Čas na serveru 22:30:30

Aukce XXXIV./2016

Karel Liebscher - Městečko v dáli

Karel Liebscher
Městečko v dáli

Id: 53416

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

František Tavík Šimon - Květinářky

František Tavík Šimon
Květinářky

Id: 50502

barevná litografie/papír, velikost tisku 13,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 06, zasleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 200

Detail

Milan Klimeš - Abstraktní kompozice

Milan Klimeš
Abstraktní kompozice

Id: 53417

olej/karton, rozměr 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, signatura i datace též na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

Jan Havlík - Papoušci

Jan Havlík
Papoušci

Id: 48502

tempera/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

5 005

Detail

Miloslav  Holý - Zátiší se švestkami

Miloslav Holý
Zátiší se švestkami

Id: 53303

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno 48 s věnováním, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

5 004

Detail

Jiří Anderle - Vanitas I.

Vanitas I.

Id: 47405

litografie/papír, velikost tisku 31 x 26 cm, signováno vpravo dole, s věnováním a datací 1984, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Sběratel

František Tichý
Sběratel

Id: 48604

suchá jehla/papír, velikost tisku 11,5 x 8 cm, signováno vlevo dole, datováno 47, vpravo dole značka papíru, na horní hraně list přetržen, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Rudolf Zich - Časné ráno

Rudolf Zich
Časné ráno

Id: 51007

olej/sololit, rozměr 54 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1979, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Oldřich Michael Brož - Vegetace

Oldřich Michael Brož
Vegetace

Id: 51037

olej/sololit, rozměr 69 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na malbě, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Lebka

Lebka

Id: 53310

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno uprostřed dole, č. 7/40, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Hladík - Pstruhová říčka

František Hladík
Pstruhová říčka

Id: 54407

olej/plátno, rozměr 67 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Na jezeře

Neznačeno
Na jezeře

Id: 50709

olej/plátno, rozměr 56 x 68 cm, Haushoferova škola, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 844

Detail

Vilém Hlobil - Z Konopiště

Vilém Hlobil
Z Konopiště

Id: 52101

olej/plátno, rozměr 84,5 x 106 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 805

Detail

Ludmila Jiřincová - Krajina u Domažlic I.

Ludmila Jiřincová
Krajina u Domažlic I.

Id: 54303

pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1985, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Kamil Lhoták - Studie

Kamil Lhoták
Studie

Id: 50301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

4 700

Detail