Čas na serveru 02:56:45

Aukce XXXIV./2016

Emanuel Kodet - Faun

Emanuel Kodet
Faun

Id: 53408

patinovaná sádra, celková výška cca 48 cm, signováno na spodní straně, datováno 1910, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Milada Šindlerová-Vokáčová - Hokejový brankář

Milada Šindlerová-Vokáčová
Hokejový brankář

Id: 51009

olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, značeno monogramem na zadní straně, datováno 1972, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Příhozy: 53

Karel Jílek - Prosluněný les

Karel Jílek
Prosluněný les

Id: 53403

olej/plátno, rozměr 91 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

Jan Kotík - Hostinec

Jan Kotík
Hostinec

Id: 48602

lept/papír, velikost listu 20,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 11/11, ve spodní části listu věnování, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

12 100

Detail

Příhozy: 56

Gustav Macoun - Chaloupky

Gustav Macoun
Chaloupky

Id: 50702

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

12 000

Detail

František Jiroudek - Vyšehrad

František Jiroudek
Vyšehrad

Id: 49305

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce promáčklé plátno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

11 560

Detail

Arthur Heyer - Kočky

Arthur Heyer
Kočky

Id: 49402

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, malba lehce poškozena, rentoilováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Jan  Smetana - Pařížské bistro

Jan Smetana
Pařížské bistro

Id: 47401

suchá jehla/papír, velikost tisku 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Rober Hermann Sterl - Chaloupka pod strání

Rober Hermann Sterl
Chaloupka pod strání

Id: 54002

olej/karton, rozměr 19 x 29 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 18. 9. 22, obraz v původním stavu, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Rudolf Linhart - Zimní projížďka na Chrudimsku

Rudolf Linhart
Zimní projížďka na Chrudimsku

Id: 54402

olej/karton, rozměr 67 x 84,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

11 000

Detail

Blanka Tauber - Pohled z mého pokoje

Blanka Tauber
Pohled z mého pokoje

Id: 51023

olej/lepenka, rozměr 51 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

10 501

Detail

Marie Galimbertiová-Provázková - Bramboříky

Marie Galimbertiová-Provázková
Bramboříky

Id: 48903

olej/plátno/karton, rozměr 68 x 49 cm, signováno vpravo dole, malba popraskaná, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

10 500

Detail

Vilém Logner - Konvolut 73 kreseb

Vilém Logner
Konvolut 73 kreseb

Id: 51040

kombinovaná technika/kresba/papír, většina listů na zadní straně popsána, signována, datována, s pozůstalostním razítkem, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
9 500

10 500

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 52208

akvarel/papír, velikost listu 18 x 14 cm, signováno uprostřed dole s věnováním, datováno 8.10.83, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Příhozy: 48

Vladimír Jan Hnízdo - Nebezpečná cesta

Vladimír Jan Hnízdo
Nebezpečná cesta

Id: 53701

smíšená technika/sololit, velikost malby 50 x 38 cm, rozměr s autorskou podložkou 65 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, původní stav, vystaveno 2011 Muzeum Chlumec nad Cidlinou

Vyvolávací cena:

10 500

Detail