Čas na serveru 01:41:46

Aukce XXXIV./2016

  Autor neurčen - Ulice

Ulice

Id: 51031

olej/plátno, rozměr 24,5 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Oldřich Eichler - Jarní motiv červený

Oldřich Eichler
Jarní motiv červený

Id: 49601

olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno vlevo nahoře, signováno na zadní straně, datováno 90, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Oldřich Eichler - Jarní motiv zelený

Oldřich Eichler
Jarní motiv zelený

Id: 49602

olej/plátno, rozměr 43 x 43 cm, značeno vlevo nahoře, signováno na zadní straně, datováno 90, drobné kapičky na malbě, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Na zamrzlé řece

Na zamrzlé řece

Id: 50103

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, evropský malíř z konce 19. století, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

8 000

Detail

Otakar Hůrka - Odlesky na potoce

Otakar Hůrka
Odlesky na potoce

Id: 54403

olej/karton, rozměr 47,5 x 57,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 506

Detail

Josef  Šíma - Kompozice

Josef Šíma
Kompozice

Id: 35901

lept/papír, velikost tisku 13,5 x 9 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 64, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 505

Detail

Otakar Hůrka - Malebný kraj

Otakar Hůrka
Malebný kraj

Id: 53201

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, zcela původní stav, doporučeno čistit, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 501

Detail

Lev Šimák - Benátky

Lev Šimák
Benátky

Id: 49304

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Anderle - Postava na tmavém pozadí

Postava na tmavém pozadí

Id: 53308

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 36 cm, signováno uprostřed dole, č. 3/40, vlevo dole WV 318, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

 Porcelán - Váza

Porcelán
Váza

Id: 50401

glazovaný porcelán/zlato, výška 21,5 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 100

7 010

Detail

Otakar Hůrka - Mrazivý den

Otakar Hůrka
Mrazivý den

Id: 48802

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

7 000

Detail

A. Lískovec - Procesí

A. Lískovec
Procesí

Id: 54405

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Čapek - Hlava ženy

Josef Čapek
Hlava ženy

Id: 48302

linoryt/ruční papír, zkušební tisk, velikost tisku 13 x 10 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

6 600

Detail

Leopold Musil - Zahrada

Leopold Musil
Zahrada

Id: 50001

olej/karton, rozměr 46 x 52 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

6 550

Detail

Josef Liesler - Kompozice

Josef Liesler
Kompozice

Id: 47406

litografie/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, vlevodo le 36/70, vzácný ranný kus, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail