Čas na serveru 22:53:12

Aukce XXXIV./2016

Karel Liebscher - Zlomená borovice

Karel Liebscher
Zlomená borovice

Id: 50701

nesignováno, olej/plátno/deska, rozměr 17 x 12 cm, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Oldřich Hlavsa - Hluboký sníh

Oldřich Hlavsa
Hluboký sníh

Id: 50713

olej/plátno, rozměr 33,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan  Smetana - Pařížské metro

Jan Smetana
Pařížské metro

Id: 47402

lept/papír, velikost tisku 17,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Albín Brunovský - Chvála bláznivosti II.

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.

Id: 53901

rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, č. 146/200, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Miroslav Nový - Klášter u Splitu

Miroslav Nový
Klášter u Splitu

Id: 48905

olej/karton, rozměr ve výřezu 32,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
700

9 000

Detail

Jindra Husáriková - V ateliéru

Jindra Husáriková
V ateliéru

Id: 49302

tempera/papír, rozměr ve výřezu 48 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Aleš Lamr - Hmotička

Aleš Lamr
Hmotička

Id: 50901

glazovaný porcelán, výška 30 cm, signováno na spodní straně, datováno 88, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
9 000

9 000

Detail

Jaromír Kunc - Tání na potoce

Jaromír Kunc
Tání na potoce

Id: 51704

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vladimír Novák - Meditace

Vladimír Novák
Meditace

Id: 53306

olej/plátno, rozměr 71 x 75 cm, signováno na blindrámu, datováno 1970, autor je členem volného seskupení 12/15 "Pozdě, ale přece", obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Schadt - Pohled do krajiny

Karel Schadt
Pohled do krajiny

Id: 53601

olej/karton, rozměr 24,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

9 000

Detail

František Líbal - Konvolut dvou kusů

František Líbal
Konvolut dvou kusů

Id: 54305

Jihočeské rybníky, olej/plátno/karton, rozměr každého 40,5 x 51,5 cm, signováno vždy vpravo dole, lehce poškozené autorské rámy, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Rudolf Lexa - Rybník

Rudolf Lexa
Rybník

Id: 51501

olej/plátno, rozměr 62 x 92 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Andromeda a Medusa

Andromeda a Medusa

Id: 53311

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 46,5 cm, signováno uprostřed dole, č. 11/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní kompozice

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice

Id: 53401

kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 56 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Ladislav Dydek - Kompozice

Ladislav Dydek
Kompozice

Id: 51012

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

8 100

Detail