Aukce XXXIV./2016
K. Dohnálek
Pouť u sv. Antoníčka
Id: 54301
olej/plátno, rozměr 73 x 91 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Otakar Španiel
Studie
Id: 50501
kresba/papír, velikost listu 27 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 501 Kč
František Tavík Šimon
Na pláži
Id: 48907
lept/papír, velikost tisku 25 x 31,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 1907, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč
Rudolf Václavík
Karmelitská ulice
Id: 50012
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 62,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 500 Kč
Neznačeno
Starý mlýn
Id: 50415
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, Evropa 19. století, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 500 Kč
Jiří Kayser
Zátiší s houslemi
Id: 50505
olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 410 Kč
Nora Musatová
Pražské jaro II.
Id: 50801
olej/sklo, rozměr 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 401 Kč
Jaromír Kunc
U plakátů
Id: 50002
olej/karton, rozměr 25 x 26 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 400 Kč
Milan Klimeš
Dovádějící
Id: 53411
olej/plátno, rozměr 60 x 78,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky olištováno, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 400 Kč
František Max
Krajina
Id: 54102
olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 59,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 354 Kč
Emanuel Hosperger
Příboj
Id: 50405
olej/karton, rozměr 25 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
Ludvík Dobeš
Na cestě
Id: 50413
olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
Jaroslav Mařan
Abstrakce
Id: 51006
olej/sololit, rozměr 82,5 x 123 cm, signováno vpravo dole, datováno 1995, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Emanuel Hosperger
Útesy
Id: 52602
olej/karton, rozměr 25 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
František Motyčka
Rozkvetlý den
Id: 50005
olej/karton, rozměr 43 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
400 Kč
3 100 Kč