Aukce XXXIV./2016
Karel Liebscher
Zlomená borovice
Id: 50701
nesignováno, olej/plátno/deska, rozměr 17 x 12 cm, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Oldřich Hlavsa
Hluboký sníh
Id: 50713
olej/plátno, rozměr 33,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Jan Smetana
Pařížské metro
Id: 47402
lept/papír, velikost tisku 17,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.
Id: 53901
rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, č. 146/200, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Miroslav Nový
Klášter u Splitu
Id: 48905
olej/karton, rozměr ve výřezu 32,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
700 Kč
9 000 Kč
Jindra Husáriková
V ateliéru
Id: 49302
tempera/papír, rozměr ve výřezu 48 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Aleš Lamr
Hmotička
Id: 50901
glazovaný porcelán, výška 30 cm, signováno na spodní straně, datováno 88, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč
Jaromír Kunc
Tání na potoce
Id: 51704
olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Vladimír Novák
Meditace
Id: 53306
olej/plátno, rozměr 71 x 75 cm, signováno na blindrámu, datováno 1970, autor je členem volného seskupení 12/15 "Pozdě, ale přece", obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Karel Schadt
Pohled do krajiny
Id: 53601
olej/karton, rozměr 24,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
9 000 Kč
František Líbal
Konvolut dvou kusů
Id: 54305
Jihočeské rybníky, olej/plátno/karton, rozměr každého 40,5 x 51,5 cm, signováno vždy vpravo dole, lehce poškozené autorské rámy, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Rudolf Lexa
Rybník
Id: 51501
olej/plátno, rozměr 62 x 92 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Andromeda a Medusa
Id: 53311
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 46,5 cm, signováno uprostřed dole, č. 11/70, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice
Id: 53401
kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 56 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
8 500 Kč
Ladislav Dydek
Kompozice
Id: 51012
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 100 Kč