Čas na serveru 01:36:15

Aukce XXXIV./2016

Jiří V. Peca - Praha

Jiří V. Peca
Praha

Id: 51008

olej/plátno, rozměr 74 x 99 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Hrnčířský trh

Neznačeno
Hrnčířský trh

Id: 51019

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Lev Šimák - Na kluzišti

Lev Šimák
Na kluzišti

Id: 48605

akvarel/papír, velikost malby 29 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, ve spodní části věnování Bohumilu Říhovi, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

2 400

Detail

Emanuel Hosperger - Červánky

Emanuel Hosperger
Červánky

Id: 50407

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 300

2 300

Detail

Josef Jelínek - Brodící chlapec

Josef Jelínek
Brodící chlapec

Id: 49102

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 16,3 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

2 250

Detail

S. Horný - Noční Zámecké schody

S. Horný
Noční Zámecké schody

Id: 48908

olej/karton, rozměr 45 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail

Václav Kiml - Mostek

Václav Kiml
Mostek

Id: 50203

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jaromír Skřivánek - Abstraktní vlašťovky

Jaromír Skřivánek
Abstraktní vlašťovky

Id: 51015

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jaroslav Štika - Dvojice

Jaroslav Štika
Dvojice

Id: 53413

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 59 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Ota Janeček - Slunce

Slunce

Id: 40006

dopis na ručním papíře oboustranný, signováno na zadní straně, datováno 9. 3. 83, velikost listu 30 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Odpočinek na cestě

Odpočinek na cestě

Id: 50014

olej/plátno, rozměr 64 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Alexander Monty - Pouliční spáči - Bombay

Alexander Monty
Pouliční spáči - Bombay

Id: 50410

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 34?, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Augustin Mervart - Válečná kuchyně

Augustin Mervart
Válečná kuchyně

Id: 50411

kresba/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, popis a datace vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Richter - Alegorická scéna

Leopold Richter
Alegorická scéna

Id: 51004

olej/překližka, rozměr 72 x 56 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Maryša Neubertová - Horské údolí

Maryša Neubertová
Horské údolí

Id: 50711

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

Detail