Čas na serveru 04:03:49

Aukce XXXIV./2016

Helena Šrámková - Lesní bystřina

Helena Šrámková
Lesní bystřina

Id: 52803

olej/plátno, rozměr 81 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Emil Schovánek - Příboj

Emil Schovánek
Příboj

Id: 51017

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1913, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

4 600

Detail

Stanislav Feikl - Zasněžená vesnička

Stanislav Feikl
Zasněžená vesnička

Id: 51606

olej/karton, rozměr 73 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Václav Křížek - Z Itálie

Václav Křížek
Z Itálie

Id: 51608

tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Josef Dobrowsky - Letní nálada

Josef Dobrowsky
Letní nálada

Id: 54001

olej/karton, rozměr 33 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jílek - Krajina

Karel Jílek
Krajina

Id: 51022

olej/karton, rozměr 45 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

  Autor neurčen - Abstrakce

Abstrakce

Id: 51026

kombinovaná technika/písek/překližka, rozměr 60 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Mikoláš Aleš - Studie Bivoje

Mikoláš Aleš
Studie Bivoje

Id: 51303

tužka/papír, rozměr ve výřezu 11 x 11 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, získáno z pozůstalosti autora, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

František Emler - Vesnice u rybníka

František Emler
Vesnice u rybníka

Id: 54202

tempera/karton, rozměr 13,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
500

4 200

Detail

Václav Kůrka - Jaro

Václav Kůrka
Jaro

Id: 48803

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

4 150

Detail

Otakar Hůrka - U potoka

Otakar Hůrka
U potoka

Id: 50302

olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail

Zdeněk Blažek - Kytice

Zdeněk Blažek
Kytice

Id: 51010

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, plátno na dvou místech protrženo, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Karel Boháček - Dívky o žních

Karel Boháček
Dívky o žních

Id: 51301

pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

A. B. Piepenhagen - Lesní motiv

A. B. Piepenhagen
Lesní motiv

Id: 52001

oboustranná kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm (18 x 23 cm), na přední straně signatura vpravo dole AP, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jindřich Bubeníček - Český Krumlov

Jindřich Bubeníček
Český Krumlov

Id: 42803

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, kvalitní řezaný rám, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail