Aukce XXXIV./2016
Karel Liebscher
Městečko v dáli
Id: 53416
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
František Tavík Šimon
Květinářky
Id: 50502
barevná litografie/papír, velikost tisku 13,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 06, zasleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 200 Kč
Milan Klimeš
Abstraktní kompozice
Id: 53417
olej/karton, rozměr 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, signatura i datace též na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 100 Kč
Jan Havlík
Papoušci
Id: 48502
tempera/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 005 Kč
Miloslav Holý
Zátiší se švestkami
Id: 53303
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno 48 s věnováním, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 004 Kč
Vanitas I.
Id: 47405
litografie/papír, velikost tisku 31 x 26 cm, signováno vpravo dole, s věnováním a datací 1984, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč
František Tichý
Sběratel
Id: 48604
suchá jehla/papír, velikost tisku 11,5 x 8 cm, signováno vlevo dole, datováno 47, vpravo dole značka papíru, na horní hraně list přetržen, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 000 Kč
Rudolf Zich
Časné ráno
Id: 51007
olej/sololit, rozměr 54 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1979, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 000 Kč
Oldřich Michael Brož
Vegetace
Id: 51037
olej/sololit, rozměr 69 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na malbě, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Lebka
Id: 53310
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno uprostřed dole, č. 7/40, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč
František Hladík
Pstruhová říčka
Id: 54407
olej/plátno, rozměr 67 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Na jezeře
Id: 50709
olej/plátno, rozměr 56 x 68 cm, Haushoferova škola, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 844 Kč
Vilém Hlobil
Z Konopiště
Id: 52101
olej/plátno, rozměr 84,5 x 106 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 805 Kč
Ludmila Jiřincová
Krajina u Domažlic I.
Id: 54303
pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1985, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 800 Kč
Kamil Lhoták
Studie
Id: 50301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 700 Kč