Aukce XXXIV./2016
Emanuel Kodet
Faun
Id: 53408
patinovaná sádra, celková výška cca 48 cm, signováno na spodní straně, datováno 1910, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 500 Kč
Milada Šindlerová-Vokáčová
Hokejový brankář
Id: 51009
olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, značeno monogramem na zadní straně, datováno 1972, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 53
Karel Jílek
Prosluněný les
Id: 53403
olej/plátno, rozměr 91 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 500 Kč
Jan Kotík
Hostinec
Id: 48602
lept/papír, velikost listu 20,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 11/11, ve spodní části listu věnování, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
12 100 Kč
Příhozy: 56
Gustav Macoun
Chaloupky
Id: 50702
olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 000 Kč
František Jiroudek
Vyšehrad
Id: 49305
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce promáčklé plátno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 560 Kč
Arthur Heyer
Kočky
Id: 49402
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, malba lehce poškozena, rentoilováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 100 Kč
Jan Smetana
Pařížské bistro
Id: 47401
suchá jehla/papír, velikost tisku 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Rober Hermann Sterl
Chaloupka pod strání
Id: 54002
olej/karton, rozměr 19 x 29 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 18. 9. 22, obraz v původním stavu, drobně poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 000 Kč
Rudolf Linhart
Zimní projížďka na Chrudimsku
Id: 54402
olej/karton, rozměr 67 x 84,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 000 Kč
Blanka Tauber
Pohled z mého pokoje
Id: 51023
olej/lepenka, rozměr 51 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 501 Kč
Marie Galimbertiová-Provázková
Bramboříky
Id: 48903
olej/plátno/karton, rozměr 68 x 49 cm, signováno vpravo dole, malba popraskaná, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
10 500 Kč
Vilém Logner
Konvolut 73 kreseb
Id: 51040
kombinovaná technika/kresba/papír, většina listů na zadní straně popsána, signována, datována, s pozůstalostním razítkem, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 500 Kč
Ptáček
Id: 52208
akvarel/papír, velikost listu 18 x 14 cm, signováno uprostřed dole s věnováním, datováno 8.10.83, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 48
Vladimír Jan Hnízdo
Nebezpečná cesta
Id: 53701
smíšená technika/sololit, velikost malby 50 x 38 cm, rozměr s autorskou podložkou 65 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, původní stav, vystaveno 2011 Muzeum Chlumec nad Cidlinou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč