Aukce XXXIV./2016
Jiří V. Peca
Praha
Id: 51008
olej/plátno, rozměr 74 x 99 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Neznačeno
Hrnčířský trh
Id: 51019
olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Lev Šimák
Na kluzišti
Id: 48605
akvarel/papír, velikost malby 29 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, ve spodní části věnování Bohumilu Říhovi, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 400 Kč
Emanuel Hosperger
Červánky
Id: 50407
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
2 300 Kč
Josef Jelínek
Brodící chlapec
Id: 49102
olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 16,3 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 250 Kč
S. Horný
Noční Zámecké schody
Id: 48908
olej/karton, rozměr 45 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč
Václav Kiml
Mostek
Id: 50203
ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Jaromír Skřivánek
Abstraktní vlašťovky
Id: 51015
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
Jaroslav Štika
Dvojice
Id: 53413
kombinovaná technika/papír, velikost kresby 59 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Slunce
Id: 40006
dopis na ručním papíře oboustranný, signováno na zadní straně, datováno 9. 3. 83, velikost listu 30 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Odpočinek na cestě
Id: 50014
olej/plátno, rozměr 64 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč
Alexander Monty
Pouliční spáči - Bombay
Id: 50410
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 34?, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Augustin Mervart
Válečná kuchyně
Id: 50411
kresba/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, popis a datace vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
Leopold Richter
Alegorická scéna
Id: 51004
olej/překližka, rozměr 72 x 56 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Maryša Neubertová
Horské údolí
Id: 50711
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč