Čas na serveru 01:56:42

Aukce XXXIV./2016

Zdeněk Burian - Stopka a spol.

Zdeněk Burian
Stopka a spol.

Id: 47403

kombinovaná technika/papír, velikost listu 35,5 x 30,5 cm, signováno dvakrát, motivy z románu Stopka a spol. od Rudyarda Kiplinga, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Vojtěch Doležil - Plachetnice v zátoce

Vojtěch Doležil
Plachetnice v zátoce

Id: 53405

olej/překližka, rozměr 20,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Ján Hála - Slepička s kuřátky

Ján Hála
Slepička s kuřátky

Id: 54304

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Trefil - Z Hořína

Václav Trefil
Z Hořína

Id: 53415

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Miloš Kurovský - Žena

Miloš Kurovský
Žena

Id: 51013

pastel, rozměr ve výřezu 59,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 922

Detail

Václav Haise - Kytice

Václav Haise
Kytice

Id: 51612

olej/plátno, rozměr 47 x 32 cm, signováno vlevo dole, otluky na autorském rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

3 905

Detail

  Autor neurčen - Život na jezeře

Život na jezeře

Id: 50402

olej/dřevo, rozměr 14 x 18 cm, značeno monogramem JR vpravo dole, datováno 1883, velmi dobrý stav, původní zlacený rámeček

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

  Autor neurčen - Při odpočinku

Při odpočinku

Id: 51613

olej/plátno, rozměr 81 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, drobně poškozena malba, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Ota Janeček - Konvolut tří litografií

Konvolut tří litografií

Id: 53412

litografie/papír, rozměry ve výřezu 17 x 12,5 cm, 17 x 12 cm, 15,5 x 10,5 cm, vše signováno, paspartováno, zcela původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

3 800

Detail

Jan Kotík - Za pultem

Jan Kotík
Za pultem

Id: 48603

lept/papír, velikost listu 15,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 16/22, datováno 43, list lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

3 700

Detail

  Neznačeno - U koní

Neznačeno
U koní

Id: 51614

olej/plátno, rozměr 43,5 x 75 cm, v minulosti restaurováno - rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Luboš Synecký - Hutě

Luboš Synecký
Hutě

Id: 50011

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oloupaný rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Helena Salichová - Z pastvy

Helena Salichová
Z pastvy

Id: 52804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno vlevo dole, levý spodní roh lehce nalomený, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Neznačeno - Na rybách

Neznačeno
Na rybách

Id: 53002

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 28 cm, 19. století, dobově rámováno, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František  Max - Pohled na LIbáň

František Max
Pohled na LIbáň

Id: 54101

olej/karton, rozměr ve výřezu 22 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail