Aukce XXXIV./2016
Helena Šrámková
Lesní bystřina
Id: 52803
olej/plátno, rozměr 81 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Emil Schovánek
Příboj
Id: 51017
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1913, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 600 Kč
Stanislav Feikl
Zasněžená vesnička
Id: 51606
olej/karton, rozměr 73 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Václav Křížek
Z Itálie
Id: 51608
tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 500 Kč
Josef Dobrowsky
Letní nálada
Id: 54001
olej/karton, rozměr 33 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Karel Jílek
Krajina
Id: 51022
olej/karton, rozměr 45 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 400 Kč
Abstrakce
Id: 51026
kombinovaná technika/písek/překližka, rozměr 60 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Mikoláš Aleš
Studie Bivoje
Id: 51303
tužka/papír, rozměr ve výřezu 11 x 11 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, získáno z pozůstalosti autora, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 200 Kč
František Emler
Vesnice u rybníka
Id: 54202
tempera/karton, rozměr 13,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 200 Kč
Václav Kůrka
Jaro
Id: 48803
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 150 Kč
Otakar Hůrka
U potoka
Id: 50302
olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 100 Kč
Zdeněk Blažek
Kytice
Id: 51010
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, plátno na dvou místech protrženo, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Karel Boháček
Dívky o žních
Id: 51301
pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč
A. B. Piepenhagen
Lesní motiv
Id: 52001
oboustranná kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm (18 x 23 cm), na přední straně signatura vpravo dole AP, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Jindřich Bubeníček
Český Krumlov
Id: 42803
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, kvalitní řezaný rám, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč