Aukce XXXIV./2016
Zdeněk Burian
Stopka a spol.
Id: 47403
kombinovaná technika/papír, velikost listu 35,5 x 30,5 cm, signováno dvakrát, motivy z románu Stopka a spol. od Rudyarda Kiplinga, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Vojtěch Doležil
Plachetnice v zátoce
Id: 53405
olej/překližka, rozměr 20,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč
Ján Hála
Slepička s kuřátky
Id: 54304
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Václav Trefil
Z Hořína
Id: 53415
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 000 Kč
Miloš Kurovský
Žena
Id: 51013
pastel, rozměr ve výřezu 59,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 922 Kč
Václav Haise
Kytice
Id: 51612
olej/plátno, rozměr 47 x 32 cm, signováno vlevo dole, otluky na autorském rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 905 Kč
Život na jezeře
Id: 50402
olej/dřevo, rozměr 14 x 18 cm, značeno monogramem JR vpravo dole, datováno 1883, velmi dobrý stav, původní zlacený rámeček
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Při odpočinku
Id: 51613
olej/plátno, rozměr 81 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, drobně poškozena malba, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
Konvolut tří litografií
Id: 53412
litografie/papír, rozměry ve výřezu 17 x 12,5 cm, 17 x 12 cm, 15,5 x 10,5 cm, vše signováno, paspartováno, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 800 Kč
Jan Kotík
Za pultem
Id: 48603
lept/papír, velikost listu 15,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 16/22, datováno 43, list lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 700 Kč
Neznačeno
U koní
Id: 51614
olej/plátno, rozměr 43,5 x 75 cm, v minulosti restaurováno - rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Luboš Synecký
Hutě
Id: 50011
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oloupaný rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč
Helena Salichová
Z pastvy
Id: 52804
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno vlevo dole, levý spodní roh lehce nalomený, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč
Neznačeno
Na rybách
Id: 53002
olej/dřevo, rozměr 20,5 x 28 cm, 19. století, dobově rámováno, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
František Max
Pohled na LIbáň
Id: 54101
olej/karton, rozměr ve výřezu 22 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč