Aukce XXXIV./2016
Ulice
Id: 51031
olej/plátno, rozměr 24,5 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 100 Kč
Oldřich Eichler
Jarní motiv červený
Id: 49601
olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno vlevo nahoře, signováno na zadní straně, datováno 90, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Oldřich Eichler
Jarní motiv zelený
Id: 49602
olej/plátno, rozměr 43 x 43 cm, značeno vlevo nahoře, signováno na zadní straně, datováno 90, drobné kapičky na malbě, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Na zamrzlé řece
Id: 50103
olej/dřevo, rozměr 18,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, evropský malíř z konce 19. století, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 000 Kč
Otakar Hůrka
Odlesky na potoce
Id: 54403
olej/karton, rozměr 47,5 x 57,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 506 Kč
Josef Šíma
Kompozice
Id: 35901
lept/papír, velikost tisku 13,5 x 9 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 64, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 505 Kč
Otakar Hůrka
Malebný kraj
Id: 53201
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, zcela původní stav, doporučeno čistit, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 501 Kč
Lev Šimák
Benátky
Id: 49304
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Postava na tmavém pozadí
Id: 53308
litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 36 cm, signováno uprostřed dole, č. 3/40, vlevo dole WV 318, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Porcelán
Váza
Id: 50401
glazovaný porcelán/zlato, výška 21,5 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
7 010 Kč
Otakar Hůrka
Mrazivý den
Id: 48802
olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 000 Kč
A. Lískovec
Procesí
Id: 54405
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Josef Čapek
Hlava ženy
Id: 48302
linoryt/ruční papír, zkušební tisk, velikost tisku 13 x 10 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 600 Kč
Leopold Musil
Zahrada
Id: 50001
olej/karton, rozměr 46 x 52 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 550 Kč
Josef Liesler
Kompozice
Id: 47406
litografie/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, vlevodo le 36/70, vzácný ranný kus, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč